dowolna

Mieszkania z prawem własności Białystok - Lista ofert

871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

871 ogłoszeń

515 000 zł48 m² 10 729 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne mieszkanie 3 pokojowe idealne dla rodziny jak i na inwestycję! Polecamy 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 48 m2 znajdujące się na parterze w wieżowcu przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Leszczynowa, białystok 3 pokoje | 3. piętro | balkon | do remontu Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane przy ul. Leszczynowej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł68,30 m² 8 418,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m , położone na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku. Budynek z początku XX wieku zachował swój unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł48,11 m² 10 806,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,11 m , położone na 3 piętrze w niskim bloku na popularnym osiedlu Bema w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

509 000 zł72,38 m² 7 032,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? A może potrzebujesz przestrzeni do pracy i życia w świetnie skomunikowanym punkcie Białegostoku? To mieszkanie łączy w sobie ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wysoki standard, nowoczesny design i funkcjonalność, która zachwyca! Na sprzedaż oferujemy przepiękne, świeżo wykończone mieszkanie 47 m , położone na IV piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

782 000 zł73,40 m² 10 653,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ekskluzywny apartament z widokiem - elegancja, komfort i prestiż w doskonałej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu, który.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58 m² 10 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż jasne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł61,54 m² 12 967,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ulicy Choroszczańskiej na Osiedlu Przydworcowe niemal w samym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35 m² 13 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 2 samodzielne pokoje inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

434 960 zł36,33 m² 11 972,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania w Białymstoku apartamenty, mieszkania i lokale usługowe w kameralnym 4 piętrowym bloku z windą. Stan deweloperski. Kondygnacja podziemna: garaż z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł100 m² 7 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Serdecznie polecamy piękne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Białymstoku przy ul. Zachodniej Mieszkanie ma powierzchnię 86,50 m2 i położone jest na III piętrze niskiego , bardzo zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł47,46 m² 11 483,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowa przestrzeń o powierzchni 47,46 m , położona przy ul. Oleńki na kameralnym osiedlu Zawady w Białymstoku miejscu, gdzie codzienność zwalnia, a cisza naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dobra inwestycja by korzystać z wygód Śródmieścia! Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Mickiewicza , w kameralnej zabudowie bloków przy ul. Konopnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,96 m² 9 839,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokal mieszkalny na parterze, ponad 60M2 na jednym poziomie: - duży salon z aneksem kuchennym, - łazienka - korytarz - 2 oddzielne pokoje z możliwością połączenia i uzyskania większej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 751 zł67,83 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i balkonami Białystok, lokal 11b Powierzchnia: 67,83 m Liczba pokoi: 4 Cena brutto: 630 751 zł Cena za m : 9 299.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł58 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane w spokojnej części osiedla Piasta przy ul. Towarowej w Białymstoku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

629 040 zł52,42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 52,42 m , funkcjonalnie podzielone na 2 niezależne mieszkania. Nieruchomość położona jest w nowoczesnym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 160 zł51,84 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 2, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,90 m² 11 022,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 3 pokoje | Centrum Białegostoku | Po generalnym remoncie | ul. Jurowiecka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej (os. Sienkiewicza).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 592 zł54,16 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł44,16 m² 15 511,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Czysta Powierzchnia: 44,16 m Piętro: 4 (z windą) Balkon: 3,61 m wykończony Dodatkowo: komórka lokatorska miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł38,10 m² 12 309,71 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 10 piętro ** stan deweloperski ** doskonała lokalizacja - idealna inwestycja na wynajem! bez podatku pcc 2 % Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł32,50 m² 10 215,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 32,50m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Łodzińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 748 zł37,86 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe | 37,86 m | 1 piętro / 8 | ul. ks. Stanisława Andrukiewicza, białystok, os. Skorupy | cena: 446 748 zł (11 800 zł/m ) Nowa inwestycja na osiedlu Skorupy w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,82 m² 9 436,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w dzielnicy Dziesięciny przy ulicy gen. Hallera. Powierzchnia mieszkalna to 67,82m2 na którą składa się: -przestronny salon z kuchnią w formie aneksu -dwie oddzielne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 000 zł78,47 m² 17 420,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Powierzchnia 78,47 m . Rozkład: - korytarz - aneks kuchenny z salonem, - 2 sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49,29 m² 11 543,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** ścisłe centrum ** stan do wejścia ** cegła ** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 2-gim piętrze przy ulicy Sienkiewicza. Gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł38,50 m² 14 935,06 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Młynowa Mieszkanie o powierzchni 38,5 m zostało funkcjonalnie zaprojektowane, dzięki czemu przestrzeń jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł48,10 m² 9 542,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

. Mieszkanie na sprzedaż w poszukiwanej w Białymstoku lokalizacji - bardzo blisko Centrum, przy ulicy Św. Wojciecha, uczelni wyższych, galerii handlowych, komunikacyjnie ważnych ulic. . _os.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,54 m² 11 852 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 50,54 m , położone w kamienicy w samym sercu miasta przy ul. Henryka Sienkiewicza. Opis nieruchomości: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł45 m² 10 442,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 3 pokoje *** *** po generalnym remoncie *** *** os.SIENKIEWICZA *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze w bloku z cegły na osiwdlu Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł41,44 m² 12 982,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,44 m . 42 Pułku Piechoty, os. Wygoda, białystok Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł72,30 m² 8 713,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne, mieszkanie w doskonałej lokalizacji na os. Bojary ul. Sobieskiego 18 w Białymstoku Szukasz funkcjonalnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł39,35 m² 12 500,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 39,35 m , zlokalizowane na VI, ostatnim piętrze inwestycji Apartamenty Śródmieście przy ul. Bohaterów Getta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 000 zł41,78 m² 14 528,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta! nie zwlekaj! super mieszkanie dostępne od zaraz* bez pcc! Sprzedajemy Piękne mieszkanko w nowo powstałej inwestycji przy ul. Nowowarszawskiej. Osiedle Nowowarszawska to doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,40 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam niestandardowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63,4m2 usytuowane przy ul. Kołłątaja, osiedle Wysoki Stoczek. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w niskim, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł54,32 m² 10 474,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wielkomiejskie uroki ścisłego Centrum a jednocześnie spokój i cisza zaułków? To możliwe w mieszkaniu w kamienicy przy ulicy Nowy Świat 14!. Oferujemy na sprzedaż to wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne , funkcjonalne mieszkanie szuka właściciela! spiesz się zanim ceny znowu pójdą W górę! Oferujemy na sprzedaż nowe , nigdy nie zamieszkałe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 446 zł72,41 m² 18 649,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij