dowolna

Zamienię mieszkanie Białystok - Lista ofert z możliwością zamiany

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

439 000 zł39,90 m² 11 002,51 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 39,90 m2, położone na 9 piętrze jedenasto-piętrowego bloku w Białymstoku przy ul. Mieszka I 4 (piękny widok na panoramę miasta!). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł29,04 m² 15 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 29,04 m2, położone na wysokim parterze kameralnego, 3 piętrowego bloku z nowszej cegły (2003 rok) w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

344 600 zł25 m² 13 784 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ustawnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 24 m , położonego na 9 piętrze w bloku przy ulicy Waszyngtona 14.

Szczegóły ogłoszenia

539 995 zł51 m² 10 588,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego na parterze w bloku przy ulicy Stromej Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

469 995 zł39,59 m² 11 871,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojwego mieszkania o powierzchni 39,59 m , położonego na 7 piętrze bloku przy ulicy Andrukiewicza w Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 880 zł46 m² 11 519,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 1 piętrze bloku przy ulicy Poleskiej 17 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł35 m² 15 140 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowegomieszkania o powierzchni 34,25 m , położonego na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Sukiennej 8.

Szczegóły ogłoszenia

524 400 zł47 m² 11 157,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w bloku z cegły przy ulicy Mickiewicza 33a w Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

544 995 zł39,59 m² 13 765,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39,59 m , położonego na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą, w inwestycji "zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,50 m² 10 101,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy Państwu na sprzedaż lub zamianę na mieszkanie na parterze lub 1. piętrze, bardzo zadbane, czyste, pięknie utrzymane mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,50 m² 10 230,77 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,57 m² 10 372,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

***3 pokoje na Atłasowej I piętro, do wejścia, kameralny blok, niski czynsz!*** Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na ulicy Atłasowej (produkcyjna/zawady) w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

528 770 zł46 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ulicy Sukiennej 2 Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopernika

Bema,Białystok

589 995 zł60 m² 9 833,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego na 2 piętrze bloku w windą przy ulicy Kopernika 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

519 900 zł35 m² 14 854,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Mickiewicza,Białystok

549 995 zł51 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 50,7 m2 znajdującego się na 2 piętrze w bloku przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

349 995 zł24 m² 14 583,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Nowe Miasto,Białystok

620 000 zł57 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie w bloku mieszkalnym 57,40 m na 11 (ostatnim) piętrze przy ulicy Mickiewicza. Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

542 000 zł34 m² 15 824,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,25 m , położonego na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Sukiennej 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Centrum,Białystok

566 600 zł52 m² 10 896,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Sienkiewicza,Białystok

429 400 zł36 m² 11 764,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,5 m , położonego na trzecim piętrze bloku z windą przy ulicy Fabrycznej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

498 000 zł48 m² 10 289,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania przy ul. Piłsudskiego 22 sprzedaż bezpośrednia Mieszkanie 3 pokojowe, które składa się z przedpokoju, garderoby, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

449 800 zł40 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 40 m2, znajdującego się na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

579 700 zł60 m² 9 661,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , położonego na 3 piętrze bloku przy ulicy Henryka Sienkiewicza 83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

578 966 zł59 m² 9 812,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania znajdującego się na 3 piętrze w bloku przy ulicy Wiejskiej 6 w Białymstoku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Sienkiewicza,Białystok

535 000 zł55 m² 9 709,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Meg Real Estate przedstawia Państwu na sprzedaż 3 pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 55,10 m2, położone w Białymstoku przy ul. Ciepłej 7 Dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Wysoki Stoczek,Białystok

499 000 zł60 m² 8 330,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie 2 pokojowe. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Wysoki Stoczek przy ul. Studziennej. Na powierzchnię 59,90 m2 składa się: - korytarz z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Centrum,Białystok

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam ofertę mieszkania w centrum o powierzchni całkowitej 56m2, na którą składają się 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz toaleta. Ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Wysoki Stoczek,Białystok

499 000 zł60 m² 8 330,55 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piasta,Białystok

530 000 zł63 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Marzysz o idealnym mieszkaniu? Oto Twoja szansa! Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze - idealne dla rodzin, par lub jako świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

589 995 zł58 m² 10 172,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Pogodnej 2 w Białymstoku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny II,Białystok

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 59,7 m2 przy ul. Jarzębinowej w Białymstoku , - mieszkanie dwustronne - położone na 10 piętrze , (ładne widoki ) - ekspozycja okien : salon i 1 pokój , balkon - wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

660 000 zł56 m² 11 891,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Meg Real Estate prezentuje luksusowe 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji : Białostoczek (ul. Bełzy). Szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania lub inwestycji? Oferujemy luksusowe, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

379 000 zł60 m² 6 348,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nieruchmomość do genralnego remontu z potencjałem. Brak zdjęć ponieważ meszkanie jest całkowicie zagracone. Mieszkanie o pow. niespełna 60 m2, trzypokojowe, z funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

439 967 zł49 m² 8 978,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49 m2 na osiedlu Młodych w Białymstoku. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Centrum,Białystok

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Piasta,Białystok

429 000 zł32 m² 13 314,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie blisko Centrum Białegostoku przy ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Prezydenta Ryszarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

600 000 zł65 m² 9 174,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowa Wygoda, które jest nowym osiedlem. Mieszkają tutaj mili młodzi ludzie z dziećmi. Jest tu też dużo ciekawych placów zabaw i sporo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Częstochowska

Centrum,Białystok

699 000 zł77 m² 9 020,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na dzień dzisiejszy jest zarezerwowan. Polecam przestronne mieszkanie w Centrum Białegostoku ul. Częstochowska. Eleganckie, dwustronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ukośna

Antoniuk,Białystok

369 000 zł48 m² 7 655,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam lub zamienię mieszkanie: - IV piętro, 3 pokoje, ukośna, 48,2m2 antoniuk na mniejsze najlepiej na tej samej ulicy / dzielnicy. Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne o ciekawym rozkładzie 379000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

670 000 zł62 m² 10 818,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w Centrum Białegostoku usytuowane przy ulicy Łąkowej na Osiedlu Nowe Bojary. Mieszkanie znajduje się na I piętrze nowoczesnego, dwunastopiętrowego.