dowolna

Działki budowlane Białystok - Ogłoszenia sprzedaży działek

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 990 000 zł1 074 m² 2 783,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** Szukasz miejsca pod inwestycje w dogodnej lokalizacji, lub do zamieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę położoną po między dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł200 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Białymstoku przy ul. Sowlańska numer działki 150/1 w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł592 m² 1 603,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Dbając o prywatność właścicieli jak również dobre obyczaje prosimy o kontakt wyłącznie za pośrednictwem biura Nowe Horyzonty! Jeśli szukasz działki na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 100 m² 619,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gotowy temat inwestycyjny. Nieruchomość położona w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne, z gotowym pozwoleniem na budowę 10 lokali mieszkalnych jednorodzinnych, w tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

388 000 zł864 m² 449,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie pięknie położone działki budowlane, objęte mpzp symbol 3.19 MN : numer ewidencyjny 217/57 o powierzchni 0,1058 ha numer ewidencyjny 217/54.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł850 m² 1 647,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka u zbiegu ulic Gdańskiej i Jagiellońskiej w Białymstoku. 850m2 z dwoma wjazdami od ulicy Gdańskiej i Jagiellońskiej. Idealna zarówno dla osób poszukujących miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

310 000 zł987 m² 314,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną na osiedlu Dziesięciny, okolice ulicy Świętokrzyskiej. Dziaka o powierzchni 987 m2 przeznaczona jest w miejscowym planie jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł5 475 m² 99,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch działek znajdujących się na osiedlu Bagnówka w Białymstoku. Grunty będące.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł655 m² 1 389,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki mieszkaniowej Na sprzedaż atrakcyjna działka mieszkaniowa położona w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Białegostoku na.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł918 m² 795,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej na osiedlu Skorupy w Białystok. Na sprzedaż działka o powierzchni 918 m , zabudowana domem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 094 m² 731,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1094 m , zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białegostoku osiedle Skorupy. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł10 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane z aktualnymi warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Łączna powierzchnia działek ponad 1 ha zlokalizowane tuż przy granicy Białymstoku (wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

797 580 zł1 899 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka w lesie w granicach Białegostoku! Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z wygodą miasta? Mamy coś wyjątkowego! Lokalizacja: białystok obręb Dojlidy.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł765 m² 869,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 765 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych części Białegostoku na osiedlu Leśna Dolina. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 0,0900 ha , zmiennej długości i szerokości (przybliżone wymiary 24 m x 36 m) , położoną w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne ,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł885 m² 258,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy. Prezentujemy Państwu fantastycznie położoną działkę pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 885 m2 znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł879 m² 328,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka w Dojlidach Górnych Polecamy Państwu działki pod zabudowę mieszkaniową pow. 879 m2 - wymiary: ok. 28m x 31m - cena 289.000 zł dojazd drogą gruntową utwardzoną uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł920 m² 869,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka znajdująca się na os. Wygoda z wydanymi warunkami na zabudowę bliźniaczą, wolnostojącą oraz wielorodzinną. Pełne media: prąd, sieć wodociągowa i kanalizacyjna, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł1 542 m² 869 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1542 m , położona w spokojnej i cenionej części Białystok osiedle Leśna Dolina. Najważniejsze atuty: duża powierzchnia 1542.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zagórki,Białystok

530 400 zł1 326 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Białystok, zagórki - ul. Liniowa |.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 215 m² 469,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

******działka budowlana W zawadach **** *** cicha I spokojna okolica *** działka Z planem zagospodarowania przestrzennego *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł924 m² 1 405,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka blisko Centrum Miasta pod zabudowę szeregową! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Białymstoku przy ul. Ukośnej na osiedlu Antoniuk. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

525 000 zł550 m² 954,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana zarówno pod inwestycję deweloperską jak i pod zabudowę jednorodzinną czy usługową. Ogrodzona działka o powierzchni 550 m2 jest zlokalizowana w Białymstoku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł906 m² 1 103,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 906 m położona w Białymstoku. Działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym, idealna pod budowę domu jednorodzinnego, bliźniaka lub.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł1 266 m² 263,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu ofertę malowniczo położonej działki w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne przy ul. Rzecznej. Oferta idealna dla osób poszukujących bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł1 142 m² 1 400,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana objęta ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1142 m2 (wymiary : 23x51) w Białymstoku, osiedle Nowe Miasto, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł1 141 m² 1 269,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej części Nowego Miasta przy ul. Ścianka. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 031 m² 407,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod Twój wymarzony dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy na osiedlu Dojlidy Górne. To doskonałe miejsce na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł893 m² 559,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pod Twój dom I Zawady I 900M2 I Spokój i cisza Działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 893m2 w miejscowości Białystok w dzielnicy Zawady. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

481 250 zł1 250 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1250 m , położona w prestiżowej i rozwijającej się części Dojlid Górnych. Okolica z przewagą nowej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł2 882 m² 499,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w Zagórkach na terenie miasta Białystok, składającej się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2883 mkw. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł729 m² 410,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 729 m położona w Białymstoku. To miejsce z ogromnym potencjałem, idealne dla osób poszukujących przestrzeni na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł985 m² 913,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w mieście blisko centrum Działka budowlana w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 985 m2 w miejscowości Białystok w dzielnicy Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł537 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Białymstoku przy ulicy Margerytki. Na terenie działki obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł550 m² 907,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Interesująca i wyjątkowa propozycja działki budowlanej zarówno pod inwestycję deweloperską jak i pod zabudowę jednorodzinną czy usługową. Ogrodzona działka o powierzchni 550 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł2 100 m² 440,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 2100 m , położona w atrakcyjnej i spokojnej części Białegostoku Dojlidy Górne. Nieruchomość zostanie wydzielona z większej działki.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł733 m² 702,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Działki budowlane ul. Plastusia, białystok Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 910 m² 313,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość objęta mpzp. Media w drodze: -prąd -woda -kanalizacja -gaz Wymiary ok. 88,5m x 66m x 113m Sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł3 177 m² 626,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa Białystok, ul. Lodowa, os. Zawady To świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części miasta, w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej i usługowej, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł1 747 m² 415 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 1747 m2 (wymiary : 22x84) w Białymstoku, ul. Hajduka, obręb Ścianka. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 401 m² 228,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka w Fastach - Spełnij Swoje Marzenia już dziś! Odkryj potencjał tej wyjątkowej działki o powierzchni 1400 m , o wymiarach około (92m x 15,6m) pod budowę domu.