dowolna

Mieszkania z prawem własności Białystok - Lista ofert

874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

874 ogłoszenia

699 000 zł68,80 m² 10 159,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Stonowane wnętrze na zamkniętym osiedlu Wnętrze urządzone w spójnym, minimalistycznym stylu sprzyja odpoczynkowi po pracy. To dwupoziomowe mieszkanie wyróżnia stonowana, elegancka aranżacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

731 600 zł51,46 m² 14 216,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania, do którego wprowadzisz się już tej wiosny, unikając uciążliwego remontu? Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,46 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,39 m² 8 712,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku pięciokondygnacyjnym, położonym na białostockim osiedlu Mickiewicza, przy ulicy Podleśnej. Przestronny, rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Białystok,podlaskie

379 000 zł34 m² 11 147,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Bema po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Bema w Białymstoku.Podczas remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

459 000 zł58,80 m² 7 806,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Polecam przestronne mieszkanie o powierzchni 60m , położone na III piętrze w niskim, czteropiętrowym, docieplonym budynku. Nieruchomość parę lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m zlokalizowane na osiedlu Przydworcowym przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 5 a więc w samym centrum Białegostoku. Widok z 5.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł67 m² 6 701,49 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż lokal mieszkalny z wydzielonymi dwoma lokalami z oddzielnymi wejściami położony na os. Piasta Na powierzchnię 67m2 składają się: - pierwsze mieszkanie - ok.50m2, 3 odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

761 000 zł63,44 m² 11 995,59 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację! Lokalizacji nie muszę Państwu przedstawiać, wyjątkowy apartamentowiec w Centrum miasta. Piękne i eleganckie klatki schodowe. Wyjątkowe miejsce. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

382 500 zł55 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 55 m , 3 pokoje, 2 piętro, ul. Hanki Ordonówny (antoniuk). Mieszkanie do remontu idealne, aby urządzić je po swojemu, dokładnie pod swój gust i potrzeby. balkon piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł35,33 m² 9 878,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum z czymś, czego nie ma większość kawalerek! Oprócz przestronnego studia o powierzchni 35,33 m z balkonem zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43,60 m² 10 756,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na 2 piętrze w niskim bloku z cegły, przy ulicy Wesołej 25 w Białymstoku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 017 zł61,26 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 692 zł65,37 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

585 000 zł54 m² 10 733,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaz mieszkanie 3 pokojowe 54.5m,zainteresowanych zapraszam na ogledziny,biurom agencjom dziękuje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

561 870 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cena do negocjacji. Sprzedam mieszkanie w Apartamentach Jagiellońskich. Ścisłe centrum Białegostoku - ul. Jurowiecka 21. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

469 000 zł48 m² 9 750,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję bezpośrednio na sprzedaż mieszkanie przy ul. Zagórnej w Białymstoku miejsce, w którym od razu poczujesz się u siebie. To 48,10 m zaprojektowane z myślą o Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Młynowa

Przydworcowe,Białystok

849 000 zł57 m² 14 963 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament - wysoki standard - nowa cegła (2020 r.) - miejsce postojowe - wyjątkowa lokalizacja - blisko Centrum - ul. Młynowa oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

840 000 zł82 m² 10 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

English speaking. говорим по-русски Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 82 m2 w Białymstoku na os. Nowe Miasto, przy ul. Zachodniej 13 Mieszkanie usytuowane na drugim ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

612 000 zł46 m² 13 394,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,69 m , położone przy ul. Jurowieckiej - w samym sercu miasta, osiedle Centrum, białystok. Wraz z mieszkaniem obowiązkowy zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ryska

Bojary,Białystok

449 000 zł33 m² 13 577,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Modernhouse ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,07 m2, zlokalizowane w Białymstoku na ul. Ryskiej 3, w bloku w nowym budownictwie z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

340 000 zł35 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Witam. Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 35mkw. Położone przy ulicy Piłsudskiego 7 w Białymstoku. 4 piętro bez windy. Składa się z korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

599 000 zł56 m² 10 654,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

!rezerwacja! Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji Białystok, ul. Antoniukowska, blok jazbud | 56,22 m | 5 piętro. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białostoczek,Białystok

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie ul. Radzymińska, białystok, os. Białostoczek Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 60m2. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Sienkiewicza,Białystok

520 000 zł61 m² 8 566,72 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie + dodatkowo bokówka, ul. Fabryczna, bardzo dobra lokalizacja, 4 minuty do Galerii Jurowiecka, w pobliżu sklepy, szpital, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny II,Białystok

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 wraz z piwnicą 6 m2, w bloku, w dobrej lokalizacji. Jest to doskonała propozycja dla osób chcących zamieszkać w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piasta,Białystok

539 000 zł58 m² 9 293,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 58 m po remoncie! Lokalizacja i ogólne informacje: mieszkanie położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku. Powierzchnia: 58 m . Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wysoki Stoczek,Białystok

464 900 zł48 m² 9 627,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Gotowe do wprowadzenia! 2-pokojowe Mieszkanie * Wysoki Standard * Białystok, ul. Swobodna Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,26m2. Które składa się z: - salonu - sypialni - oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

684 000 zł60 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem i garażem - Aleja Jana Pawła II, białystok bez pośredników! Więc nie płacisz żadnych prowizji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Antoniuk,Białystok

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie (nowa hydraulika, elektryka) o powierzchni 37 m , znajdujące się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

380 000 zł48 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Starosielce,Białystok

569 000 zł56 m² 10 086,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plażowa

Skorupy,Białystok

670 000 zł58 m² 11 573,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 57,89 m , położone na 2 piętrze w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Plażowej. Mieszkanie jest dwustronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie , o powierzchni 65 m2, położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ulicy Pogodna 2a. Przestrzeń mieszkalną stanowią: - kuchnia połączona z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

459 000 zł66 m² 6 950,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedmiotem ogłoszenia jest 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17. Mieszkanie jest dobrze doświetlone. Z okien możemy podziwiać piekną panoramę miasta. Kuchnia robiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzysztofa

Zawady,Białystok

511 908 zł59 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Nowe Miasto,Białystok

539 000 zł43 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

*** os.NOWE MIASTO *** *** 3 POKOJE *** *** PO GENERALNYM REMONCIE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły z 2003 r.