dowolna

Działki Białystok Osiedle Młodych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

1 200 zł600 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** działka do wynajęcia *** *** do 1200 M2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Młodych w Białymstoku. Bardzo dobra lokalizacja - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł500 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 540 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z doskonałą ekspozycją przy rondzie im. Ronalda Reagana Do sprzedaży unikatowa nieruchomość inwestycyjna w Białymstoku położona u zbiegu ulic Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł728 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni około 728 m , w skład której wchodzi działka o powierzchni 578 m oraz przynależny teren drogi dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł870 m² 1 494,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 870 m ,w kształcie prostokąta o wymiarach 38 m x 23 m położonej w atrakcyjnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł31 700 m² 630,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna nieruchomość oznaczoną ewid., nr 419/78 (pow. 1,4992 ha) i nr 419/80 (pow. 2,0779 ha) z obrębu 5 Marczuk.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł550 m² 954,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana zarówno pod inwestycję deweloperską jak i pod zabudowę jednorodzinną czy usługową. Ogrodzona działka o powierzchni 550 m2 jest zlokalizowana w Białymstoku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł550 m² 907,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Interesująca i wyjątkowa propozycja działki budowlanej zarówno pod inwestycję deweloperską jak i pod zabudowę jednorodzinną czy usługową. Ogrodzona działka o powierzchni 550 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 730 m² 1 445,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 1730 m Białystok, ul. Marczukowska Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1730 m , położona w Białystok przy ul. Marczukowska. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Hetmańska

Marczuk,Białystok

799 000 zł463 m² 1 726 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Białystok, ul. Hetmańska Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 463m2 zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 144.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Młodych,Białystok

1 500 zł600 m² 2,50 zł/m²

 

 

 

Marczuk,Białystok

990 000 zł463 m² 2 138,23 zł/m²

 

 

 

Marczuk,Białystok

1 500 zł500 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do wynajęcia działkę o wszechstronnym zastosowaniu w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Marczuk. - powierzchnia działki ok. 500 m2 - wymiary ok. 25 m x 20 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Młodych,Białystok

1 500 zł600 m² 2,50 zł/m²

 

 

 

Młodych,Białystok

1 500 zł600 m² 2,50 zł/m²

 

 

 

Młodych,Białystok

1 500 zł600 m² 2,50 zł/m²

 

 

 

Młodych,Białystok

1 500 zł600 m² 2,50 zł/m²

 

 

 

Młodych,Białystok

5 000 zł730 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** parking 730m2 *** *** os.MŁODYCH *** *** TEREN UTWARDZONY *** Polecam do wynajęcia teren przeznaczony na parking samochodów osobowych i dostawczych zlokalizowany na os.Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Młodych,Białystok

5 000 zł730 m² 6,85 zł/m²

 

 

 

Młodych,Białystok

5 000 zł730 m² 6,85 zł/m²

 

 

 

Młodych,Białystok

4 400 000 zł3 987 m² 1 103,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości In-Home przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej przy ul. Hetmańskiej w Białymstoku, nieopodal Tunelu Fieldorfa Nila. Lokalizacja zapewnia znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Młodych,Białystok

1 000 000 zł874 m² 1 144,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Takie oferty nie pojawiają się często! Biuro Nieruchomości In-Home przedstawia nieruchomość gruntową znajdującą się w jednej z najbardziej uczęszczanych lokalizacji w Białymstoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Konduktorska

Młodych,Białystok

525 000 zł550 m² 954,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ciekawa propozycja: interesująca i wyjątkowa propozycja działki budowlanej zarówno pod inwestycję deweloperską jak i pod zabudowę jednorodzinną czy usługową. Ogrodzona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

490 000 zł957 m² 512,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość komercyjna w doskonałej lokalizacji - ul. Hetmańska Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej o powierzchni 957 m2 położonej bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Reymonta

