dowolna

Mieszkania Białystok Osiedle Antoniuk

85 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

549 000 zł59 m² 9 305,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m bez zwierząt w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania dostępne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł65 m² 13 230,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

** Apartamenty Zwycięstwa ** ** brak podatku pcc ** Apartamenty Zwycięstwa w Białymstoku to nowoczesny czteropiętrowy apartamentowiec, zlokalizowany w centralnej części miasta. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 056 zł53,13 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy piękny apartament 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

354 500 zł28,36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy piękny apartament 2.

Szczegóły ogłoszenia

596 160 zł51,84 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 592 zł54,16 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

519 999 zł35 m² 14 857,11 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie znajduje się na VII piętrze, siedmiopiętrowego bloku z cegły z 2012 roku znajdujące się na osiedlu Antoniuk. Nieruchomość o powierzchni 35m2 , na które składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,42 m² 10 749,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Eleganckie 4 pokoje na białostockim Osiedlu Antoniuk - gotowe do wprowadzenia! Szukasz wygodnej przestrzeni do zamieszkania? Przy ulicy Tuwima w Białymstoku czeka na Ciebie wyjątkowe, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w nowym apartamentowcu na Antoniuku. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Posiada w okolicy wiele sklepów oraz galerii.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł41,20 m² 10 191,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Wierzbowa, białystok Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,3 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54,16 m² 7 016,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na ulicy Broniewskiego blisko centrum w okazyjnej cenie. Przestronne, słoneczne, nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie w miejscowości Białymstoku w dzielnicy Antoniuk. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Apartamentowiec na Antoniuku, z windą i piwnicą Bardzo dobra komunikacja z centrum i z resztą miasta W okolicy dużo sklepów, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł65,38 m² 13 291,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,38 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku z 2020 roku z windą. Kameralna, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

420 000 zł56,30 m² 7 460,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w dobrej lokalizacji przy ul. Antoniukowskiej w dzielnicy Antoniuk. To oferta dla osób dla których mieszkanie do generalnego remontu to za duże.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37 m² 12 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Ordonówny, białystok Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50,92 m² 12 568,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania przy ul. Wiatrakowej 12 w Białymstoku! Położone w nowoczesnym, kameralnym budynku zaprojektowanym z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł88,27 m² 10 422,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

| mieszkanie 4 pokojowe z dwiema łazienkami, dwoma balkonami oraz dwoma miejscami parkingowymi i piwnicą zlokalizowane w apartamentowcu z 2015 roku To mieszkanie możesz kupić tylko.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46 m² 11 065 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią na osiedlu Antoniuk przy ul. Antoniowskiej. Mieszkanie o powierzchni 46 m2, położone jest na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,10 m² 6 878,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Poszukujesz ustawnego mieszkania z trzema pokojami lub inwestycji pod wynajem? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie do remontu o bardzo ciekawym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,40 m² 8 857,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Manufaktura nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w Białymstoku, na osiedlu Antoniuk , przy ulicy Aleja Solidarności 6. Powierzchnię użytkową ( 39,40 m2 ) stanowią: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

354 500 zł28,36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 10/1, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł40,90 m² 11 369,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego mieszkania w pobliżu centrum miasta. Szczegóły lokalu mieszkalnego: - powierzchnia: 40,90 m2 - Piętro: i - Standard: gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł32 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 32 m2, położonej na III piętrze w IV piętrowym bloku bez windy. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ulicy Choroszczńskiej 30. Bardzo dobra lokalizacja, jeden przystanek do centrum (lipowej), bardzo blisko pkp, mpk. Możliwa umowa to umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł32,80 m² 9 054,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na 4 piętrze niskiego bloku z cegły, położonego na osiedlu Antoniuk przy ul. Wierzbowej. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,16 m² 7 367,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** antoniuk ** 3 pokoje ** cegła ** Polecamy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku z cegły przy ulicy Broniewskiego osiedle Antoniuk Do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Meg Real Estate prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe, mieszkanie, o powierzchni 37m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętowym bloku z cegły, przy ul. Wierzbowej 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 310 zł77,06 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowo wybudowanym budynku mieszkalny przy ul. Choroszczańskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z trzech sypialni (.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48,97 m² 10 802,53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. **********************mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł41,40 m² 9 371,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zamieszkaj wygodnie na Antoniuku! Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Broniewskiego, białystok Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł64,30 m² 8 367,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

***rezerwacja*** *3 pokoje*nowsza cegła*do wejścia*blisko centrum* dobra inwestycja* Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu antoniuk , przy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,30 m² 7 878,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Meg Real Estate prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie, o powierzchni 44,30m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4 piętowym bloku z cegły, przy ul. Wierzbowej 5b.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł36,20 m² 8 149,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie 36,20 m Osiedle Młodych, ul. Tuwima Białystok Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,20 m , zlokalizowane na cenionym Osiedlu Młodych przy ul. Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: nowoczesne 2-lokalowe mieszkanie 50m blisko centrum gotowiec inwestycyjny, booking! Stylowe 2-lokalowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

382 500 zł55 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 55 m , 3 pokoje, 2 piętro, ul. Hanki Ordonówny (antoniuk). Mieszkanie do remontu idealne, aby urządzić je po swojemu, dokładnie pod swój gust i potrzeby. balkon piwnica.