dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Białystok - Sprzedaż i najem

362 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

362 ogłoszenia

646 000 zł62,68 m² 10 306,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie Mieszkanie w Białymstoku przy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego o powierzchni 62,68 m w świetnym układzie: 2 sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58 m² 10 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż jasne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł61,54 m² 12 967,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2%! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ulicy Choroszczańskiej na Osiedlu Przydworcowe niemal w samym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł70,51 m² 11 331,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* 4-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem*nowa inwestycja kaktusowa* bez podatku pcc* Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego (w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

434 960 zł36,33 m² 11 972,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania w Białymstoku apartamenty, mieszkania i lokale usługowe w kameralnym 4 piętrowym bloku z windą. Stan deweloperski. Kondygnacja podziemna: garaż z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł71,93 m² 8 619,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na cenionym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pułaskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł42,50 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Sienkiewicza ul. Nowogródzka - poszukiwana I ceniona lokalizacja w sąsiedztwie Centrum! Słoneczne, dwupokojowe, umeblowane mieszkanie na drugim piętrze w bloku z cegły. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,90 m² 11 022,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 3 pokoje | Centrum Białegostoku | Po generalnym remoncie | ul. Jurowiecka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku, zlokalizowane przy ul. Jurowieckiej (os. Sienkiewicza).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** apartament W pełni wyposażony *** *** podwyższony standard *** *** Z miejscem parkingowym *** Oferujemy do wynajmu komfortowo apartament 3-pokojowy zlokalizowany w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł64,98 m² 40,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zależy Ci na przestronnej powierzchni dziennej? W tym mieszkaniu 46,8m2 zajmuje dzienny open space. Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku, osiedle Bojary, ulica Łąkowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł29,04 m² 15 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 29,04 m2 położone na wysokim parterze kameralnego 3- piętrowego bloku z nowszej cegły (2003 rok) w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł32,50 m² 10 215,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 32,50m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Łodzińskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł58,40 m² 9 244,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 58,09 m2 znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł71,80 m² 8 635,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal z możliwością adaptacji na mieszkanie jednorodzinne o powierzchni 71,80 m2, w Białymstoku, osiedle Słoneczny Stok, ul.Upalna 88 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 000 zł41,78 m² 14 528,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta! nie zwlekaj! super mieszkanie dostępne od zaraz* bez pcc! Sprzedajemy Piękne mieszkanko w nowo powstałej inwestycji przy ul. Nowowarszawskiej. Osiedle Nowowarszawska to doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł44,05 m² 11 348,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pułaskiego w Białymstoku gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pułaskiego w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,40 m² 9 911,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 45,40m2 w dzielnicy Sienkiewicza przy ulicy Ciepłej. Pokój dzienny z balkonem, dwa pokoje sypialne, łazienka z wc i korytarz. Układ dwustronny. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,75 m² 54,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku przy ul. Krakowskiej 7a w Białymstoku. Na powierzchni 32,75 m 2 rozmieszczone są: pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł64 m² 8 046,88 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na darmową prezentację mieszkania o powierzchni 64m2 położonego na 1 piętrze. Na nieruchomość składają się: -4 pokoje ( w tym dwa z balkonem), -oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36 m² 15 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na wysokim parterze przy ul. Sikorskiego, w apartamentowcu z 2024 roku. Kameralna inwestycja trzy niskie budynki z windami oraz windami towarowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł60 m² 10 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

757 000 zł62,50 m² 12 112 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje z ogródkiem 40 m + garaż 2020 Antoniuk Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z prywatnym ogródkiem, położone w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł75 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tutaj w sercu miasta czeka na Ciebie apartament, który łączy miejski szyk z naturą tuż za rogiem. Chciałabym zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w lubianej części miasta-.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w bloku IV-piętrowym przy ulicy św. Wojciecha w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalna to trzy osobne pokoje, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 000 zł32,13 m² 9 710,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocyjna cena 312.000 ZŁ CENA REGULARNA 337.000 ZŁ RABAT 25.000 ZŁ Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr F10 o powierzchni 32,30m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 000 zł46,96 m² 8 816,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr E18 o powierzchni 46,96 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40,60 m² 9 359,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Świetna lokalizacja w Białymstoku, blisko centrum miasta- osiedle Antoniuk ulica Antoniukowska 3 A. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, w niskim bloku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,50 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja biura 0 % Bardzo atrakcyjne mieszkanie do wynajmu| 42,5 m | ul. Dworska, białystok (wysoki Stoczek) Bardzo atrakcyjny czynsz - tylko 2300 zł z wszystkimi opłatami! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł67,20 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w budynku z 1992 roku, wykonanego z cegły. Lokal mieści się w zadbanym bloku z dużymi, wyposażonymi w domofony klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł74,65 m² 13 998,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 4-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kręta na Osiedlu Kawaleryjskie, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 500 zł31,23 m² 11 863,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr A1 o powierzchni 31,23 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym dwuklatkowym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

729 000 zł95 m² 7 673,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania przy granicy miasta, 15 minut do centrum. Każde z oddzielnym wejściem, klatką schodową, wiatrołapem, domofonem, furtką wejściową i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,60 m² 10 206,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne, jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43,6m , mieszczące się na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Niskiej w Białymstoku. Trzypiętrowy budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 490 zł53,26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania o pow. 53,26 m2 zlokalizowanego w Centrum Białymstoku przy ul. Proletariackiej 19. Nieruchomość w stanie developerskim. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł48 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, które da Ci wygodę i spokój, zaspokajając Twoje życiowe potrzeby w możliwie najkrótszym czasie? Ta oferta na pożądanym osiedlu Nowe Miasto to rzadkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z windą przy ulicy Skłodowskiej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,60 m² 8 989,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane przy ul. Wesołej w Białymstoku. Nieruchomość położona jest na 7. piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

468 000 zł47 m² 9 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezczynszowe w Białymstoku w dobrej cenie i znakomitej lokalizacji. Dojazd do Centrum w kilka minut. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł38,40 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, dwiema piwnicami i miejscem w garażu - Białystok, nowe Miasto Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje na wynajem 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Białymstoku na ul. Czarnej. Lokal mieści się na 2 piętrze w 7 piętrowym bloku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 794 zł53,26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025