dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

725 000 zł234 m² 3 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Proponujemy Państwu ofertę dużego domu - bliźniaka na Os. Bacieczki w Białymstoku. Nieruchomość ze względu na układ pomieszczeń, może doskonale sprawdzić się jako dom wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rocha

Centrum,Białystok

1 325 000 zł183 m² 7 240,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy do sprzedaży lokal użytkowy położony na wysokim parterze, w centrum miasta przy ul. Św. Rocha. Lokal z dużą przeszkoloną witryną i własnym neonem. Wysokość 3,10 m. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tetmajera

Bacieczki,Białystok

789 000 zł550 m² 1 434,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:742 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - przestronny dom z przylegającym magazynem, idealny zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piasta,Białystok

535 000 zł40 m² 13 459,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Piasta przy ul. Sybiraków. Na powierzchnię 39,75 m składa się: - korytarz, - aneks kuchenny z salonem, - sypialnia, - łazienka, - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sukienna

Centrum,Białystok

617 000 zł60 m² 10 283,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni około 60 metrów kwadratowych wraz z balkonem. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piasta,Białystok

455 900 zł39 m² 11 689,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! W ofercie przestronne, trzypokojowe mieszkanie 39m2.Mieszkanie po remoncie - idealne na wynajem lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Piaski,Białystok

900 000 zł84 m² 10 701,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 84,1m 2 , znajdujące się w V piętrowym budynku z windą z cegły z 2010 r. na osiedlu Piaski, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bojary,Białystok

489 000 zł47 m² 10 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuje państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane i zaprojektowane przez architekta, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

728 000 zł54 m² 13 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku 2% pcc Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Przydworcowe w centrum miasta. Lokal o powierzchni 54 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wołodyjowskiego

Tysiąclecia,Białystok

339 000 zł29 m² 11 799,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*** super lokalizacja blisko centrum I uczelni wyższych *** kawalerka W bloku Z cegły *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację mieszkania położonego na III piętrze, w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

450 000 zł49 m² 9 240,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Piasta (blisko ścisłego centrum miasta). Idealna lokalizacja dla studentów, bardzo bliska odległość do szkół i uczelni (m.in. Wydział Ekonomii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

420 000 zł44 m² 9 446,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecamy mieszkanie 2-pokojowe w Białymstoku przy ul. Pileckiego na zamkniętym osiedlu mieszkaniowym. Lokal o powierzchni 44,46 m2 znajduje się na I piętrze w niskim bloku z nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wyszyńskiego

Przydworcowe,Białystok

406 000 zł98 m² 4 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal usługowo-handlowy *** *** Z witryną *** *** 4-poziomy *** Polecamy do sprzedaży lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w budynku usługowym na os.Przydworcowym w Białymstoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sienkiewicza,Białystok

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 34m2usytuowane na 6 piętrze w apartamentowcu w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Lokal atrakcyjny o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Dojlidy,Białystok

5 499 000 zł1 000 m² 5 490 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż - wynajem Na sprzedaż nowoczesny budynek wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 1000 m2. Istnieje również możliwość wynajmu / do ustaleń indywidualnych. Cztery otwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w starej kamienicy na głównej ulicy centrum - Lipowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim (około 100 m2 po podłodze), po generalnym remoncie (nowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

585 000 zł57 m² 10 293,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Meg Real Estate poleca Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po remoncie, położone na ul. Pułaskiego, na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Dwustronny lokal o metrażu 56,83 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Kawaleryjskie,Białystok

635 000 zł48 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na 4. piętrze nowoczesnego bloku z 2017 roku. Lokal znajduje się w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Knyszyńska

Białystok,podlaskie

540 000 zł55 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam. Sprzedam nowe, wykończone mieszkanie. W pełni wyposażone. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

1 778 000 zł127 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

*** duży, wyposażony lokal W apartamentach jagiellońskich*** usługi medyczne, biuro A może jeszcze inny biznes? idealny lokal czeka na ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Białystok

Bojary,Białystok

620 000 zł55 m² 11 293,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie, po generalnym remoncie, o powierzchni 54,9 m2 n a lubianym osiedlu Bojary Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Centrum,Białystok

456 000 zł37 m² 12 324,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Centrum poleca Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 37 m2 w centrum miasta położone przy ul. Bohaterów Getta. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Bojary,Białystok

