dowolna

Mieszkania Białystok ul. Proletariacka

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,20 m² 8 922,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: białystok, ul. Proletariacka (centrum) sąsiedztwo Lidla, okolice Biedronki idealne dla osób ceniących wygodę codziennych zakupów. Mieszkanie znajduje się obok parku. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Perła Śródmieścia nowoczesne mieszkanie przy ul. Proletariackiej. Zapraszam do wynajmu wyjątkowego, zupełnie nowego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji przy ul. Proletariackiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

612 490 zł53,26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia: 53,26 m2 Lokalizacja: centrum Białegostoku - ul. Proletariacka 19. Piętro: które wolisz - dostępne mieszkania o tym metrażu na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł49,23 m² 14 117,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 49,23 m w centrum Białegostoku ul. Proletariacka Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49,23 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł35,33 m² 9 878,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum z czymś, czego nie ma większość kawalerek! Oprócz przestronnego studia o powierzchni 35,33 m z balkonem zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,20 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w centrum Białegostoku - Twoje nowe mieszkanie czeka! Mieszkanie wynajmowane jest w trybie najmu okazjonalnego - minimalny okres najmu 1 rok. Zapraszamy do wynajmu 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł45,73 m² 13 098,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Proletariackiej 19 w Białymstoku w ekskluzywnej inwestycji Perła Śródmieścia. Idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 490 zł53,26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania o pow. 53,26 m2 zlokalizowanego w Centrum Białymstoku przy ul. Proletariackiej 19. Nieruchomość w stanie developerskim. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 794 zł53,26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,30 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego na sprzedaż położonego na II piętrze w niskim bloku przy ul. Proletariackiej. Na powierzchnię 48,3m2 składają się: pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł50,17 m² 8 271,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jeśli szukasz mieszkania w centrum, ale cenisz sobie spokój i ciszę - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie w kameralnym bloku z cegły z lat 60, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

545 000 zł54 m² 10 036,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie po kompleksowym remoncie, zlokalizowane przy ul. Proletariackiej 4 w centrum Białegostoku. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w centrum przy ul. Proletariackiej. Mieszkanie położone na wygodnym, drugim piętrze niskiego bloku z cegły, bardzo dobra propozycja pod Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieduże, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Proletariackiej w Białymstoku, na IV piętrze. Świetna okolica blisko uczelni i szkół w Centrum miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

309 000 zł32 m² 9 716,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie w Centrum miasta! nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w Centrum, przy ul. Proletariackiej 2a. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

409 000 zł36 m² 11 361,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 36 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Białegostoku - w zadbanym budynku z cegły, znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

QLokalizacja: ul.Proletariacka 7 Białystok Piętro: 2/ w nowoczesnym apartamentowcu Powierzchnia: 28 m + balkon + Piewnica Wynajem: 2200 + opłaty Do wynajęcia stylowe i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

489 000 zł48 m² 10 251,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Polecamy przestronne, 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Proletariackiej - osiedle Centrum. Mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 znajduje się na II piętrze w niskim III piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

367 000 zł38 m² 9 786,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka typu studio, położona na II piętrze w niskim bloku przy ul. Proletariackiej 5. Na powierzchnię 37,5m2 składają się: kuchnia, pokój dzienny, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

409 000 zł36 m² 11 361,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

430 000 zł38 m² 11 289 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szukasz komfortowego mieszkania w Centrum? Mieszkanie o powierzchni 38,09 m jest gotowe do zamieszkania. Posiada dwa pokoje, nowoczesne wykończenie i wysoką jakość materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie W centrum Na sprzedaż oferujemy przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na parterze budynku przy ul. Proletariackiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

428 997 zł49 m² 8 744,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, ul. Proletariacka, białystok Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w centrum miasta. Budynek znajduje się w spokojnym otoczeniu z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

370 000 zł38 m² 9 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z dużą kawalerką typu studio, położoną na II piętrze w niskim bloku przy ul. Proletariackiej 5. Na powierzchnię 37,5m2 składają się: kuchnia, pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

429 000 zł36 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 36 m kw, położonego na II piętrze w III piętrowym bloku bez windy. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

449 970 zł50 m² 8 999,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Świetna opcja dla osób ceniących sobie doskonałą lokalizację, bliskość wszystkich miejskich udogodnień. Uwaga Możliwość rozliczenia: oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Centrum,Białystok

387 000 zł38 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

biura - 0% Nowa niższa cena 425tys. -> 390tys. Zapraszamy do zapoznania się z dużą kawalerką typu studio, położoną na II piętrze w niskim bloku przy ul. Proletariackiej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

339 000 zł38 m² 8 987,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,72 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Proletariacka na osiedlu Centrum. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

380 000 zł37 m² 10 152,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przytulne mieszkanie w sercu Białegostoku - idealne dla singla lub pary! Szczegóły oferty: powierzchnia: 37,43 m Piętro: 2 z 4 Typ budynku: cegła Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 48.04m2 po gruntownym remoncie we wrześniu 2022r, 1pietro z balkonem i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

350 000 zł38 m² 9 278,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

397 000 zł51 m² 7 835,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena wywoławcza 397.000 zł - przyjdź, zobacz, zaproponuj swoję cenę na licytacji WAŻNE INFORMACJE: W odróżnieniu od licytacji komorniczej mieszkanie: - nie jest zadłużona - nie ma osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

375 000 zł49 m² 7 643,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Białegostoku przy ul. Proletariackiej. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w niskim budynku z cegły w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

320 000 zł39 m² 8 226,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,90 m2 w Centrum Białegostoku przy ul. Proletariackiej. Nieruchomość usytuowana jest na 2 (z 3) piętrze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Proletariacka! Do wynajęcia w centrum Białegostoku, mieszkanko położone na I piętrze IV piętrowego bloku z cegły, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

349 000 zł37 m² 9 321,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Meg Real Estate poleca Państwu na sprzedaż 2 pokojowe własnościowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 37,44 m2, znajdujące się w Białymstoku przy ul. Proletariackiej. Jest ono położone na.