dowolna

Mieszkania z prawem własności Białystok - Lista ofert

871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

871 ogłoszeń

500 000 zł55,60 m² 8 992,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł53 m² 12 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem Warszawska 64a, 53 m , blok z 2022 roku. To mieszkanie łączy świeżość nowego budownictwa z dopracowanym, gotowym do życia wnętrzem. Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Białystok,podlaskie

504 000 zł69 m² 7 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania przy granicy miasta. 15 minut do centrum Białegostoku. Każde z oddzielnym wejściem, klatką schodową, wiatrołapem, domofonem, furtką wejściową.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł90 m² 7 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bez podatku pcc Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

855 000 zł76,71 m² 11 145,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Okazja! - takich mieszkań nie ma wiele! * 4 pokoje*wysoki standard* parter * 201 6 rok* winda* oferta tylko W naszym biurze! Mamy okazję zaprezentować Państwu komfortowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł59,50 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

To mieszkanie ma wszystko, czego dziś szukają klienci: niezależny układ pomieszczeń jasne, dobrze doświetlone wnętrza funkcjonalność idealne do życia lub pod wynajem blisko centrum, blisko szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,20 m² 8 609,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48,20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -dwa pokoje sypialne.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować absolutną perełkę na mapie Białegostoku - 3-pokojowy apartament (44 m ), położony na 7. piętrze w prestiżowej inwestycji z 2025 roku przy ul. Ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,50 m² 9 089,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja Nieruchomości ab Grand Państwu wyjątkowe mieszkanie z balkonem położone w samym centrum miasta na ul. Malmeda w Białymstoku. Jego największym atutem jest lokalizacja. Stąd.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gajowa , 60 m2 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku, przy ulicy Gajowej. Przestrzeń mieszkalna stanowią: - 2 sypialnie - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł76 m² 11 842 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na os. Nowe Miasto położone przy ul. Wiejskiej 71! Na sprzedaż wyjątkowa oferta pod inwestycję, jak i do zamieszkania! Lokal mieszkalny przy ul. Wiejskiej 71,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł68,30 m² 11 112,74 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,30 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym (4) piętrze w pięciokondygnacyjnym bloku, położonym na białostockim osiedlu Zielone Wzgórza, przy ul. Lawendowej 56.

Szczegóły ogłoszenia

871 380 zł48,41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,41 m 2 przy ul. Oskara Sosnowskiego 9. Mieszkanie położone jest na ostatnim 7 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Nowe Bojary. Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m , zlokalizowane w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł23,78 m² 10 470,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 24 m | 2 piętro | cegła | niski czynsz | spokojna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 24 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,51 m² 14 939,09 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** Szukasz dwóch pokoi w nowym budownictwie, ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu funkcjonalne w pełni wyposażone, mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym mieszkaniu z charakterem, położonym na kameralnym, zamkniętym osiedlu, gdzie spokój i zieleń są na wyciągnięcie ręki - to ogłoszenie jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł51,23 m² 11 009,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,23 m , zlokalizowane przy ul. Antoniukowskiej, na osiedlu Antoniuk, w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł69,60 m² 6 307,47 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 69,6 m , zlokalizowane na 10. piętrze w 11-piętrowym budynku przy ul. Legionowej w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł61,51 m² 10 225,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł38,70 m² 13 950,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

**************zarezerwowane******************* Na sprzedaż unikatowe mieszkanie o powierzchni 38,7 m oraz wysokości wnetrza 3,3m ( inkluwistyczna inwestycja nowego apartamentowca oraz.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,99 m² 14 976,38 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

36 m 2 wygody na nowoczesnym osiedlu Nowe Bojary. Zakup zwolniony z podatku pcc 2%. Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,99 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł52,90 m² 10 567,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 i super lokalizacji (galeria Alfa, park Planty). Idealne zarówno dla rodziny jak i inwestycyjnie pod wynajem. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,78 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 43,78 m2 w Białymstoku przy ulicy Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 14. Lokal mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 729 zł62,23 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ciepła Apartamenty - Żyj zielono! Zakup zwolniony z podatku pcc 2%. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ciepłej w Białymstoku, w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł58,40 m² 9 244,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 58,09 m2 znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł92,76 m² 7 007,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 92 m w kameralnej zabudowie - ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 75/12 w Białymstoku Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł35,99 m² 14 976,38 zł/m²

 

Piętro:9/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez podatku pcc 2% | wydanie natychmiast nowe dwupokojowe mieszkanie | nowe bojary - ul. Kraszewskiego Posiadamy dwa identyczne mieszkania Zapraszamy na prezentację nowego, nigdy niezamieszkałego,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł21,50 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego o powierzchni całkowitej 25 m2 (po podłodze) i powierzchni użytkowej 21,5 m2 (odliczając skosy). To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena! Na sprzedaż funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem / powierzchnia 58 m2 / 5 piętro z windą /miejsce postojowe / Słoneczne Tarasy / al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł60,70 m² 7 314,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

**rezerwacja** Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | 60,7 m2 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80.,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,06 m² 10 986,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o pow. 49,06 m2, znajdujące się na I piętrze trzykondygnacyjnego bloku przy ul.Atłasowej 11 w Białymstoku. Mieszkanie posiada nowoczesny układ funkcjonalny. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

449 826 zł37 m² 12 157,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Serdecznie zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku. Piękna kamienica, same centrum miasta oraz wszystko pod ręką to tylko niektóre atuty.

Szczegóły ogłoszenia

466 616 zł58,40 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z wygodnym układem i w spokojnej, zielonej okolicy? To może być strzał w dziesiątkę. Lokal jest bardzo zadbany, z dobrą energią nigdy nie był wynajmowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Białystok

398 000 zł29 m² 13 724,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 29m2 położonej w centrum Białegostoku przy ul. Waryńskiego. Wyjątkowa lokalizacja - restauracje, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł27,98 m² 16 011,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko centrum, nowe Bojary. Funkcjonalne, słoneczne i nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Bojary. Mieszkanie położone na piątym piętrze w ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł32,27 m² 13 634,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o powierzchni 32.27m2 usytuowane na drugim piętrze w III - piętrowym bloku z windą przy ulicy Nowowarszawskiej. Przestrzeń mieszkalna to pokój dzienny z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł41,87 m² 10 986,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okazja - 2 pokoje stan deweloperski białostoczek! apartamenty tysiąclecia! uwaga! posiadamy 2 mieszkania na IV i V piętrze! Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe 41m mieszkanie w poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Meg Real Estate poleca Państwu 3 pokojowe nowoczesne mieszkanie o metrażu 46,50 m 2 przy ulicy Ciepłej / Fabrycznej w Białymstoku. Usytuowane jest ono na 7 piętrze w 7 piętrowym.