Działka budowlana, ul. Jagodowa
Jagodowa, Mickiewicza, Białystok, podlaskie
- 2 990 000 zł
- 1 074 m²
- 2 783,99 zł/m²
Tomasz Turycz
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Jagodowa
Jagodowa, Mickiewicza, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana, ul. Jagodowa
Zaktualizowane: 14 maja 2026
2 990 000 zł 1 074 m² 2 783,99 zł/m²
nieregularnyMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 2 990 000 zł (2 783,99 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 074 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: East-Partners Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 80/5878/OGS
Lokalizacja
- Adres: Jagodowa, Mickiewicza, Białystok, podlaskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, las
- cicho
- W pobliżu: centrum handlowe, kościół
Opis nieruchomości
*** Szukasz miejsca pod inwestycje w dogodnej lokalizacji, lub do zamieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie***
***TYLKO W NASZYM BIURZE***
Polecam Państwu działkę położoną po między dwoma ulicami i z każdej strony jest wjazd jak i bramka wejściowa na posesję o powierzchni 1074 m2 w miejscowości Białystok osiedle Mickiewicza.
Na jednej ze strony działek jest wolnostojący dom z poddaszem użytkowym. Na drugiej z działek są liczne nasadzenia i zadbany ogród. (...)