dowolna

Nieruchomości Białystok - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

509 900 zł46 m² 10 965,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Polecamy nowocześnie wykończone 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 46,5 m2 , położone na III piętrze w IV-piętrowym bloku z cegły w Białymstoku przy ulicy Wierzbowej. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Przydworcowe,Białystok

579 000 zł51 m² 11 397,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8 m2, położone w spokojnej dzielnicy Przydworcowe. Idealne dla rodzin, par oraz inwestorów ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkaie jest fazie rezerwacji. Przedstawiam państwu na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, z klimatyzacją, widokiem na zieleń i dużym balkonem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

709 000 zł65 m² 10 907,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas W ofercie! Szukasz 3 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie?ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białystok

Dojlidy,Białystok

400 000 zł48 m² 8 408 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam wyjątkowy projekt składający się z zaledwie 8 nowoczesnych mieszkań, które łączą komfort domu jednorodzinnego z wygodą mieszkania. Każde mieszkanie posiada niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 180m2 położony na działce 430m2 położony na Osiedlu Bacieczki - Bliskość miasta bez miejskiego zgiełku W pobliżu sklepy, restauracje, liczne punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Mickiewicza,Białystok

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

53M2 | 2 pokoje | oddzielna kuchnia | os. Mickiewicza Przedstawiam mieszkanie położone na ulicy Elizy Orzeszkowej Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska i zabudowany balkon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Białystok

Mickiewicza,Białystok

67 000 zł400 m² 167,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 400 m2 na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Relaks`. Działka znajduje się przy ul. Pułkownika Czesława Hake, w pobliżu licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białówny

Centrum,Białystok

559 000 zł52 m² 10 791,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania położonego na I piętrze w kamienicy przy ulicy Białówny. Oferta szczególnie polecana osobom młodym szukającym przyszłościowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Białystok

690 000 zł69 m² 9 940,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

******w rezerwacji ******* 3-pokojowe mieszkanie 69,41 m2 - ul. Lipowa, centrum Białegostoku Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,41 m2, położone na 1. piętrze solidnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stroma

Słoneczny Stok,Białystok

2 790 000 zł430 m² 6 488,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam ofertę lokalu na sprzedaż lub wynajem o powierzchni 430m3 położonego na działce 625m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Stromej. Nieruchomość-dom wolnostojący posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Słoneczny Stok,Białystok

535 000 zł63 m² 8 505,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie z możliwościami | 62,9 m2 | ul. Stroma Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze - idealne dla rodziny, seniorów lub osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skorupy,Białystok

579 000 zł58 m² 9 902,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z 2024 roku ul. Nowowarszawska, białystok Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w sypialni Białegostoku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

540 000 zł59 m² 9 168 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze zlokalizowane na os. Zielone Wzgórza, położone w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siewna

Wygoda,Białystok

1 100 000 zł195 m² 8 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego budynku szeregowego w stanie deweloperskim o powierzchni 195 m2, zlokalizowanego w spokojnej i przyjaznej rodzinom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

5 kawalerek w doskonałej lokalizacji. Doskonałe miejsce do wynajmu. Stopa zwrotu na poziomie ok. 10% w skali roku. Nigdzie nie ma lepszej inwestycji! Przychód miesięczny: 7500 Koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiadukt

Nowe Miasto,Białystok

533 000 zł48 m² 11 104,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,6 m2 z 20-sto metrowym tarasem w jednej z najlepszych lokalizacji przy ul. Wiadukt na Nowym mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wygoda,Białystok

390 000 zł47 m² 8 351,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania położonego na I piętrze niskiego bloku. Oferta skierowana do osób, które docenią potencjał prezentowanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Miasto,Białystok

1 790 000 zł214 m² 8 364,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecamy nieruchomość gruntową zabudowaną nowoczesnym, i funkcjonalnym domem wolnostojącym z 2022 roku, zlokalizowaną w prestiżowej dzielnicy Nowe Miasto w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabia

