dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Białystok - Oferty wynajmu i sprzedaży

256 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

256 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Antoniuk,Białystok

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne, dwustronne, o funkcjonalnym rozkładzie; dwa oddzielne pokoje i samodzielna kuchnia. Blok znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta (jeden przystanek). Posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Piasta I,Białystok

419 000 zł59 m² 7 065,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

* oś. Piasta I * 4 pokoje * 59,30m2 * VI piętro * winda * Polecamy mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na niezwykle popularnym osiedlu w Białymstoku, osiedlu Piasta. Do centrum miasta spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

320 000 zł39 m² 8 226,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2 niezależne pokoje *** os. Sienkiewicza*** *** blisko wsfiz *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4-tym piętrze w niskim bloku na os. Sienkiewicza w Białymstoku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

479 999 zł62 m² 7 741,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

***jeśli szukasz mieszkania na niskim piętrze, gotowego do wprowadzenia, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

349 000 zł39 m² 8 925,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

*** 2 niezależne pokoje *** os. Piasta*** *** blisko centrum *** Polecamy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4-tym piętrze w niskim bloku na os. Piasta w Białymstoku. Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

339 000 zł62 m² 5 432,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne, rozkładowe 3 pok. mieszkanie położone na iip. w niskim bloku po termomodernizacji na os. Piasta. Dogodna lokalizacja, b. dobra infrastruktura. Mieszkanie do odnowienia i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ukośna

Antoniuk,Białystok

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Ukośnej. Powierzchnię 48 m2 tworzy : - ustawny salon z w pełni wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

409 900 zł72 m² 5 693,06 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferta objęta klauzulą wyłączności. Posiadamy na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie znajdujące się na 5 piętrze w bloku z windą. Rok budowy 1983 ( płyta po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedane Zapraszam na prezentację mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji na spokojnym i dobrze skomunikowanym z resztą miasta osiedlu Białostoczek. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Bema,Białystok

235 000 zł32 m² 7 275,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż bezpośrednia***bez prowizji agencji*** centrum-kopernika ** 2 oddzielne pokoje ** cicha I spokojna okolica ** Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

400 000 zł38 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nieruchomość inwestycyjna, dwie kawalerki w cenie jednego mieszkania, znajdujące się na parterze budynku zlokalizowanym na Osiedlu Bema. To doskonała lokalizacja pod dalszy wynajem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zielone Wzgórza

Zielone Wzgórza,Białystok

320 000 zł59 m² 5 423,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

***jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Białystok

325 900 zł32 m² 10 089,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2 pokoje *** os.PIASKI *** *** PO REMONCIE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w budynku mieszkalnym z windą w cCentrum Białegostoku. Po ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Komfortowe, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Piasta przy ulicy Piastowskiej. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracja, poczta, bank, szkoły, przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitarska

Białostoczek,Białystok

320 000 zł36 m² 8 988,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie (pokój z aneksem kuchennym, sypialnia) położone na Ip. w niskim bloku z płyty na os. Białostoczek. Mieszkanie czyste, zadbane, po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

380 000 zł48 m² 7 835,05 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Układ: mieszkanie składa się z salonu oddzielnej kuchni, 2 sypialni, łazienki, przedpokoju. Z salonu można przejść na balkon. Stan: bardzo dobry standard wykończenia I wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

339 000 zł48 m² 7 047,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

*** 3 niezależne pokoje *** *** os.PIASTA *** Polecam funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Piasta w Białymstoku. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

480 000 zł72 m² 6 629,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Pilnie sprzedam! Duże, przestronne mieszkanie, niedawno przeprowadzony generalny remont, wymienione okna, przebudowana łazienka i otwarta kuchnia. Zabudowa w kuchni i łazience robiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

479 900 zł55 m² 8 725,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*** po generalnym remoncie *** *** 3 osobne pokoje *** ***w podwyższonym standardzie *** Polecam nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku na os.Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Białystok

255 000 zł42 m² 6 021,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche, klimatyzowane mieszkanie, utrzymane w wysokim standardzie Nieruchomość położona jest na 3. piętrze niskiego bloku na Alei Niepodległości. Powierzchnia mieszkania to 42,35 m2 wykorzystana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionowa

Piaski,Białystok

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* 3 oddzielne pokoje * legionowa * 70 m2 *** Dostępne od 1 lipca 2022 roku. Polecam słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Piaski ul. Legionowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piaski

Piaski,Białystok

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem kawalerki na ul.WESOŁEJ, kawalerka znajduje się na 1 piętrze bloku z windą na osiedlu Piaski. Nieruchomość położona w środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

360 000 zł60 m² 5 950,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe mieszkanie do remontu. Drugie piętro z dwóch, blok z wielkiej płyty, osiedle Dziesięciny, białystok. Mieszkanie charakteryzuje się tradycyjnym układem pomieszczeń: po lewej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Leśna Dolina,Białystok

347 000 zł49 m² 7 081,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Jeżeli poszukują Państwo urządzonego, przestronnego mieszkania dwupokojowego, do wejścia bez dodatkowych nakładów to ta propozycja jest naprawdę godna polecenia! Atutem jest środkowy, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

319 000 zł39 m² 8 200,51 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Leśna Dolina,Białystok

347 900 zł49 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

325 000 zł32 m² 10 061,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecamy mieszkanie 2-pokojowe w centrum Białegostoku przy ul. Waszyngtona. Lokal o powierzchni 32,30 m2 znajduje się na III piętrze w bloku z płyty po termoizolacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Białystok

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Piaski. Nieruchomość położona w środkowej części osiedla z dala od ruchliwych ulic, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

410 000 zł61 m² 6 765,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne mieszkanie z klimatyzacją na popularnym osiedlu - tylko U nas! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny , przy ulicy Gajowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

335 000 zł36 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia w świetnej lokalizacji osiedla Dziesięciny. Mieszkanie po generalnym remoncie. Położone na 2 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białostoczek

Białostoczek,Białystok

429 000 zł86 m² 4 959,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na osiedlu Białostoczek, w niskim czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie znajduję się w stosunkowo młodym bloku z 1989.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Piasta. Dużym atutem mieszkania jest dogodne umiejscowienie. Na osiedlu znajdują się liczne sklepy, apteki, szkoły oraz przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniuk Fabryczny

Dziesięciny,Białystok

264 000 zł36 m² 7 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Układ: mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Stan: do remontu. Piętro: pierwsze. Budynek: czteropiętrowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

349 990 zł36 m² 9 721,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

*** po generalnym remoncie *** *** 2 pokoje W podwyższonym standardzie *** *** I piętro *** Polecam nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Sienkiewicza,Białystok

319 000 zł39 m² 8 200,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Piaski,Białystok

325 900 zł32 m² 10 089,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 32,3m2, na III piętrze w bloku z wielkiej płyty po termomodernizacji z windą. Cechy mieszkania: - sypialnia - salon z aneksem kuchennym - łazienka - korytarz Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białostoczek

Białostoczek,Białystok

319 000 zł32 m² 9 845,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zainteresowania się mieszkaniem niespełna 33 metrowym o podwyższonym standardzie. W tym pięknym parterowym mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna, gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

252 000 zł31 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** nie zwlekaj, kawalerka po remoncie*** Prezentujemy ofertę mieszkania położone przy ulicy Sikorskiego w Białymstoku. Nieruchomość usytuowana jest na VIII piętrze w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

465 000 zł72 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Gajowej na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

260 000 zł33 m² 7 946,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***jeśli szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, ale blisko centrum to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu słoneczne dobrze zlokalizowane, dwupokojowe.