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 45 mkw, zlokalizowane na 6 piętrze w nowego bloku z 2019r. z windą w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Bojary Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Antoniuk,Białystok

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na Os. Antoniuk. Mieszkanie o powierzchni 50mkw znajduje się na 3 piętrze nowego bloku z windą, wybudowanego w 2010r. Wysoki standard budownictw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

438 000 zł50 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

** przy galerii jurowieckiej ** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się nieopodal Rynku Kościuszki. Jest ono położone w centrum miasta; do Galerii Jurowieckiej 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Sienkiewicza,Białystok

420 000 zł47 m² 8 993,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Sienkiewicza. Okolica cicha i spokojna, w towarzystwie niskiej zabudowy mieszkalnej, luźno rozłożonej w sąsiedztwie ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

685 000 zł90 m² 7 594,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

*** dom W cenie mieszkania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom jednorodzinne w zabudowie szeregowej - szereg środkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Nowe Miasto,Białystok

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Marzysz o zakupie swojego wymarzonego mieszkania blisko centrum Białegostoku? Properton ma przyjemność zaoferować miłośnikom Nowego Miasta, urokliwe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baranowicka

Skorupy,Białystok

639 000 zł102 m² 6 256,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

# mieszkanie z garażem, dwoma balkonami i poddaszem # Nowa inwestycja / kameralna zabudowa! Bez podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Apartamenty Baranowicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Piaski,Białystok

299 000 zł36 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecamy dwupokojowe mieszkanie przy ul.Wesołej w Białymstoku. Na powierzchni 36,4 m2 znajdziemy duży salon, mały pokój, kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Skorupy,Białystok

460 000 zł48 m² 9 498,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

To komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane jest na os. Skorupy przy ul. Warmińskiej. Na powierzchnię 48,43 m składają się: - aneks kuchenny z jadalnią, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nowe Miasto,Białystok

329 000 zł35 m² 9 484 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja nowe budownictwo blisko centrum, parking, 2 pokoje do wejścia - 9500 pln/m2! Wygodne mieszkanie o powierzchni 34,69 m2 w apartamentowcu położonym przy ul. Wiadukt 5 z unikatowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białostoczek,Białystok

335 000 zł45 m² 7 440 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal użytkowy o pow. 45 m2 znajdujący się na parterze bloku mieszkalnego w osiedlu Białostoczek. Może pełnić rolę lokalu biurowego, handlowego, usługowego, mini-hurtowni itp - obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

749 000 zł61 m² 12 254,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam Państwu nowe, pięknie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,12 m2, zlokalizowane na osiedlu Białostoczek przy ul. Bełzy. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Antoniuk,Białystok

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Przedstawiamy ofertę sprzedaży / wynajmu nowych lokali użytkowych na parterze apartamentowca. - 30 m2, - 50 m2, - 100 m2 - lub połączone w całość 180 m2 Stan deweloperski., Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szukasz komfortowego miejsca do życia dla swojej rodziny? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przytulne mieszkanie 3-pokojowe - idealne dla rodziny!wyposażenie w cenie mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słonimska

Bojary,Białystok

599 000 zł51 m² 11 791,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja: parter, bojary, ulica Słonimska, białystok. Stan: do wprowadzenia, po generalnym remoncie Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie łazienka z wc. Dodatkowe: piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Sienkiewicza,Białystok

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal o pow. 36 m2 na sprzedaż. Okazja- dobra cena! W pełni wyposażony Gabinet Kosmetyczno Medyczny. Powierzchnia 36 m2 znajdująca się na I piętrze budynku usługowego os. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Białystok

Fasty,Białystok

2 250 000 zł7 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Fastach na sprzedaż: - atrakcyjne położenie obok domków jednorodzinnych i zabudowy szeregowej - powierzchnia 7500 m2 - działka w kształcie długiego prostokąta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Bema,Białystok

519 000 zł48 m² 10 903,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż: nowoczesne Mieszkanie w Białymstoku przy ul. Wiejskiej 68a Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiadukt

Nowe Miasto,Białystok

397 000 zł53 m² 7 528,92 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja! rezerwacja! Jednostronne, 2-u pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Białegostoku, znajdujące się w nowym apartamentowcu z 2011r., z cichobieżną windą,.