Centrum,Białystok

625 000 zł60 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za najemcami. Mieszkania w pełni wyposażone w meble i sprzęt agd. Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

650 000 zł66 m² 9 774,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż ładne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Pogodnej - Białystok, nowe Miasto Oferuję na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 66,50 m2 , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

419 000 zł42 m² 9 858,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 42,5 m2 zlokalizowanego na drugim piętrze bloku z cegły przy ulicy Antoniukowskiej. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Centrum,Białystok

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze w znakomitej lokalizacji w centrum Białegostoku. Mieszkanie składa się z : - jednego pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Białystok

Centrum,Białystok

5 500 000 zł1 520 m² 3 618,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż unikatową działkę inwestycyjną, położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i najdroższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Dziesięciny,Białystok

329 000 zł59 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego 59 m2, obecnie możliwość przejęcia gotowego sklepu. Lokal, jako odrębna nieruchomość, usytuowany na działce 175 m2 z dzierżawą wieczystą. Atrakcyjny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Liniowa

Dojlidy Górne,Białystok

529 000 zł75 m² 7 053,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednopiętrowych mieszkań w spokojnych i kwitnących Dojlidach Górnych. Mieszkania składają się z dwóch pięter o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

299 000 zł32 m² 9 256,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości In-Home zaprasza! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu przy ul. Waszyngtona - w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

499 000 zł60 m² 8 247,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do odkrycia komfortowego mieszkania jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Dziesięcinach! To mieszkanie, w którym możesz zamieszkać natychmiast, bez kosztownych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białostoczek,Białystok

499 000 zł42 m² 11 830,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,18 m , zlokalizowanego na osiedlu Białostoczek, przy ulicy Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego - w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Słoneczny Stok,Białystok

429 000 zł50 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze niskiego bloku przy ulicy Witosa. Największym atutem mieszkania jest duża przestrzeń i funkcjonalny rozkład z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

379 000 zł39 m² 9 619,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz funkcjonalnego lokalu gotowego do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub gastronomicznej ta oferta jest dla Ciebie. ***oferta idealna na twój biznes białystok, ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wczasowa

Skorupy,Białystok

595 000 zł81 m² 7 345,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze 2-piętrowego domu z 1993 roku. Na 81m2 znajduje się: -Korytarz -3 pokoje -kuchnia -łazienka -2 wc Do mieszkania przynależy: -1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż | 47M2 | 2 pokoje | 8 piętro | dziesięciny Przedstawiam przestronne mieszkanie położone na ulicy Zagórnej - w pobliżu znajduje się przedszkole, szkoły, liczne sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 samodzielne pokoje inwestycyjne w doskonałej lokalizacji w Centrum. Doskonałe miejsce do wynajmu. Stopa zwrotu na poziomie ok. 10% w skali roku. - cena: 445 000 ł - Powierzchnie: 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

720 000 zł85 m² 8 500,59 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,7 m2 na drugim piętrze z windą .Sześć pokoi, dwie łazienki- obie z prysznicami, dodatkowo oddzielne WC, jasna kuchnia z dwiema lodówkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

540 000 zł51 m² 10 489,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania w topowej lokalizacji? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę w sercu miasta. Na sprzedaż prezentujemy dwupokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białostoczek,Białystok

595 000 zł44 m² 13 522,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowanego z dbałością o każdy szczegół w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Swobodnej położone na wygodnym I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie przy użyciu wysokiej klasy materiałów wykończeniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane na cenionym osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku, przy ul. Rzemieślniczej. Znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Nowe Miasto,Białystok

1 479 000 zł160 m² 9 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy Państw wyjątkowy dom położony w sercu osiedla Nowe Miasto w Białymstoku, który łączy w sobie urok i funkcjonalność. Ten pięknie urządzony, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białostoczek,Białystok

1 466 000 zł134 m² 10 965 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością przedstawiam unikalne apartamenty położone niedaleko centrum na osiedlu Białostoczek. Apartamenty położone są na 4 piętrze w 15- piętrowym budynku, wybudowanym w 2011 roku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij