dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Białystok - Oferty wynajmu i sprzedaży

256 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

256 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Wysoki Stoczek,Białystok

1 200 zł60 m² 20,07 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Studziennej w Białymstoku. Lokal o powierzchni 59,80m2 składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki, wc, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białostoczek

Białostoczek,Białystok

379 000 zł58 m² 6 557,09 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na osiedlu Białostoczek. Nieruchomość ma powierzchnię 57,80 mkw i mieści się na parterze w 11 piętrowym bloku. Na powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Centrum,Białystok

390 000 zł58 m² 6 712,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio 4-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe (możliwość założenia kw) o pow. 58,1m2. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w 4 piętrowym budynku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

249 000 zł34 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne dwa pokoje blisko Centrum Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,60m 2 , położonego na 10 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zielone Wzgórza

Zielone Wzgórza,Białystok

425 000 zł61 m² 6 933,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

*** 3 niezależne pokoje *** *** I piętro *** *** os. Zielone wzgórza *** Polecamy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty o s.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Storczykowa

Białystok,podlaskie

425 000 zł61 m² 6 933,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku z płyty na os. Zielone wzgórza. Osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

479 999 zł62 m² 7 748,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

***jeśli szukasz mieszkania na niskim piętrze, gotowego do wprowadzenia, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 32 mkw na osiedlu Piasta położone przy ul. Piastowska. Nieruchomość położona jest na parterze w niskim budynku z lat 70 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Słoneczny Stok,Białystok

399 000 zł50 m² 7 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Jasne, piękne idealne do zamieszkania od zaraz 2 - pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Białymstoku na osiedlu Słoneczny Stok ulica Witosa. Powierzchnia 50,50m2 na której mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

395 000 zł60 m² 6 572,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie słoneczne, dwustronne z windą w poszukiwanej okolicy os. Białystoczek do własnej aranżacji, z dużym potencjałem. Nieruchomość położona na 1 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piasta

Piasta,Białystok

1 150 zł48 m² 23,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte *** 3 pokoje *** osiedle piasta ***wyposażone*** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w bloku, blisko centrum Białegostoku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Piasta,Białystok

291 000 zł32 m² 9 037,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Meg Real Estate prezentuje mieszkanie usytuowane na osiedlu Piasta, na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal składa się z: - kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt agd płynnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy do sprzedaży bardzo fajne 3-pokojowe zadbane mieszkanie, idealne dla rodziny, zlokalizowane na popularnym osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Osiedle o bardzo rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

450 000 zł60 m² 7 475,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja Polecamy Państwu mieszkanie położone na osiedlu Sienkiewicza. Okolica cicha i spokojna, w towarzystwie niskiej zabudowy mieszkalnej, luźno rozłożonej w sąsiedztwie ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Piasta,Białystok

1 300 zł34 m² 38,69 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściciel nie wyraża zgody na wynajem dla najemcy z innego kraju. _____________________ Dwa pokoje w dobrej lokalizacji Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na osiedlu Piasta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem! 61 m2, 3 pokoje, osiedle Białostoczek, ulica Białostoczek: - 1 piętro, dwustronne, widne - słoneczne (okna na dwie strony: płn- wsch i płd-zach), - 4-pietrowy blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bema

Bema,Białystok

359 000 zł40 m² 9 088,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (i wyjściem na balkon), dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Stan: po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Zielone Wzgórza,Białystok

425 000 zł66 m² 6 449,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Słoneczne mieszkanie, dwustronne w poszukiwanej okolicy os. Zielone Wzgórza, z dużym potencjałem. Nieruchomość położona na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na powierzchnię 61,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

479 700 zł60 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Jeśli szukasz bardzo atrakcyjnego mieszkania po generalnym remoncie (a właściwie przebudowie), to zapraszamy do obejrzenia i zakupu tego mieszkania :) Mieszkanie jest zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

505 000 zł59 m² 8 559,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

*** przestronne mieszkanie W okolicach centrum *** Polecamy atrakcyjną ofertę mieszkania zlokalizowanego nieopodal centrum na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Blok posiada docieplenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Piaski,Białystok

