dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Centrum

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 777 zł51 m² 9 799,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły, w cichej i zielonej części centrum. Wysokie pomieszczenia (2,7 m), dużo naturalnego światła i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 479 zł33,43 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2026

1-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w budynku A inwestycji Rezydencja Manufaktura w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 655 668 zł154,22 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 154,22 m2 składający się z przestrzeni usługowej, zaplecza i wc. Lokal znajduje się w budynku A inwestycji Rezydencja Manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 258 zł37,15 m² 16 050 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2026

1-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, wnęki sypialnianej, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w budynku A inwestycji Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* apartament w Butikowej Kamienicy czeka na nowych właścicieli * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który łączy w sobie nowoczesność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł154,43 m² 17 153,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Jeżeli wejdziesz do tego mieszkania, to żadne inne Cię nie usatysfakcjonuje pod względem rozkładu, jak i przestrzeni. W cenie dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:własny parking

Centrum Białegostoku, dowolna konfiguracja Przestronny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową oraz usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 1 piętrze w eleganckim, pięciopiętrowym apartamentowcu z 2014 roku, w centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

98,40 zł/m²79,15 m² 7 788 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy 79,15 m2 do wynajęcia przy ul. Czystej Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 79,15 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku Czysta Premium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 338 219 zł92,99 m² 14 391 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy nr 5 o powierzchni 92,99 m , zlokalizowany w inwestycji Czysta Premium, w centrum Białegostoku. Do lokalu przynależy miejsce postojowe podziemne mp53 w cenie 63 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 253 zł77,81 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem. Lokal położony jest przy ul. Czystej, w centrum Białegostoku. Do lokalu przynależy 1 miejsce postojowe podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł68 m² 7 926,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Stylowe 68m2 w Centrum I 2 balkony I 3 pokoje Przestronne, przytulne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł34,40 m² 9 680,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wyjątkowa lokalizacja - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²1 550 m² 46 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ogłoszenie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł52,10 m² 8 349,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna wyłącznie W biurze moryls nieruchomości - zapraszam do współpracy. Doskonała propozycja pod wynajem I dla rodziny - zapraszamy na bezpłatną prezentację Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Białystok

72,50 zł/m²20 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wyłącznie u nas - zapraszam do współpracy! Proponujemy Państwu wynajem lokalu usługowego zlokalizowanego w samym centrum Białegostoku. Lokal ma powierzchnię 20 mkw, i na tą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł60,91 m² 10 999,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 900 zł39,35 m² 12 500,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 078 zł45,42 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,20 m² 6 886,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,20 m , położone w centrum Białegostoku przy ulicy Al. Józefa Piłsudskiego. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

584 000 zł36,57 m² 15 969,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*jurowiecka* bez pcc*2 pokoje*wyposażone*miejsce postojowe* *oferta tylko w naszym biurze*posiadamy klucze* Prezentujemy Państwu nowoczesne, atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Noclegi pracownicze dla firm i agencji pracy Białystok Oferujemy noclegi pracownicze, kwatery pracownicze oraz zakwaterowanie dla firm w Białymstoku i okolicach. Obsługujemy firmy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł29,88 m² 8 534,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** Centrum ** Cegła ** ** możliwość przekształcenia na 2 pokoje ** Polecamy Państwu przestronne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze przy ulicy Waryńskiego w Centrum Miasta Stan mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiamy Państwu 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł91,60 m² 10 807,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż, wyjątkowy apartament zlokalizowany w samym sercu Białegostoku, przy ul. Pięknej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,6 m , po podłodze 142,69 m . Usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, w samym sercu miasta, które możesz zaaranżować dokładnie według własnego gustu ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** ***tylko.

Szczegóły ogłoszenia

545 100 zł69 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Opis lokalizacji: os. Centrum, waszyngtona, budynek z cegły. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.30 m2, o dwustronnym układzie, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39,50 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym budynku w Centrum Białegostoku przy ulicy Kopernika nr 2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł41,88 m² 12 297,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: stylowe mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Krakowska biura nieruchomości. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,88 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

577 500 zł67,93 m² 8 501,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Porównaj ceny- mieszkanie w konkurencyjnej cenie. Kup, wyremontuj, zarabiaj. Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku, ul. Malmeda. Idealne jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł58,22 m² 16 489,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Kupujący nie płaci pcc - oszczędność 19 200 zł. Powierzchnia 58,22 m . Rozkład: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł58,60 m² 7 337,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł44 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 44 m ul. Częstochowska, białystok zamknięte osiedle, parter Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł74,99 m² 10 468,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,99 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku z windą. Nieruchomość położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36,22 m² 55,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam w samym Centrum Białegostoku przy ul. Al. Piłsudskiego lokal mieszkalny o pow. 36,22m2, położony na II piętrze. Lokal o bardzo wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł52,53 m² 8 680,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecam Państwu lokal mieszkalny, położony w ścisłym Centrum miasta, usytuowany u zbiegu ulic Piłsudskiego i Włókienniczej. Mieszkanie znajduje się na poszukiwanym i idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł30 m² 11 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1665

Kawalerka centrum Białegostoku + możliwość powiększenia o 24 m ! Na sprzedaż kawalerka położona w centrum Białegostoku idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł77,20 m² 11 204,66 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie w dobrym stanie, mozliwosc zamieszkania od razu po wydaniu kluczy. Nieruchomosc posiada ksiege wieczysta i jest to pelna wlasnosc Nieruchomosc znajduje sie na szóstym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł46,50 m² 9 440,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dwupokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję Państwu kawalerkę.