dowolna

Mieszkania Białystok ul. Jurowiecka

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

584 000 zł36,57 m² 15 969,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*jurowiecka* bez pcc*2 pokoje*wyposażone*miejsce postojowe* *oferta tylko w naszym biurze*posiadamy klucze* Prezentujemy Państwu nowoczesne, atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Poszukujesz na wynajem kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 40 m | 3 piętro | Jurowiecka 22 | miejsce parkingowe Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 3 piętrze w apartamentowcu przy ul. Jurowieckiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Designerskie 2 pokoje w sercu Białegostoku | Jurowiecka 22 + miejsce postojowe Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, 37,57 m , położone na 2 piętrze przy ul. Jurowieckiej 22. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 25 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku "apartamenty Jagiellońskie" Lokalizacja mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Jurowiecka 13, apartamenty Jagiellońskie Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na 4. piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie, gustownie i nowocześnie zaaranżowane, wykończone w wysokim standardzie, położone na 1 piętrze (z windą) w apartamentowcu przy ulicy Jurowiecka 13,.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł42,60 m² 9 248,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Jurowieckiej, a jednocześnie w zacisznej, drugiej linii zabudowy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł45,49 m² 18 905,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament w centrum Białegostoku Gotowiec inwestycyjny! Ten wyjątkowy i kompletnie wyposażony apartament zlokalizowany w samym sercu Białegostoku przy ul. Jurowieckiej , to.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł51,50 m² 10 660,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w ścisłym centrum miasta, przy ul. Jurowieckiej. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam super mieszkanie w Apartamentach Jagiellońskich na ostatniej 10 kondygnacji, z nietuzinkowym widokiem Dwa pokoje: kuchnia otwarta z salonem, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł57,70 m² 16 793 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, luksusowo wykończone mieszkanie w sercu Białegostoku Jurowiecka 22 Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 57,7 m zlokalizowane na 7 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł71,20 m² 15 308,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,2 m2, usytuowanego na 8 piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Jurowieckiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,48 m² 12 376,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nietuzinkowy A partament w C entrum M iasta! Gotowy budynek oddany do użytkowania. Oferta skierowana do szczególnie wymagających Klientów, oczekujących komfortu i wygody. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie M3 o powierzchni 64m2 w Centrum miasta Białystok, osiedle Sienkiewicza ul.Jurowiecka 19 - Apartamenty Jagielońskie. Lokalizacja: - apartamenty Jagielońskie, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł40,15 m² 56,04 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę przytulnego, mieszkania o powierzchni 40,15m 2 mieszczącego się na 7 piętrze budynku przy ulicy Jurowieckiej 19. Każda klatka budynku wyposażona jest w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 3 pokoje | Centrum Białegostoku | Po generalnym remoncie | ul. Jurowiecka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej (os. Sienkiewicza).

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł34,87 m² 16 231,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie centrum miasta Na sprzedaż eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34,87 m , położone na 6. piętrze w stylowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł63,50 m² 10 692,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, komfortowe, bardzo dobrze położone mieszkanie w stylowym bloku-kamienicy przy ul. Jurowieckiej 44 w Białymstoku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

529 000 zł34,50 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą cichobieżną przy ul. Jurowieckiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,86 m² 63,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Urządzone ze smakiem z widokiem na miasto Polecam Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem w Apartamentach Jagiellońskich. Nieruchomość zlokalizowana w Centrum. T utaj, na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

875 890 zł64,88 m² 13 500,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie z ogrooomnym balkonem i fenomenalnym widokiem - Apartamenty Jagiellońskie przy ul. Jurowieckiej 13. Przedstawiam Państwu propozycję zakupu niesamowitego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

561 870 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cena do negocjacji. Sprzedam mieszkanie w Apartamentach Jagiellońskich. Ścisłe centrum Białegostoku - ul. Jurowiecka 21. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

612 000 zł46 m² 13 394,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,69 m , położone przy ul. Jurowieckiej - w samym sercu miasta, osiedle Centrum, białystok. Wraz z mieszkaniem obowiązkowy zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Sienkiewicza,Białystok

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4 piętrze w bloku z 1990 roku przy ul. Jurowieckiej 32 w Białymstoku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sienkiewicza,Białystok

1 900 zł32 m² 58,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 32,42 m kw, położonego na IV piętrze w VII piętrowym bloku Apartamenty Jagiellońskie Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe przestronne i słoneczne z własnym ogródkiem. Serdecznie polecam apartament w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Jurowieckiej 19. Mieszkanie na pierwszym piętrze z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na wynajem przy ul.Jurowieckiej w Centrum. Na wynajem eleganckie mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Białystok przy ul. Jurowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sienkiewicza,Białystok

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, jasne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na os. Sienkiewicza przy ul. Jurowieckiej. Na powierzchnię 31,00 m składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z salonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy 2 pokojowy, atrakcyjny apartament położony w centrum miasta przy ul. Jurowieckiej. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, zgodnie z najnowszymi trendami. w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 72 m z tarasem Apartamenty Jagiellońskie, centrum Białegostoku Szukasz komfortowego mieszkania w ścisłym centrum miasta? Oferujemy na wynajem nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

523 000 zł35 m² 14 998,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w Centrum miasta (ul. Jurowiecka) w inwestycji Apartamenty Jagiellońskie o powierzchni 34, 87m2, zlokalizowane na 9 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

499 000 zł34 m² 14 882,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowej inwestycji w samym Centrum miasta. Apartamenty Jagiellońskie - ul. Jurowiecka, białystok mieszkanie: - powierzchnia: 33,53 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

820 000 zł63 m² 12 923,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie, położone w Białymstoku na os. Sienkiewicza przy ul. Jurowieckiej 19 - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

2 100 zł32 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32,40 m2 w Białymstoku, przy ul. Jurowieckiej. Lokal mieści się na 4 piętrze 7 piętrowego bloku z 2024 roku;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sienkiewicza,Białystok

729 000 zł53 m² 13 679,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Apartamenty Jagiellońskie. Unikalna propozycja dla osób, które chcą korzystać z uroków centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

2 300 zł36 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 36,34 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku "apartamenty Jagiellońskie" Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

880 000 zł40 m² 22 049,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Designerski apartament w centrum miasta z oszałamiającym widokiem na Białystok i przyległe lasy! To wyjątkowe mieszkanie położone jest na dziesiątym piętrze nowoczesnego apartamentowca.