dowolna

Domy z poddaszem Białystok - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

795 000 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Dom na osiedlu Skorupy- ogromny potencjał do własnej aranżacji Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych części miasta - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł110 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Nowy, bezczynszowy lokal z ogródkiem przy ul. Oliwkowej w Białymstoku Pompa ciepła w cenie | brak czynszu | gotowe do odbioru | faktura vat, bez pcc Szukasz nowego miejsca dla rodziny, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł97,67 m² 7 873,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Ignatki w otulinie lasu, w miejscu będącym oazą spokoju, w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł97,67 m² 6 747,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Etap II już W sprzedaży! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją deweloperską w Ignatkach o nazwie nova urocza! Oferujemy do sprzedaży 4 domy jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł195 m² 5 123,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł248 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiamy Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł186 m² 11 284,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 534 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł220 m² 6 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:946 m²

Przestronny dom wolnostojący - idealny dla dużej rodziny lub pod działalność Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom wolnostojący, który doskonale sprawdzi się zarówno jako przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł294 m² 2 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:543 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. ***dom z potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł131 m² 9 687,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

sprzedaż dom 131 m os. Dziesięciny, białystok | Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 131 m , położony na działce 300 m na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Fasty,Białystok

1 590 000 zł171,18 m² 9 288,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Nowoczesny, ekonomiczny i funkcjonalny dom wolnostojący - spełnienie marzeń Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego, usytuowanego z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł200 m² 3 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:413 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł128 m² 5 453,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - świetna lokalizacja Manufaktura Nieruchomości poleca dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł275 m² 4 327,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Meg Real Estate oferuje Państwu na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony na osiedlu Dojlidy Górne, o powierzchni całkowitej 275 m2. Dom posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł240 m² 2 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:240 m²

***jeżeli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** tylko W naszym biurze oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

629 500 zł109,46 m² 5 750,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

*** Dom wolnostojący - do remontu, os Wygoda *** Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż, dom jednorodzinny wolnostojący położony w Białymstoku, na osiedlu Wygoda, przy ulicy Korczaka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł630 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:442 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy doskonała inwestycja! Cena do negocjacji. Atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 630 m , położony na działce 442 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej położony na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Harcerskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 190 m składa się z czterech poziomów: parteru,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł190 m² 6 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący w idealnej lokalizacji- osiedle Jaroszówka! Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł137,95 m² 10 112,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Dom szeregowy | ok. 138 m + poddasze | garaż | ogród ponad 50 m | ul. Baranowicka, białystok | 2020 r. | cena: 1 295 000 zł Nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł145 m² 6 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

* dom bliźniak 145 m2 Z garażem I poddaszem | ul. Pułkowa, białystok | działka 330 m2 * Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Pułkowej w Białymstoku to oferta dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł160 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Nowa niższa cena! Wyjątkowa oferta z klauzulą wyłączności! Zapraszamy na prezentację i do współpracy. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

910 000 zł164 m² 5 548,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Szukasz idealnej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Ten segment dostępny tylko u nas! Możesz go kupić w stanie wykończonym pod klucz - masz.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł246,33 m² 2 914,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 1980 roku położony w Białymstoku przy ul. Robotniczej. Powierzchnia użytkowa to 176m2, działka 382m2. Na poziomie zero znajdują się pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł130 m² 14 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości znajdującej się w jednej z lepszych dzielnic Białegostoku. Dom znajduje się na osiedlu Skorupy, bardzo blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

719 000 zł90 m² 7 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

? dlaczego Zawady to "strzał w dziesiątkę"? Zawady to osiedle, które ewoluowało z terenów podmiejskich w prestiżową dzielnicę domów Co sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe? Zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł120 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom, który (za chwilę) pokochasz! Białystok, zawady 6 nowych bliźniaków w budowie - ale spokojnie, zanim zdążysz się zdecydować, będą prawie gotowe! Wyobraź sobie: małe osiedle, sielska.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł244,60 m² 6 500,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z 2000 roku, usytuowany na działce o powierzchni 1273 m w kształcie prostokąta. Dom położony od jednej z głowniejszych ulic osiedla Pieczurki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł195 m² 5 020,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Przestronny dom szeregowy w Białymstoku - jakość, której możesz zaufać Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 195.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł115 m² 6 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Dom już wybudowany i gotowy do wykańczania! Ostatni segment na tej inwestycji W cenie - ogrzewanie podłogowe na całym parterze + dłuższe okna w wykuszu Poszukujesz domu w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł400 m² 3 122,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiej rezydencji jednorodzinnej, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Białegostoku - na.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom szeregowy skrajny segment do wynajęcia | Białystok, ul. Wiewiórcza | Osiedle zamknięte Do wynajęcia przestronny skrajny segment domu szeregowego położony na zamkniętym osiedlu w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł148,53 m² 6 052,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł916,60 m² 3 763,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 174 m²

* luksusowa rezydencja na obrzeżach Białegostoku * Przedstawiamy wyjątkową rezydencję w stanie deweloperskim, zlokalizowaną na obrzeżach Białegostoku, w malowniczej miejscowości Nowodworce.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł218,20 m² 4 124,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przedstawiam Państwu ten wyjątkowy dom o powierzchni 218 m , który znajduje się w spokojnej okolicy (os. Wygoda) przy ul. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku. To prawdziwa gratka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 000 zł115,60 m² 3 702,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy kompleksową pomoc przy zamianie mieszkania na dom: pomożemy Ci sprzedać obecne mieszkanie Znajdziemy odpowiednią działkę pod budowę domu Zrealizujemy cały proces - od A do Z -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 319 000 zł148 m² 8 912,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Na sprzedaż bardzo ładny kameralny dom wolnostojący na popularnym osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku. Spokojna cicha okolica w sąsiedztwie wyłącznie zabudowy jednorodzinnej. "Dom.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł148,70 m² 6 388,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 148,70 m (181,10 m całkowitej), w Białymstoku na os. Jaroszówka. Nieruchomość na tę.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł220 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny dom z dużym potencjałem ok. 220 m | działka 599 m Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni około 220 m , położony na działce 599 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł196,37 m² 6 620,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom parterowy + dom gościnny | białystok - skorupy Powierzchnia domu głównego :ok 142m2 m , całkowita z poddaszem użytkowym i garażem ok. 196m2 Liczba pokoi: 5 Powierzchnia działki: ok.