dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Centrum

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

81,82 zł/m²11 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę odrębny gabinet w biurze w którym mieści się kancelaria radcy prawnego. Lokal mieści się na parterze budynku przy ul. Tadeusza Mazowieckiego, dobrze widoczny z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia komfortowy gabinet o powierzchni 30 m , położony na 2. piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu Białegostoku. Lokal jest w pełni klimatyzowany, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł18 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż ul. Jurowiecka, białystok Cena: 89 000 zł Powierzchnia: 18 m Doskonała lokalizacja centrum miasta Zapraszamy na prezentację. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²85 m² 2 295 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy przeznaczony pod dowolną działalność w miejscowości Białystok osiedle Centrum. Lokal położony na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym. Na powierzchni 85 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

389 000 zł38 m² 10 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²900 m² 58 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe do wynajęcia! Polecamy do wynajęcia powierzchnię biurową w centrum Białegostoku w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym typu aa. Istnieje możliwość wynajęcia lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

60,71 zł/m²140 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Prestiżowego Lokalu Komercyjnego - Idealne dla Yoga Shala, centrum Wellness lub Biura. Lokalizacja: białystok, ścisłe Centrum, ul. Kilińskiego. Prezentujemy na wynajem przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal z zapleczem gastronomicznym *** **** centrum *** *** klimatyzacja *** Polecam lokal usługowy zaadaptowany na restaurację zlokalizowany na parterze odrestaurowanej kamienicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58,20 m² 17 164,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Powierzchnia 58,20 m . Rozkład: - aneks kuchenny z salonem, - 2 sypialnie, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²339 m² 18 645 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate zaprasza na prezentację obiektu handlowo-usługowego na wynajem w samym Centrum Białegostoku. Prestiżowa lokalizacja - róg ulic Aleja Józefa Piłsudskiego i Pałacowa - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł16 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż w centrum Białegostoku przy ul. Kościelnej. Garaż o powierzchni ok 16 m2 murowany. Dach pokryty papą. Drzwi garażowe drewniane, docieplone styropianem. media; -prąd.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł46 m² 15 215 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Super produkt inwestycyjny! Polecamy mieszkanie pod inwestycję przy ulicy Czarnej 2, zlokalizowanej blisko Opery Podlaskiej, w nowym apartamentowcu. Aktualnie w lokalach trwają umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

68,63 zł/m²51 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł68,69 m² 13 087,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dobra inwestycja w Centrum Polecam Państwu 3 -pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. W. Szymborskiej. Elegancki i prestiżowy kompleks mieszkalny powstał w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,10 m² 28,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie położone w samym sercu Białegostoku, w kameralnej zabudowie z cegły przy ul. Suraskiej 2. Lokal znajduje się na 2. piętrze i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł60 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3 kawalerki w pakiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij mnie! Oferuj emy do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie ( 48 m2), położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. św, rocha 5.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 200 m² 138,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka o powierzchni 4200 m , położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Halickie, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Białegostoku. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 700 zł50,78 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w pożądanej lokalizacji. Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 50.78 m , położony w świetnej lokalizacji przy ulicy Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł99,71 m² 14 030,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

* przestronne mieszkanie 5 pokoi w centrum miasta z 2 miejscami postojowymi * Przestronny i słoneczny apartament 5-pokojowy w stanie deweloperskim, w Białymstoku przy ul. O.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 160 zł65,68 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży nowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł32,30 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

** Mieszkanie 32m2 ** 2 pokoje ** Wyszyńskiego ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu Przydworcowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

963 090 zł71,34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie w sercu miasta - ul. Rynek Kościuszki Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł90 m² 14 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Wyjątkowy Dom w Sercu Miasta Ul. Mohylowska Zapraszamy do wyjątkowej oferty sprzedaży niepowtarzalnego, drewnianego domu położonego w ścisłym centrum miasta. To rzadka okazja, by zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

45,71 zł/m²70 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy w ścisłym centrum. Idealna lokalizacja pod dochodową działalność. Duże witryny od strony ulicy Lokal: - 70 mkw. - wejście z ulicy - 2 pomieszczenia - woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł98,50 m² 12 081,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 98,5 m2, położony na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Sienkiewicza w samym sercu Białegostoku. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł28,96 m² 13 743,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** centrum ** 1 piętro ** blisko lipowej ** Mieszkanie w centrum na I piętrze przy ulicy Waryńskiego w Centrum Miasta Salon z aneksem kuchennym oraz we wnęce łózko sypialniane.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum białegostoku, do Galerii Jurowieckiej 2 minuty spacerem. Doskonałe połączenie komunikacyjne z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50,34 m² 39,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość na wynajem - ul. Legionowa, tuż przy Pałacu Branickich - idealna dla studentów lub firmy. Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Białegostoku - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

35,09 zł/m²114 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

* lokal biurowo usługowy w centrum Białegostoku - 100 metrów od ul. Lipowej * Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w centrum Białegostoku, w okolicy ul. Grochowej - Św.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60,48 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| bardzo atrakcyjny 3 pokojowy apartament zlokalizowany w samym centrum miasta z bardzo eleganckim wyposażeniem i miejscem postojowym w cenie najmu. Lokalizacja - apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 38,5 m znajdującego się na II piętrze w nowym, V-piętrowym apartamentowcu z windą. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41,86 m² 14 333,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Stylowe mieszkanie w sercu Białegostoku z widokiem na ratusz miejski! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²100 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność usługową typu warsztat, magazyn w miejscowości Białystok osiedle Centrum. Lokal położony na parterze z bezpośrednim dostępem z podjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,30 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego na sprzedaż położonego na II piętrze w niskim bloku przy ul. Proletariackiej. Na powierzchnię 48,3m2 składają się: pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,5 m , położone przy ul. Ciepłej, w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

47,04 zł/m²240 m² 11 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Nowoczesna i przestronna kawalerka na wynajem* Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, wysoki standard, nowoczesne mieszkanie, pełne umeblowanie i wyposażenie, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²180 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7