dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 808 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 808 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

420 000 zł56,30 m² 7 460,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w dobrej lokalizacji przy ul. Antoniukowskiej w dzielnicy Antoniuk. To oferta dla osób dla których mieszkanie do generalnego remontu to za duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 900 zł80,66 m² 10 499,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 000 zł84,95 m² 10 500,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch garderób, łazienki i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 900 zł80,66 m² 10 499,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:luty 2027

o nowych ogłoszeniach

570 000 zł63 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta Z klauzulą wyłączności. Oferuję wygodne, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Zachodniej. Ogrodzony, bardzo ładnie zagospodarowany teren. Plac zabaw dla dzieci tylko dla mieszkańców. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio | gotowe do wejścia | 4 pokoje | meble+agd | 3 piętro | 46,5 m | cegła 3 niezależne pokoje 2 piętro ul. Dziesięciny Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do sprzedaży odrębny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł60,30 m² 9 004,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecamy ustawne mieszkanie o pow. 60,30m2 na II piętrze w niskim bloku przy ul. Trawiastej, os. Wygoda w Białymstoku. Mieszkanie trzypokojowe plus oddzielna kuchnia. Na powierzchnię 60,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 503 zł73,71 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 241 zł35,63 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 142 zł40,21 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,40 m² 7 623,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,4 m w Białymstoku na osiedlu Piasta przy ul. Piastowskiej, położone na parterze w niskim bloku największym atutem jest funkcjonalny układ 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł84,71 m² 10 140,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Poszukujesz dużego ustawnego mieszkania z 4-ma pokojami lub inwestycji pod wynajem? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu zadbane 4-pokojowe mieszkanie o bardzo ciekawym i praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż jasne 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 54 m, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z oknem. Mieszkanie zlokalizowane na 6 (ostatnim) piętrze w bloku z windą. W najbliższej okolicy brak wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,45 m² 9 480,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie inwestycyjne - 5 pokoi |.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł168 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości znajdującej się w jednej z lepszych dzielnic Białegostoku. Dom znajduje się na osiedlu Skorupy, bardzo blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 900 zł76,59 m² 7 114,51 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, pomieszczenia gospodarczego i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 999 zł76,59 m² 7 442,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł82,14 m² 7 304,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Białegostoku, ul. Sienkiewicza. Możliwość zakupu w oparciu o Kredyt Mieszkaniowy, co daje idealne możliwości rozliczania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł98 m² 7 040,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podlaska Grupa Deweloperska przedstawia Nowe mieszkanie z ogrodem i garażem ul. Sobolewska, białystok Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie jednorodzinnej, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł48,20 m² 8 402,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 48,2 m2 w bloku przy ulicy Kraszewskiego 6. Mieszkanie znajduje się na parterze. Stan dobry, do odświeżenia. Rok budowy - 2001. Zainteresowanych zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

4 120 000 zł515 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż nowoczesny lokal biurowy zlokalizowany w centrum Białegostoku. Nieruchomość idealna na siedzibę firmy, kancelarię, biuro projektowe, działalność usługową lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

470 000 zł62,79 m² 7 485,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament dwupoziomowy - 3 pokoje - Brak prowizji Biuro pomoże i dopełni wszelkich formalności przy zakupie przytulnego, dwupoziomowego 4 pokojowego mieszkania w miejscowości Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł104,36 m² 7 464,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

Szeregówka Zawady Osiedle Lodowa Aleja Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Białystok na Osiedlu Zawady. Szeregówka jest częścią II etapu Osiedla Lodowa Aleja,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł61,50 m² 10 390,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, w dzielnicy Dziesięciny. Mieszkanie położone w budynku mieszkalnym wybudowanym w 2006 roku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81,50 m² 12 257,66 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

81,50 m | 4 pokoje | białystok I os. Mickiewicza Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,50 m położone na prestiżowym Osiedlu Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł165,62 m² 7 819,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Nowoczesna stylistyka, blisko centrum. Piętrowy dom w zabudowie szeregowej gotowy do odbioru w miejscowości Białystok w dzielnicy Skorupy. Na powierzchni 165.62 m2 znajdują się: Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł99,03 m² 8 068,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:163 m²

Szeregówka Zawady Osiedle Lodowa Aleja Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, piętrowy, położony na działce o powierzchni 163 m2 w miejscowości Białystok na Osiedlu Zawady.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł72,45 m² 9 634,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

I 3 Pokoje I Do wejścia I Jedyne takie na rynku I Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Pułaskiego. Mieszkanie o powierzchni 72,45.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 592 zł54,16 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy piękny apartament 3.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,70 m² 10 564,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta objęta klauzulą wyłączności Na sprzedaż oferowane jest przestronne mieszkanie o powierzchni 56,7m2 położone na trzecim piętrze w budynku z 2008 roku. To wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł110 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Nowy, bezczynszowy lokal z ogródkiem przy ul. Oliwkowej w Białymstoku Pompa ciepła w cenie | brak czynszu | gotowe do odbioru | faktura vat, bez pcc Szukasz nowego miejsca dla rodziny, ale.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50,92 m² 12 568,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania przy ul. Wiatrakowej 12 w Białymstoku! Położone w nowoczesnym, kameralnym budynku zaprojektowanym z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł51,34 m² 14 316,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* tytuł ogłoszenia * Treść dowolna * Funkcjonalne i dobrze wyposażone 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji "twoja Harmonia", w Zawadach przy ul. Mroźnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie typu studio, położone w doskonałej lokalizacji blisko centrum. Lokal znajduje się na 4 piętrze klimatycznej kamienicy. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 40 m | 3 piętro | Jurowiecka 22 | miejsce parkingowe Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 3 piętrze w apartamentowcu przy ul. Jurowieckiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł85,70 m² 8 133,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej ul. Baranowicka, białystok Na sprzedaż cztery nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Baranowickiej, w Białymstoku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł98,60 m² 13 681,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 98,6 m położone przy ul. Mickiewicza na 1 piętrze nowoczesnego budynku. Ten wyjątkowy lokal łączy w sobie wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Designerskie 2 pokoje w sercu Białegostoku | Jurowiecka 22 + miejsce postojowe Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, 37,57 m , położone na 2 piętrze przy ul. Jurowieckiej 22. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,40 m² 7 195,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz dużego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł167 m² 7 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, położonego na kameralnym, ogrodzonym terenie w spokojnej dzielnicy Jaroszówka -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal użytkowy na parterze, w niskim bloku z 2016 roku. Białystok, os. Dziesięciny. Dwa wejścia z chodnika, bez schodów. Lokal z witryną i widoczny z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,90 m² 6 343,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego na 5 piętrze 10-piętrowego bloku przy ul. Upalna w Białymstoku. Na powierzchnię 62,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł52,10 m² 8 349,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna wyłącznie W biurze moryls nieruchomości - zapraszam do współpracy. Doskonała propozycja pod wynajem I dla rodziny - zapraszamy na bezpłatną prezentację Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,45 m² 9 480,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Doskonała propozycja na stały pasywny dochód. Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m w doskonałej lokalizacji - najlepsze miejsce dla studentów Politechniki Białostockiej,.