dowolna

Działki na sprzedaż Białystok - Oferty sprzedaży działek

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

949 000 zł592 m² 1 603,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Dbając o prywatność właścicieli jak również dobre obyczaje prosimy o kontakt wyłącznie za pośrednictwem biura Nowe Horyzonty! Jeśli szukasz działki na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 100 m² 619,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gotowy temat inwestycyjny. Nieruchomość położona w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne, z gotowym pozwoleniem na budowę 10 lokali mieszkalnych jednorodzinnych, w tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł200 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Białymstoku przy ul. Sowlańska numer działki 150/1 w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł693 m² 1 441,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 990 000 zł1 074 m² 2 783,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** Szukasz miejsca pod inwestycje w dogodnej lokalizacji, lub do zamieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę położoną po między dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł864 m² 449,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie pięknie położone działki budowlane, objęte mpzp symbol 3.19 MN : numer ewidencyjny 217/57 o powierzchni 0,1058 ha numer ewidencyjny 217/54.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

59 000 zł6 000 m² 9,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna Działka rekreacyjna rzeką Supraśl. Świetna działka! Lokata kapitału! Miejsce na Twój relaks i zdrowie! Idealna alternatywa dla działek rod. Działka objęta mpzp, tereny zielone, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł392 m² 982,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem prawie 400 m, białystok (bema) Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 392 m, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na osiedlu Bema.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł1 141 m² 1 269,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej części Nowego Miasta przy ul. Ścianka. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

511 350 zł1 461 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena - polecam okazja *** piękna działka w zacisznym miejscu Białegostoku*** Polecam Państwu niezagospodarowaną działkę w malowniczej miejscowości Białystok przy ulicy Pieczurki,.

Szczegóły ogłoszenia

4 032 000 zł2 688 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, 2.688 m2, Białystok, Skorupy, ul. Nowowarszawska, 4.032.000 zł, sprzedaż. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2.688 m2 i wymiarach ok. 27,5 x 96. Numer geodezyjny - 1203.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł2 882 m² 499,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w Zagórkach na terenie miasta Białystok, składającej się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2883 mkw. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł850 m² 1 647,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka u zbiegu ulic Gdańskiej i Jagiellońskiej w Białymstoku. 850m2 z dwoma wjazdami od ulicy Gdańskiej i Jagiellońskiej. Idealna zarówno dla osób poszukujących miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 705 m² 192,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 0,5705 ha - białystok, bacieczki (ul. Tkacka) Działka inwestycyjno-usługowa z potencjałem - ul. Tkacka Prezentuję ofertę sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 375/2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł594 m² 1 498,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 594m2 z wz w Białymstoku, ul.Wiejska, osiedle Nowe Miasto. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren ten przeznaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

7 414 050 zł18 889 m² 392,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w okolicy komercyjnej- pod usługi, obiekty handlowe o pow. sprzedaży 2000m2 oraz obiekty produkcyjne. Działki o łącznej powierzchni 18 889m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

481 250 zł1 250 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1250 m , położona w prestiżowej i rozwijającej się części Dojlid Górnych. Okolica z przewagą nowej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł10 180 m² 216,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 1,0180 ha - białystok, bacieczki (ul. Tkacka) Na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny z ogromnym potencjałem komercyjnym, objęty aktualnym mpzp. Idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł10 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka połozona w Fastach, przy ul Łyczakowskiej. Posiada warunki zabudowy na budowę domów w zabudowie szeregowej -od 4 do 6 szeregów. Pełne uzbrojenie., w sąsiedztwie budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł885 m² 258,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy. Prezentujemy Państwu fantastycznie położoną działkę pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 885 m2 znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł628 m² 794,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje grunt na sprzedaż o powierzchni 628 m2 w mieście Białystok w dzielnicy Skorupy. Działka położona w pierwszej lini zabudowy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł1 218 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

5 500 000 zł1 520 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta na wyłączność. Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł1 446 m² 2 074,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka z budynkiem do generalnego remontu o pow. 720 mkw. lub wyburzenia. Budynek posiada zezwolenie na rozbudowę o 2 piętra. Media: - prąd - gaz - kanalizacja Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 627 m² 338,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w południowo - wschodniej części miasta Białystok (obręb 0024 Dojlidy Górny), jednostka ewidencyjna Białystok, powiat M. Białystok, województwo podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

183 400 zł3 668 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki leśne położone w rejonie Lasu Bacieczkowskiego w Białymstoku. Główna działka o powierzchni 3668 m . W skład oferty wchodzą również pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

2 058 000 zł3 225 m² 638,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentację nieruchomości gruntowych na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Działka o powierzchni 3225 m2 Wydane wz zabudowa usługowo handlowo magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 479 400 zł19 330 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora 1,93 ha w Fastach | wz pod zabudowę jednorodzinną | media przy działce Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Fasty, gm. Dobrzyniewo Duże, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł940 m² 424,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości, wynagrodzenie pokrywa sprzedający! działka budowlana W sercu zielonego białegostoku Osiedle Pietrasze-Jaroszówka | 940.

Szczegóły ogłoszenia

2 545 500 zł8 485 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka numer 349/8 o powierzchni 8485 m2. Teren równy. Działka ma kształt prostokątny. Szerokość 40 m., długość: bok krótszy ok.135 m., dłuższy ok. 195 m. Sieć wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł3 313 m² 799,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja, która napędza biznes! | zapewnij swojej firmie widoczność na jaką zasługuje! atrakcyjna działka usługowa przy szosie zabłudowskiej - droga krajowa nr 19 Doskonale wyeksponowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł1 747 m² 415 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 1747 m2 (wymiary : 22x84) w Białymstoku, ul. Hajduka, obręb Ścianka. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 215 m² 469,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

******działka budowlana W zawadach **** *** cicha I spokojna okolica *** działka Z planem zagospodarowania przestrzennego *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zagórki,Białystok

530 400 zł1 326 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Białystok, zagórki - ul. Liniowa |.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł1 542 m² 869 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1542 m , położona w spokojnej i cenionej części Białystok osiedle Leśna Dolina. Najważniejsze atuty: duża powierzchnia 1542.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 446 m² 1 936,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę wielorodzinną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Dziesięciny. Działka o powierzchni 1446m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

797 580 zł1 899 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka w lesie w granicach Białegostoku! Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z wygodą miasta? Mamy coś wyjątkowego! Lokalizacja: białystok obręb Dojlidy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 0,0900 ha , zmiennej długości i szerokości (przybliżone wymiary 24 m x 36 m) , położoną w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne ,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł765 m² 869,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 765 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych części Białegostoku na osiedlu Leśna Dolina. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 325 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****działka budowlana1325 m2** Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w gminie Białystok niedaleko Stanisławowa. Działka budowlana w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 480 m² 1 486,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 1.480m 2 zabudowaną dwoma budynkami. Działka objęta jest mpzp Uchwała nr.