dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Białystok - Sprzedaż i najem

362 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

362 ogłoszenia

560 000 zł48 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie przeszło kompletny remont, łącznie z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł68,70 m² 11 601,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowa lokalizacja - apartament - wysoki standard - nowa cegła (1997 r.) - garaż - STAROBOJARSKA - blisko Centrum, Parku oraz Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu w Białymstoku OFERTA.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | oddzielna kuchnia | duży balkon | Wysoki Stoczek, ul. Fiedorowicza Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią , położone na osiedlu Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł26,63 m² 12 767,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Oferujemy mieszkanie 1- pokojowe nr A20 o powierzchni 26,63 m2 zlokalizowane na III w kameralnym dwuklatkowym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " spokojna przyszłość ".

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł56,50 m² 9 893,81 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przestrzeń, światło i wygoda - idealne mieszkanie dla rodziny na lubianym osiedlu w Białymstoku Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł67 m² 6 850,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa cena! 495.000zł na 459.000zł! Polecam lokal mieszkalny do własnej aranżacji, znajdujący się przy ul. Zwierzynieckiej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 67m2, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 537 zł63,50 m² 9 599,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Mieszkanie z ogródkiem i balkonem Białystok, lokal 3b Stan Deweloperski Możliwość wykończenia pod klucz! Liczba pokoi: 3 Powierzchnia: 63,50 m Cena brutto: 609 537.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł64,20 m² 14 797,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kręta na Osiedlu Kawaleryjskie, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,50 m² 12 504,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż przestronne, jasne i w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

761 000 zł63,44 m² 11 995,59 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację! Lokalizacji nie muszę Państwu przedstawiać, wyjątkowy apartamentowiec w Centrum miasta. Piękne i eleganckie klatki schodowe. Wyjątkowe miejsce. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,80 m² 8 477,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,80 m , usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość składa się z czterech oddzielnych pokoi, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47,30 m² 10 338,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem w nowszym bloku z cegły! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,3 m zlokalizowane na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63 m² 6 460 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, idealne pod flip lub dla osób chcących urządzić wnętrze według własnego projektu. Mieszknie położone przy ul. Upalna 96 Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,40 m² 8 450,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przytulne 3 pokoje 48,4m | Stan do wprowadzenia | Cicha okolica Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,4 m , zlokalizowane na 4. piętrze w niskim bloku (4 piętra). To.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się przy ul. Łąkowej 16. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w nowoczesnym budynku z dostępem do hali garażowej. Zobacz wirtualny spacer i film.

Szczegóły ogłoszenia

871 380 zł48,41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,41 m 2 przy ul. Oskara Sosnowskiego 9. Mieszkanie położone jest na ostatnim 7 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,60 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 70 m , położone na III piętrze w bloku z windą na osiedlu Piaski przy ul. Legionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł54,31 m² 12,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem Osiedle Antoniuk, białystok dane podstawowe: - powierzchnia: 54,31 m - Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61,30 m² 10 114 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym centrum Białegostoku. Idealne pod inwestycję lub na biuro. Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Białegostoku, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł45,03 m² 11 059,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z ogródkiem - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - BIAŁOSTOCZEK - ul. Bitwy białostockiej - blisko Centrum oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,12 m² 7 468,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,12 m , położone na najwyższym, trzecim piętrze budynku z 1986 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47,50 m² 11 347,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Centrum | parking | 48M2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowoczesny apartament usytuowany w sąsiedztwie centrum Białegostoku, tuż przy operze, przy ul. Kijowskie j . Lokal mieści przestronny salon z częścią jadalną wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piasta,Białystok

420 000 zł63,90 m² 6 572,77 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,90 m , położone na II piętrze wysokiego bloku z 1980 roku przy ulicy Mieszka I w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł40,15 m² 56,04 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę przytulnego, mieszkania o powierzchni 40,15m 2 mieszczącego się na 7 piętrze budynku przy ulicy Jurowieckiej 19. Każda klatka budynku wyposażona jest w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na osiedlu Mickiewicza. Bardzo dobry dojazd do centrum. W pobliżu sklep, piekarnia, szkoła, boiska, przystanki autobusowe oraz wiele innych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, wysoki standard wykończenia, położone na 1 piętrze z windą, nowego apartamentowca przy ulicy Młynowej, osiedle Przydworcowe, a więc niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł46,96 m² 11 392,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z balkonem | Białystok, ul. Produkcyjna | 47 m | bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,96 m , zlokalizowane w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł72,50 m² 9 089,66 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szukasz czterech pokoi na siłę upchniętych na małym metrażu? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie. To oferta dla osób świadomych, które wiedzą, że komfort to nie tylko adres, ale przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł49,89 m² 8 518,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Trzystronne mieszkanie w centrum miasta. Tak zadbane mieszkanie- ciężko znaleźć. Funkcjonalne, nadzwyczajnie przestronne dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, osiedle Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł58 m² 43,09 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 na wynajem w Białymstoku blisko centrum miasta. Lokal mieści się na 9 piętrze w 14 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł57,77 m² 12 722 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wygodne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 57,77 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Białegostoku Bojary. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,58 m² 12 343,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 52,58m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku z 2015 roku przy ulicy Kaczorowskiego 7 w dzielnicy Piaski. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -salon -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

659 732 zł59,11 m² 11 161,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Poziomej. Znajduje się na zamkniętym monitorowanym osiedlu z 2010r. Budynek z cegły do tego dwustronne mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł58,64 m² 11 169,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda w sąsiedztwie lasu! Polecamy Państwu wygodne 3-pokojowe mieszkanie urządzone w nowoczesnym i spójnym stylu. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52,08 m² 10 272,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,08 m , zlokalizowanego przy ul. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku. Mieszkanie: wyjątkowe dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł64 m² 13 890,63 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45 B na Osiedlu bojary, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł33,77 m² 13 562,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na 2 piętrze przy ulicy Lipowej. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Kamienica położona jest w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł38 m² 10 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 2. piętrze niskiego bloku z cegły z 1997 roku, przy ul. Palmowej na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł68,30 m² 8 418,74 zł/m²