dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białostoczek,Białystok

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu położonego w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Białostoczek blisko centrum miasta. Lokal o powierzchni 44 m2 mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

299 000 zł28 m² 10 602,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Sprzedam bez pośredników kawalerkę o powierzchni 28,2 m2 na osiedlu Młodych przy ulicy Gruntowej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły z 1966 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

311 950 zł26 m² 11 998,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka z kuchnią na 2-gim piętrze przy ulicy Broniewskiego 15. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie (łącznie z wszystkimi instalacjami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Centrum,Białystok

381 550 zł32 m² 11 998,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na 2 - gim piętrze przy ulicy Proletariackiej 2a. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Blok położony jest blisko centrum miasta. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

459 000 zł39 m² 11 742,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

!rezerwacja! Szukasz wygodnego i urządzonego już mieszkania, do wprowadzenia, w nowym budownictwie niedaleko centrum miasta, ale w cichej i spokojnej okolicy z całą potrzebną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Jaroszówka,Białystok

1 650 000 zł440 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy Państwu nieruchomość na sprzedaż z ogromnymi możliwościami! Budynki przygotowane do celów komercyjnych, znajdujące się na jednej działce, przy głównej drodze wylotowej Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

989 000 zł155 m² 6 368,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** gotowy do wydania *** *** dojlidy górne *** Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie do wykończenia zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Wygoda,Białystok

999 000 zł266 m² 3 755,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:341 m²

*** dom wolnostojący z biirem *** *** po modernizacji *** *** 4 niezależne kondygnacje *** *** +fotowoltoika *** Polecamy dom wolnostojący zlokalizowany na os. Wygoda w Białymstoku. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bagnówka,Białystok

1 050 000 zł165 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Jeżeli poszukujesz nowego przestronnego 5 pokojowego domu w Białymstoku ? Jest to oferta skierowana właśnie do Ciebie. Na sporej ogrodzonej działce ok.680m2 w 2020r. wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie znajdujące się przy ul. Jana Pawła II 59f (piętro 3) w Białymstoku. To eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Meg Real Estate poleca Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 26,00 m2 znajdujące się w Białymstoku przy ulicy Władysława Broniewskiego. Jest ono położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Centrum,Białystok

165 000 zł32 m² 5 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o pow. 36 m2 na sprzedaż. Bardzo okazyjna cena! Lokal do remontu, jako dobra inwestycja. Lokal użytkowy o pow. 32 m2 znajdujący się na I piętrze budynku usługowego w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroszówka,Białystok

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:326 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 250 m2, położony w Białymstoku na os. Jaroszówka. Dom przeszedł gruntowny remont, wnętrze zaprojektowano nowocześnie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Antoniuk,Białystok

459 000 zł37 m² 12 506,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w nowym bloku z przestronnym tarasem. Zastosowane tu oryginalne rozwiązania aranżacyjne wyróżniają je na tle innych nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Centrum,Białystok

349 950 zł25 m² 13 998 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym przy Legionowej 2/1. Parter. Okna mieszkania wychodzą na ogród Pałacu Branickich. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Blok położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Mickiewicza,Białystok

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2 niezależne pokoje *** *** os.MICKIEWICZA *** *** WYPOSAŻONE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze w budynku z cegły na os.Mickiewicza w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

1 070 000 zł160 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na os. Dojlidy Górne. Na powierzchnię 160 m składa się parter oraz dwa piętra. Na parterze znajduje się: - korytarz, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

463 900 zł39 m² 11 999,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokojowe mieszkanie z kuchnią na 3-cim piętrze przy ulicy Lipowej 18. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Kamienica położona jest w centrum miasta. Mieszkanie jest po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

574 600 zł48 m² 11 998,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Sienkiewicza 1. Do Rynku 100 m., na 1-szym piętrze. 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

600 000 zł65 m² 9 174,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowa Wygoda, które jest nowym osiedlem. Mieszkają tutaj mili młodzi ludzie z dziećmi. Jest tu też dużo ciekawych placów zabaw i sporo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynowa

Centrum,Białystok

799 000 zł58 m² 13 665,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeżeli szukasz 3-pokojowego mieszkania w Centrum z przepięknym tarasem to ta oferta zdecydowanie trafi w Twój gust. Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,47 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Częstochowska

Centrum,Białystok

699 000 zł77 m² 9 020,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na dzień dzisiejszy jest zarezerwowan. Polecam przestronne mieszkanie w Centrum Białegostoku ul. Częstochowska. Eleganckie, dwustronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

979 000 zł140 m² 6 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Zaściankach gm. Supraśl. Na powierzchnię 140 m składa się parter, piętro i poddasze. Na parterze znajduje się: - korytarz, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagumienna

Białostoczek,Białystok

420 000 zł49 m² 8 641,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecamy Państwu 2 pokojow e mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Białostoczek. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym budynku z płyty po termomodernizacji. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Starosielce,Białystok

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom zlokalizowany jest w Białymstoku na os. Strosielce. Na działce o powierzchni 552 m usytuowany jest drewniany dom o pow. 60 m oraz domek letniskowy o powierzchni 25 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Wygoda,Białystok

549 000 zł49 m² 11 211 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

***jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Depowa

Bema,Białystok

565 000 zł39 m² 14 405,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe, komfortowo umeblowane mieszkanie z przemyślanym układem. Dostępne od ręki! Mieszkanie nowe, nie było do tej pory zamieszkane. O mieszkaniu w skrócie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

> 2 - pokojowe mieszkanie na Waszyngtona < na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 usytuowane na IX piętrze w 11-piętrowym bloku z przy ul. Waszyngtona 14b na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Magnoliowa

Zielone Wzgórza,Białystok

615 000 zł89 m² 6 879,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Polecam nietuzinkowe mieszkanie dwu poziomowe o powierzchni 89,40m2, położone przy ul. Magnoliowej, na osiedlu Zielone Wzgórza, na którym praktycznie wszystko znajduje się w zasięgu wzroku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnoliowa

Zielone Wzgórza,Białystok

669 000 zł60 m² 11 168,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wygodne i funkcjonalne mieszkanie szuka nowego właściciela! Prezentujemy Państwu świetnie wyposażone mieszkanie o powierzchni 60 m2 w bloku z nowej cegły, położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Białystok

369 000 zł47 m² 7 834,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zakupu przestronnego, zadbanego, ciepłego i słonecznego mieszkania na parterze w bloku z cegły przy ul. Gruntowej. Budynek położony jest przy jednej z większych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

860 000 zł114 m² 7 563,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem zlokalizowane na atrakcyjnym osiedlu Nowe Miasto. Będzie to idealna nieruchomość dla rodzin z dziećmi. w najbliższej okolicy znajdują się szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Centrum,Białystok

868 000 zł62 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego apartamentu w ścisłym centrum Białegostoku! Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, która ceni sobie komfort i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

685 000 zł90 m² 7 594,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** dom W cenie mieszkania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom jednorodzinne w zabudowie szeregowej - szereg środkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Dziesięciny,Białystok

490 000 zł72 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencjom dziękuję - Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 do własnej aranżacji zlokalizowane na 1 piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Jarzębinowej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

620 000 zł64 m² 9 763,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 65m2 /III piętro - Nowe Miasto - Kręta. Bardzo blisko na uczelnie pb i ub. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon , 2 sypialnie, łazienka, wc, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Piaski,Białystok

599 000 zł56 m² 10 658,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 56,2m2 usytuowanego świetnej lokalizacji na ul. Wołodyjowskiego, dzielnicy Piaski w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

544 000 zł68 m² 7 988,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Polecam zapoznanie się z ofertą mieszkania atrakcyjnego, odremontowanego i przeznaczonego do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych nakładów. Mieszkanie znajduje się w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Storczykowa

Słoneczny Stok,Białystok

429 000 zł51 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Polecam ofertę bardzo ładnego 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze niskiego bloku przy ul. Storczykowej. Mieszkanie jest słoneczne i dwustronne, przynależy do niego ogródek 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

320 000 zł26 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na drugim piętrze w bloku na osiedlu Antoniuk! Opis nieruchomości: mieszkanie po gruntownym remoncie, włącznie z wszystkimi instalacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białostoczek,Białystok

388 000 zł48 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, usytuowane w spokojnej okolicy, blisko centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z: - przestronnego.