dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 805 ogłoszeń

480 000 zł46 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie na 3 piętrze z winą bloku 10 piętrowego. Rozkład : -przestronny korytarz z zabudową -2 pokoje -salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon -nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł114,49 m² 6 978,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Przytulny, czteropokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w inwestycji Amsterdam IV w Sowlanach, niedaleko Białegostoku. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł114,49 m² 6 681,81 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł114,49 m² 6 891,43 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

1 699 000 zł160,08 m² 10 613,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

Poszukujesz domu w cichej i spokojnej dzielnicy Białegostoku, blisko terenów zielonych a jednocześnie blisko centrum miasta ? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą! To Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na osiedlu Piasta przy ul. Towarowej w Białymstoku. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62,90 m² 9 856,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść bez planowania kosztownego remontu? Ta oferta przy ul. Upalnej 52 w Białymstoku, na osiedlu Słoneczny Stok, może być dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł40,90 m² 9 266,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,90 m , położone w Białymstoku przy ul. Rzemieślniczej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł130,93 m² 6 568,40 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł130,93 m² 5 957,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł130,93 m² 6 262,89 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł63,50 m² 9 732,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na II piętrzę w niskim bloku z cegły z lat 90tych. przy ul. Ślusarskiej powierzchnia:63,4m2 piętro:2 czynsz :820zł stan nieruchomosci : do.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł56,74 m² 14 064,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament - wysoki standard - nowa cegła (2020 r.) - miejsce postojowe - wyjątkowa lokalizacja - blisko Centrum - ul. Młynowa oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł31,10 m² 10 289,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,1m , położone na parterze przy ul. Lawendowej osiedle Zielone Wzgórza w Białymstoku. Mieszkanie jest praktycznie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i balkon. Dwustronny układ pomieszczeń, bez.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł90,50 m² 9 160,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie 90,5 m przy ul. Pileckiego, osiedle tbs Na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy Pileckiego , na zamkniętym i monitorowanym osiedlu tbs w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł37,50 m² 10 613,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 900 zł39,43 m² 12 500,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:listopad 2026

Kawalerka z aneksem kuchennym, garderobą, łazienką i balkonem, zlokalizowana przy ul. Jana Kochanowskiego w Białymstoku. W cenie lokalu komórka lokatorska w kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 600 zł46,13 m² 12 499,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

2-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. Jana Kochanowskiego w Białymstoku. W cenie lokalu komórka lokatorska w kondygnacji podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 900 zł47,19 m² 12 500,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł36 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** stan deweloperski ** zielone dojlidy ** ** brak podatku 2 % pcc ** ** wysoki parter ** Polecamy Państwu nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , zlokalizowane na osiedlu Dojlidy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32,80 m² 6 067,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy blisko centrum przy ul. Sienkiewicza 81/3. Obecnie jest tu prowadzona działalność gastronomiczna. Powierzchnia 32,80 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,16 m² 7 367,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** antoniuk ** 3 pokoje ** cegła ** Polecamy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku z cegły przy ulicy Broniewskiego osiedle Antoniuk Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*Wysoki Standard* 48 m * 3 Pokoje* Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym bloku. Budynek z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Meg Real Estate prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe, mieszkanie, o powierzchni 37m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętowym bloku z cegły, przy ul. Wierzbowej 5.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł51,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje | 51,9 m | Osiedle Młodych | Białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł36 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w ścisłym centrum na ulicy Akademickiej przy parku i pałacu Branickich Funkcjonalne, nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł20 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nowocześnie urządzona kawalerka w centrum przy ulicy Grochowej Przytulne, nowoczesne jedno pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Mieszkanie położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67 m² 13 417,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na II piętrze nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

539 995 zł51 m² 10 588,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego na parterze w bloku przy ulicy Stromej Białymstoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,60 m² 10 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Szukasz miejsca, które od progu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,40 m² 7 615,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bez udziału pośredników mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Białostoczek przy ul. Sokólskiej idealne dla rodziny. Mieszkanie ma 60,4 m i znajduje się w niedużym 3-klatkowym bloku na 4.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł34,62 m² 13 431,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie urządzone z dbałością o detale, położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

544 995 zł39,59 m² 13 765,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39,59 m , położonego na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą, w inwestycji "zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł90 m² 7 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

? dlaczego Zawady to "strzał w dziesiątkę"? Zawady to osiedle, które ewoluowało z terenów podmiejskich w prestiżową dzielnicę domów Co sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe? Zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dobrze rozwiniętej części Białegostoku, przy ul. Bohaterów Monte Casino mieszkanie: to funkcjonalne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł850 m² 1 647,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka u zbiegu ulic Gdańskiej i Jagiellońskiej w Białymstoku. 850m2 z dwoma wjazdami od ulicy Gdańskiej i Jagiellońskiej. Idealna zarówno dla osób poszukujących miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł38,10 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38,1 m , położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białegostoku. Układ mieszkania: 2 pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,04 m² 6 950,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie 66m2 459 000 , na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17. Mieszkanie jest dobrze doświetlone. Z okien możemy podziwiać piekną panoramę miasta. Kuchnia robiona na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,78 m położone przy ul. Jana Pawła II w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł26,50 m² 14 679 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż kawalerka w wyjątkowym miejscu - Apartamentowiec przy ulicy Krętej. To miejsce o niebanalnej architekturze, wysokim standardzie budynku i bardzo dobrej lokalizacji. Całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,80 m² 7 357,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Sprzedam funkcjonalne ,4 pokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku z lat 70 Mieszkanie do remontu (ewentualnie do odświeżenia ) Układ : 4 niezależne pokoje , oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł35 m² 15 140 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowegomieszkania o powierzchni 34,25 m , położonego na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ulicy Sukiennej 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł49,72 m² 8 447,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Standard premium Nowoczesna technologia, cisza i wyjątkowo niskie koszty utrzymania to standard, który wyróżnia tę inwestycję. W każdym mieszkaniu zastosowano rozwiązania znane dotąd.