Młodych,Białystok

499 000 zł718 m² 694,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z przedwojennym domem drewnianym Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę zlokalizowaną na osiedlu Młodych w Białymstoku, przy ul. Władysława Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Młodych,Białystok

499 000 zł718 m² 694,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Konduktorska

Młodych,Białystok

525 000 zł550 m² 954,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Marczukowska

Marczuk,Białystok

832 500 zł1 110 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 1110 m2, wymiary 33 x 34 na Osiedlu Marczuk, blisko ulicy Marczukowskiej i Stawów Marczukowskich. Nr działki 803/2.Miejsce jest bardzo urokliwe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Marczukowska

Marczuk,Białystok

900 750 zł1 201 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 1201 m2, wymiary 30 x 40 na Osiedlu Marczuk, blisko ulicy Marczukowskiej i Stawów Marczukowskich. Nr działki 803/6.Miejsce jest bardzo urokliwe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Marczukowska

Marczuk,Białystok

2 129 026 zł4 475 m² 475,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 4475 m2, wymiary 70 x 64 na Osiedlu Marczuk, blisko ulicy Marczukowskiej i Stawów Marczukowskich. Nr działki 803/6.Miejsce jest bardzo urokliwe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Marczukowska

Marczuk,Białystok

832 500 zł1 110 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1110 m2, wymiary 33 x 34 na Osiedlu Marczuk, blisko ulicy Marczukowskiej i Stawów Marczukowskich. Nr działki 803/2. Miejsce jest bardzo urokliwe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Marczukowska

Marczuk,Białystok

2 129 026 zł4 475 m² 475,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 4475 m2, wymiary 70 x 64 na Osiedlu Marczuk, blisko ulicy Marczukowskiej i Stawów Marczukowskich. Nr działki 803/6. Miejsce jest bardzo urokliwe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Marczukowska

Marczuk,Białystok

900 750 zł1 201 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1201 m2, wymiary 30 x 40 na Osiedlu Marczuk, blisko ulicy Marczukowskiej i Stawów Marczukowskich. Nr działki 803/6. Miejsce jest bardzo urokliwe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Konduktorska

Młodych,Białystok

549 450 zł550 m² 999 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

** działka dla dewelopera pod zabudowę wielorodzinną! ** Zapraszam na prezentację nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 550 m2 zlokalizowanej w Białymstoku przy ul. Konduktorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

5 700 000 zł13 553 m² 420,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość obejmująca działkę o powierzchni 13553 m2 oraz zlokalizowany na niej budynek biurowo - techniczny o metrażu około 2000 m2. Budynek biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Młodych

Młodych,Białystok

900 000 zł1 035 m² 869,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

sprzedam działkę budowlaną o pow 1035 m2 z domem drewnianym w Białymstoku przy ul.Reymonta 7 tel.   mail  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

5 700 000 zł13 553 m² 420,57 zł/m²

 

 

 

Młodych,Białystok

121 600 zł304 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka na osiedlu Młodych w Białymstoku. Działka o powierzchni 304m2 w kształcie trapezu. Szerokość frontu działki to ok. 14m. Do działki doprowadzono wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

1 680 000 zł2 800 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Naprawdę atrakcyjna działka na ul. Hetmańskiej. Poszukiwany rejon miasta, trudno ty o dobrą działkę. Świetna naszym zdaniem na siedzibę firmy, handel itp. Zdecydowanie warte obejrzenia. Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Młodych

Młodych,Białystok

330 000 zł1 075 m² 306,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy atrakcyjną działkę położoną na terenie Białegostoku na osiedlu Młodych (obręb Marczuk). Działka o powierzchni 1075 m 2, w kształcie prostokąta o wymiarach 26,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Młodych

Młodych,Białystok

299 000 zł600 m² 498,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowalna położona w dzielnicy domów jednorodzinnych przy os. Młodych. Dostepne wszystkie media. Zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z ofetą, tel.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij