dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 805 ogłoszeń

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Meg Real Estate zaprasza na prezentację przestronnego i nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 56,69 m , położonego na 3. piętrze bloku z 2009 roku. Zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 0,0900 ha , zmiennej długości i szerokości (przybliżone wymiary 24 m x 36 m) , położoną w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne ,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Al. Solidarności, białystok (antoniuk) Powierzchnia: 47,50 m | Piwnica 1,8 m | | Gotowe do zamieszkania Szukasz przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł26 m² 13 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dobrze rozwiniętej części Białegostoku, przy ul. Wierzbowej w nowoczesnym apartamentowcu o wysokim standardzie z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

489 000 zł45,10 m² 10 842,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie 45,10 m -osiedle Zielone, nowe Piasta, ul. Kujawska (białystok) (czyli miejsce, gdzie możesz żyć spokojnie i nadal nie spóźniać się do centrum) Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,06 m² 10 986,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o pow. 49,06 m2, znajdujące się na I piętrze trzykondygnacyjnego bloku przy ul.Atłasowej 11 w Białymstoku. Mieszkanie posiada nowoczesny układ funkcjonalny. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł156 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

***zamieszkaj we własnym domu W zabudowie szeregowej*** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 63,86 m - wysoki standard - os. Nowe Bojary Na sprzedaż nowe, w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m , zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł115 m² 6 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Dom już wybudowany i gotowy do wykańczania! Ostatni segment na tej inwestycji W cenie - ogrzewanie podłogowe na całym parterze + dłuższe okna w wykuszu Poszukujesz domu w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

564 999 zł64 m² 8 828,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Meg Real Estate poleca Państwu 3 pokojowe nowoczesne mieszkanie o metrażu 46,50 m 2 przy ulicy Ciepłej / Fabrycznej w Białymstoku. Usytuowane jest ono na 7 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

183 400 zł3 668 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki leśne położone w rejonie Lasu Bacieczkowskiego w Białymstoku. Główna działka o powierzchni 3668 m . W skład oferty wchodzą również pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białymstoku na osiedlu Bacieczki. Dom z lat 80-tych typu bliźniak zlokalizowany pośród zabudowy jednorodzinnej w zacisznym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej Białystok, okolice ul. Zwierzynieckiej/mickiewicza. Na sprzedaż 4 domy w stanie deweloperskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zwierzyniec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 000 zł114 m² 7 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją deweloperską kwitnące ogrody dojlidzkie! Inwestycja polega na budowie 16 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 114 do 149.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 260 zł55,56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł52,90 m² 10 567,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 i super lokalizacji (galeria Alfa, park Planty). Idealne zarówno dla rodziny jak i inwestycyjnie pod wynajem. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł54,32 m² 10 474,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wielkomiejskie uroki ścisłego Centrum a jednocześnie spokój i cisza zaułków? To możliwe w mieszkaniu w kamienicy przy ulicy Nowy Świat 14!. Oferujemy na sprzedaż to wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł53,27 m² 13 140,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe 3 pokoje na Pigwowej z tarasem I 53m2 Przestronne, funkcjonalne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Dziesięciny w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,13 m² 10 367,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Komfortowe i nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,13m , zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł91,20 m² 7 675,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:146 m²

Osiedle Początek - Dojlidy, ul. Milowa / Brzoskwiniowa Cena to tylko 7675zł/m2 - 8223 zł/m2 - to mniej niż za mieszkanie w bloku. Osiedle Początek to kameralna, starannie zaprojektowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł400 m² 3 122,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiej rezydencji jednorodzinnej, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Białegostoku - na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł61,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie na os. Bema ul. Pogodna | 61,5 m | IV piętro | Balkon | Parking Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł36,20 m² 8 149,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie 36,20 m Osiedle Młodych, ul. Tuwima Białystok Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,20 m , zlokalizowane na cenionym Osiedlu Młodych przy ul. Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 160 m w ścisłym centrum Białegostoku idealny pod gastronomię lub usługi. Lokalizacja: białystok ul. Warszawska. Opis nieruchomości: lokal użytkowy położony w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł28,96 m² 13 743,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** centrum ** 1 piętro ** blisko lipowej ** Mieszkanie w centrum na I piętrze przy ulicy Waryńskiego w Centrum Miasta Salon z aneksem kuchennym oraz we wnęce łózko sypialniane.

Szczegóły ogłoszenia

2 512 000 zł2 955 m² 850,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod szeroko rozumiane usługi jak również usługi z zakresu oświaty (przedszkola, szkoły) oraz sportu, rekreacji i turystyki. Działka położona tuż.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł37,03 m² 10 396,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,03 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Kalinowskiego w samym centrum miasta, tuż obok ul. Lipowej. To lokal dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 386 m² 1 515,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rewelacyjna działka usługowa przy ul. Podlaskiej / Kujawskiej Do sprzedaży wyjątkowa działka usługowa o powierzchni 1386 m 2 położona pomiędzy ulicami Podlaską i Kujawską - dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,90 m² 9 777,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na ivp. w niskim bloku na os. Piaski (ul. Wołodyjowskiego). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W cenie zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 725 zł105,50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Mokrej na Skorupach. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim plus: - położone gładzie - całość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy. Prezentujemy Państwu fantastycznie położoną działkę pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 885 m2 znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 446 m² 1 936,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę wielorodzinną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Dziesięciny. Działka o powierzchni 1446m2 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł68,30 m² 11 112,74 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:533 m²

Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku z zagospodarowanym oraz przestronnym ogrodem. Powierzchnia całkowita domu wynosi 250m2;.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,50 m² 13 898,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania o pow. 39,5 m2 znajdującego się w samym sercu Białymstoku, na ul. Rynek Kościuszki 17. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 111 mkw położony na V piętrze budynku zlokalizowanego przy ulicy Łąkowej. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada windę, podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł66,51 m² 8 946,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest funkcjonalny lokal o powierzchni 66,51m2 położony na parterze budynku w doskonałej lokalizacji przy ul Dziesięciny. Wejście bezpośrednio z chodnika zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł771 m² 843,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa znajdująca się na Os. Dziesięciny u zbiegu ulic : Hallera / Gajowej / Porzeczkowej. Grunt znajduje się w pierwszej linii zabudowy co sprawia że.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł35,99 m² 14 976,38 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,99 m , położone w nowoczesnym bloku z 2025 roku na znanym i lubianym osiedlu Bojary. To świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,60 m² 11 928,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dwiema loggiami Nowa Piastowska, 58,6 m + piwnica. Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,6 m z dwiema dużymi.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij