dowolna

Mieszkania z prawem własności Białystok - Lista ofert

871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

871 ogłoszeń

895 000 zł64 m² 13 984,38 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego na osiedlu nowe Bojary. Świetna lokalizacja blisko centrum, atrakcyjnie i gustownie wykończone. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,30 m² 9 532,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku wykonanym z solidnych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł78,20 m² 5 741,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

***oferta dostępna tylko W meg real estate*** meg Real Estate poleca komfortowe 3 - pokojowe, mieszkanie o powierzchni 39,10 m2 z zagospodarowanym poddaszem o wymiarach 39,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł77 m² 10 389,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: przestronne 77 m na popularnym osiedlu 3 pokoje, 2 balkony, klimatyzacja! Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 77 m , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

495 365 zł62,31 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,26 m² 15 598,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,26 m w Centrum Białegostoku przy ul. Czystej, z balkonem 3,5 m i nowym wykończeniem. Lokal położony na I piętrze w budynku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,30 m² 8 773,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Meg Real Estate zaprasza na prezentację mieszkania na sprzedaż położonego przy ul. św. Andrzeja Boboli w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na parterze zadbanego budynku i ma.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł59,16 m² 11 409,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,16 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, rodzinnym osiedlu przy ul. 42 Pułku Piechoty. To miejsce łączy nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł77 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 kawalerki w centrum Białegostoku gotowiec inwestycyjny, zarabiaj od pierwszego dnia! Możliwość cesji najmu. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 77 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł59,70 m² 14 388,61 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż - ul. Kraszewskiego 45b, białystok, bez pcc Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kraszewskiego 45b w Białymstoku, w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,30 m² 12 409,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjne mieszkanie - wysoki standard - cegła - garaż, osiedle piaski - blisko Centrum, parku, uniwersytetu Medycznego, uniwersytetu w Białymstoku oraz Politechniki Białostockiej oferta aktualna!.

Szczegóły ogłoszenia

471 500 zł48 m² 9 822,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Świętego Wojciecha w Białymstoku. Usytuowane jest w czterokondygnacyjnym bloku na osiedlu Piasta. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 449 zł67,72 m² 9 294,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

**bez prowizji I pcc** Mieszkanie z ogródkiem i dwoma balkonami Białystok, osiedle Skorupy lokal 17b Piętro: i Liczba pokoi: 4 Powierzchnia: 67,69 m Cena brutto: 629 449 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł80 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 4 kawalerki inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 745 zł61,10 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł107,30 m² 7 875,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem położonym na 3 piętrze w niskim budynku zlokalizowanym przy ul. Modlińskiej/bukowskiego na granicy Centrum i os. Bojary w Białymstoku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł52,63 m² 9 785,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i pełne potencjału mieszkanie położone przy ul. Nowy Świat, w samym centrum Białegostoku. To propozycja dla osób, które cenią miejskie życie, wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 550 zł69 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł61,86 m² 7 436,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy trzypokojowe mieszkanie w samym sercu miasta, przy ul.Lipowej. Na ok.62 m2 znajdziemy trzy osobne pokoje, kuchnię, łazienkę, wc i przedpokój. Do każdego z pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,78 m² 8 209,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Św. Jerzego w Białymstoku Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania położonego na dogodnym drugim.

Szczegóły ogłoszenia

659 732 zł59,11 m² 11 161,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Poziomej. Znajduje się na zamkniętym monitorowanym osiedlu z 2010r. Budynek z cegły do tego dwustronne mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 695 zł59,59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji! nowa inwestycja mieszkaniowa Skorupy | Nowoczesny 8-kondygnacyjny blok | Mieszkania od 27,72 do 66,25 m Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł70 m² 10 985,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania deweloperskiego w stanie wykończonym "pod klucz". Oferujemy dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 69,60 m i 70,51 m zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł76,10 m² 9 724,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Polecam nowoczesny, przestronny, dwupoziomowy apartament o pow. całkowitej 76,10m2 (pow uż. 68,60m2), znajdujący się na III piętrze. Mieszkanie jest zadbane, odświeżone, posiada klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Białystok,podlaskie

381 200 zł35,63 m² 10 698,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prestiżowe mieszkania w Białymstoku na nowym osiedlu w niskim 2 piętrowym budynku z windą. Nowoczesność i komfort. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duże przeszklenia, doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł39,50 m² 10 354,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 4. piętrze przy ul. Gruntowej w Białymstoku. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł75,50 m² 11 642,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

*Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający" Sprzedam 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 75,54 m zlokalizowane w Białymstoku na Osiedlu Rekreacyjnym (ul. Filipowicza) wraz z zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

469 000 zł58 m² 8 086,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł36 m² 10 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24 m + 12 m antresoli, położone w doskonałej lokalizacji - ul. Lipowa 33 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49,29 m² 11 543,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego w samym sercu Białegostoku przy ul. Sienkiewicza. Wyjątkowa lokalizacja - do rynku Kościuszki 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

601 350 zł63,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przyjemne, ciepłe mieszkanie, zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku, położonym na terenie osiedla Bojary. Doskonałe miejsce - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Włókiennicza przestronne, słoneczne, oddzielna kuchnia, do własnej aranżacji, 6 piętro - piękny widok, 2 windy, czysta i zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł58 m² 9 293,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 58 m po remoncie! Lokalizacja i ogólne informacje: mieszkanie położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku. Powierzchnia: 58 m . Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,20 m² 9 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Chciałbyś zamieszkać w kameralnym bloku w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo - usługowej i edukacyjnej. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe, mieszkanie do wejścia w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł45,70 m² 9 715,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości ab Grand poleca Państwu przestronne mieszkanie w atrakcyjnej części Białegostoku przy Alei Józefa Piłsudskiego 20a - jest to nieopodal skrzyżowania Częstochowska.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,20 m² 8 573,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,20 m , położonego na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Piasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł43,89 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,89 m , położone na 1 piętrze kamienicy z historią przy ul. Malmeda w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 490 zł53,26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia: 53,26 m2 Lokalizacja: centrum Białegostoku - ul. Proletariacka 19. Piętro: które wolisz - dostępne mieszkania o tym metrażu na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem

Białystok,podlaskie

498 000 zł80,50 m² 6 186,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks mieszkań w Białymstoku. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Komfortowa przestrzeń życia. Znakomita lokalizacja. Bardzo dobry dojazd do Centrum. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł54,91 m² 11 600,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone przy ul. Zamenhofa 21 w Białymstoku, w klimatycznej kamienicy z lat 50. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 783 zł62,74 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026