dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Białystok - Oferty wynajmu i sprzedaży

256 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

256 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Elewacja bloku po remoncie-termoizolacja. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Ściany, podłogi, stropy, łazienka i wc do remontu i wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Zielone Wzgórza,Białystok

246 000 zł62 m² 3 987,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3- pokojowe / 61,7 m2 / Zielone Wzgórza Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,7m2 znajduje się na II piętrze w III piętrowym bloku z płyty. Lokal jest dwustronny , wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

205 000 zł47 m² 4 343,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe / Zagórna / 205 000 zł Polecamy Państwu 3- pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Na lokal składa się pokój z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Piasta,Białystok

149 000 zł39 m² 3 830,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oddzielne dwa pokoje*** os. Piasta*** tanio Polecam Państwu mieszkanie połozone na III piętrze w bloku z płyty po termomodernizacji. Mieszkanie jest dwustronne, wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

189 900 zł48 m² 3 972,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2-pokojowe, dziesięciny, 48 m2, do wprowadzenia Posiadamy w ofercie dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 na Oś. Dziesięciny. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

135 000 zł40 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! 2 oddzielne pokoje *** os. Piasta *** 40 M2 Mieszkanie dwupokojowe położone na niższym piętrze w bloku z docieplonej płyty. Dwustronne, wszystkie pomieszczenia oddzielne. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśna Dolina

Leśna Dolina,Białystok

62 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupska

Piasta,Białystok

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokoje os.PIASTA UL. Skorupska Posiadamy w ofercie mieszkanie położone na I-szym piętrze w niskim bloku z płyty. Blok jest całkowicie odnowiony, estetyczny, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Zielone Wzgórza,Białystok

230 000 zł64 m² 3 605,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe, 63.8m kw. Łazienka z wanną, osobna toaleta, widna kuchnia z nową kuchenką gazową i zabudową. 3 piętro w czteropiętrowym budynku. Atrakcyjne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepła

Sienkiewicza,Białystok

137 000 zł32 m² 4 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dobra cena do negocjacji Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe nowe okna, panele w sypialni, ściany gładkie malowane. Brak zabudowy w kuchni, terakota i glazura nowego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

167 000 zł39 m² 4 282,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Posiadam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 na osiedlu Piasta przy ulicy Chrobrego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z płyty po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

250 000 zł72 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

179 000 zł39 m² 4 578 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2- pokojowe, oś. Piasta, II piętro, 180 000 zł Posiadamy w ofercie mieszkanie 2 -pokojowe usytuowane na II piętrze w niskim bloku na oś. Piasta. Pokoje i kuchnia są oddzielne, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

177 000 zł48 m² 3 679,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie mieści się na spokojnym osiedlu Słoneczny Stok , w pobliżu znajduje się szkoła i przedszkole. Mieszkanie jest na szóstym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu ,w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

160 000 zł39 m² 4 081,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Piastowska 39,2m2 iip dwustronne 160.000zł Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 39,2m2 usytuowane na III piętrze, czteropiętrowego bloku położonego przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Piasta,Białystok

184 000 zł48 m² 3 801,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokoje, ul. Towarowa / 48,5 M2 / cena 200 000 zł Posiadamy w ofercie mieszkanie 3- pokojowe położone w niskim bloku przy ul. Towarowej. Lokal jest dwustronny , z balkonem. Jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Piasta,Białystok

156 000 zł49 m² 3 209,88 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z pieknym widokiem na panoramę miasta! 48,6 m2, mieszkanie dwustronne, trzypokojowe, usytuowane na dziesiątym piętrze w bloku z windą. Odnowione klatki, czysto i zchludnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Białystok,podlaskie

170 000 zł32 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie po remoncie, zadbane, słoneczne , do wprowadzenia.W kuchni, pokoju i przedpokoju zabudowy.W pokojach na podłodze mozaika,ściany malowane, w kuchni i łazience terakota , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Piasta,Białystok

155 000 zł39 m² 3 974,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

ul. Towarowa 39m2 dwustronne 155.000zł Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z płyty na lubianym osiedlu Piasta, przy ul. Towarowej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Wysoki Stoczek,Białystok

265 000 zł59 m² 4 491,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu mieszkanie położone w dzielnicy Wysoki Stoczek. Trzypokojowe lokum usytuowane na iipiętrze w dziesięciopiętrowym bloku. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Piasta,Białystok

124 900 zł32 m² 3 903,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo dobra cena do negocjacji Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe nowe okna, panele w sypialni, ściany gładkie malowane. Brak zabudowy w kuchni, terakota i glazura nowszego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rumiankowa

Zielone Wzgórza,Białystok

209 000 zł61 m² 3 409,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m2 położone przy ulicy Rumiankowej. Bardzo dobra infrastruktura, w pobliżu sklepy, przystanki, galeria. Mieszkanie usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Nowe Miasto,Białystok

210 000 zł48 m² 4 420,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Bardzo dobre słonecznie mieszkanie w budynku na 4 pietrze, przy ul. Rzymowskiego, osiedle Nowe Miasto. Blok jest ocieplony, posiada windę, domofon. Mieszkanie po remoncie: wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

145 000 zł33 m² 4 393,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecamy Państwu ślicznie urządzone mieszkanie po remoncie, na podłodze panele, w kuchni i łazience terakota, ściany w kuchni i łazience gładkie malowane, częściowo tapetowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. 36 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowego budynku, zielone i ciche osiedle. Blok ocieplony, nowa elewacja, klatka schodowa odnowiona. Pokoje 12,5 i 9,5 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przydworcowe,Białystok

164 000 zł39 m² 4 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2- pokojowe, wyszyńskiego, parter z ogródkiem / 39 m2 tylko 164.000 zł Posiadamy w sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na parterze w IV piętrowym bloku z płyty. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Słoneczny Stok,Białystok

229 000 zł63 m² 3 640,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 pokoje zielone wzgórza ładne Z klimatem Posiadamy w ofercie mieszkanie o powierzchni 62,5 m2 położone w niskim bloku na II-gim piętrze przy ul.Witosa. Klilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

189 000 zł48 m² 3 945,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje na berlinga stan dobry Posiadamy w ofercie mieszkanie dwupokojowe położone w niskim bloku z płyty na III-cim piętrze. Mieszkanie jest dwustronne, układ pomieszczeń bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blokowa

Wysoki Stoczek,Białystok

199 900 zł60 m² 3 331,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Dobra cena! Polecamy Państwu mieszkanie położone na IV piętrze w ocieplonym budynku z płyty na osiedlu wysoki Stoczek. Przestronne z typowym układem pomieszczeń. Odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

198 000 zł58 m² 3 413,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu czteropokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie przeznaczone dla osób, które chcą sobie zaprojektować własne wnętrze.