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

** przy szpitalach ** 2 niezależne pokoje** balkon Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na os. Piaski znajdujące się nieopodal szpitali i Pałacu Branickich. Jest ono położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Piasta II,Białystok

419 000 zł48 m² 8 727,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż położone w centrum Białegostoku przy ul. Warszawskiej budynek Mieszkanie położone na I piętrze w IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bema

Bema,Białystok

359 000 zł58 m² 6 216,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

*** 4 pokoje *** *** II piętro *** blisko politechniki *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na drugim piętrze w niskim bloku mieszkalnym z płyty na os. Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

317 000 zł33 m² 9 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam uwadze bardzo interesujące mieszkanie w świetnej lokalizacji - na osiedlu Piasta. Mieszkanie po generalnym remoncie, co sprawia, że można w nim zamieszkać od razu po zakupie. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

315 000 zł48 m² 6 535,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

* oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam do współpracy * Świetna cena! Drodzy Państwo, jeśli poszukujecie przestronnego, wyposażonego i bardzo korzystnie zlokalizowanego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kawaleryjskie,Białystok

349 000 zł49 m² 7 181,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kleosin - dwupokojowe mieszkanie. 500 metrów od granicy Białegostoku! Serdecznie zapraszam do dwupokojowego mieszkania w Kleosinie. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku. Powierzchnia ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Białostoczek,Białystok

289 000 zł49 m² 5 946,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Białostoczek. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 składa się z trzech przestronnych pokoi (jeden z wyjściem na balkon), kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeroka

Wysoki Stoczek,Białystok

445 000 zł72 m² 6 174,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Chciałbyś zamieszkań we włanym M4 Z dużym ogrodem? meg real estate prezentuje na sprzedaż trzystronne mieszkanie o powierzchni 72,07m2 z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zielone Wzgórza

Zielone Wzgórza,Białystok

445 000 zł61 m² 7 259,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

335 000 zł36 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na osiedlu Dziesięciny przy ulicy Gajowej. Osiedle charakteryzuje się wysoko rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecamy do sprzedaży całkowicie umeblowane, dostępne do wprowadzenia natychmiast mieszkanie 48m2 po remoncie usytuowane na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji na osiedlu Piasta. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49m2 w Białymstoku, na os. Wysoki Stoczek. Lokal mieści się na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozłowa

Białostoczek,Białystok

295 000 zł32 m² 9 104,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 32 mkw na osiedlu Białostoczek położone przy ul. Kozłowej. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie o powierzchni 52m 2 usytuowane na osiedlu Antoniuk Na powierzchnię mieszkania składają się 3 duże ustawne pokoje , oddzielna kuchnia ze zmywarką i piekarnikiem ,wc łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

299 000 zł40 m² 7 569,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam funkcjonalne mieszkanie składające się z: 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną, wc oraz przedpokoju. Lokal o powierzchni 39,5m2 dwustronny, znajduje się super 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

398 000 zł85 m² 4 698,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

***jeśli szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem i dużą przestrzenią to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

290 000 zł36 m² 8 146,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szukasz małego mieszkania do wprowadzenia? Zapraszam! Polecamy niewielkie prztulne i czyste mieszkanie położone w niskim bloku na os. Białostoczek. Znajduje sie ono na I-szym piętrze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokólska

Białostoczek,Białystok

350 000 zł60 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

!rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Białostoczek przy ulicy Sokólskiej. Polecamy rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,5m2, z trzema niezależnymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąska

Sienkiewicza,Białystok

1 300 zł49 m² 26,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje w dobrej lokalizacji Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na osiedlu Sienkiewicza, przy ulicy Wąskiej 4. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,70m 2 , położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

1 600 zł63 m² 25,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** 3 pokoje *** duży balkon *** spokojna okolica *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Powstańców na osiedlu Leśna Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

279 000 zł48 m² 5 791,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam Państwo mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Leśna Dolina. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze (bez windy) w niskim bloku z lat osiemdziesiątych. Budynek przeszedł.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij