dowolna

Mieszkania umeblowane Białystok - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

449 000 zł47 m² 9 543,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na Bojarach 47,05 m2 | Balkon | Piwnica | Ostatnie piętro Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,05 m2, położone na 4. (ostatnim) piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

549 000 zł59 m² 9 305,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam ofertę mieszkania 3-pokojowego położonego na parterze niskiego bloku przy ul. Antoniukowskiej. Bardzo dobra propozycja dla rodzin, jak i osób starszych ze względu na niskie, wygodne piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sienkiewicza,Białystok

549 000 zł39 m² 14 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz swojego pierwszego mieszkania, a może inwestycji na wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuję nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 39 m2, zlokalizowane na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

527 000 zł35 m² 14 937,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Bojary przy ul. Kraszewskiego 45b. Nieruchomość położona jest na 8 piętrze obsługiwanym przez 2 windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Depowa

Bema,Białystok

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52 m2 w Białymstoku - ul. Depowa, os. Bema. Lokal mieści się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

675 000 zł55 m² 12 252,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, wykończone i gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda. Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,09 m2, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł6 m² 120 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski, przy ul. Waszyngtona. Mieszkanie jest nowoczesne oraz zadbane. W mieszkaniu: - 6 pokoi - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na 4 piętrze niskiego bloku przy ulicy Broniewskiego na osiedlu Antoniuk. Mieszkanie bardzo zadbane, gotowe do wprowadzenia, sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy nowocześnie wykończone 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 , położone na parterze w IV-piętrowym bloku z cegły w Białymstoku przy ulicy Wierzbowej na osiedlu Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Towarowa

Piasta I,Białystok

429 000 zł63 m² 6 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne 4-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku przy ulicy Towarowej na osiedlu Piasta I. Największym atutem mieszkania jest duża przestrzeń i funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bojary,Białystok

539 000 zł36 m² 14 976,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,99 m2, położone na nowoczesnym osiedlu nowe bojary. Lokal znajduje się na 9. piętrze budynku z dwiema windami (tak, w końcu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Sienkiewicza,Białystok

580 750 zł73 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, przestronne i doskonale zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,6 m2 Mieszkanie położone jest na III piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

529 000 zł49 m² 10 802,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie | Antoniuk | Białystok Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,97 m2, położone na popularnym osiedlu Antoniuk w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego

Nowe Miasto,Białystok

495 000 zł41 m² 12 055,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Świętego Jerzego. Mieszkanie o powierzchni 41.06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

658 000 zł78 m² 8 414,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestrzeń, komfort i zieleń za oknem - 78,2 m do zamieszkania od zaraz! Szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów, ma świetny układ i znajduje się w doskonałej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33m2, zlokalizowane przy ul. Waszyngtona w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się na parterze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przydworcowe,Białystok

735 000 zł54 m² 13 621,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 54m2, położonego na osiedlu Przydworcowe, zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroszówka,Białystok

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60 m2.Położonego na parterze w nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym bloku. Idealne dla rodzin, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Antoniuk,Białystok

1 600 zł33 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 na osiedlu Antoniuk przy ulicy Alei Solidarności. Mieszkanie Znajduje się na ósmym piętrze. Składa się z: - sypialni, - salonu, - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

419 000 zł35 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie - Białystok, centrum, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone w samym centrum Białegostoku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

339 000 zł34 m² 9 854,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowa lokalizacja - centrum Białegostoku, ul. Piłsudskiego | 34,4 m2 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,4 m2, położona w samym sercu Białegostoku, przy prestiżowej ul. Piłsudskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mickiewicza,Białystok

459 000 zł54 m² 8 425,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na drugim piętrze dwupiętrowego bloku z cegły przy ul. Parkowej na osiedlu Mickiewicza w Białystoku. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przydworcowe,Białystok

565 000 zł37 m² 15 344,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 37,09 m2 usytuowane na 6 piętrze w w doskonałej lokalizacji. Lokal o podwyższonym standardzie gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Białystok

Jaroszówka,Białystok

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój położony przy cichej i spokojnej ulicy w Białymstoku - na osiedlu Jaroszówka. Budynek składa się z dwudziestu nieprzechodnich, zamykanych pokoi wyposażonych w łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimska

Piasta I,Białystok

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na wygodnym I piętrze znajdującego się w nowszym bloku przy ulicy Słonimskiej na Osiedlu Piasta. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Skorupy,Białystok

676 500 zł70 m² 9 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynczowe bez podatku pcc 2% stan deweloperski Przedstawiam nową szeregówkę położoną na osiedlu Skorupy, spokojna okolica w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł8 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 5-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski, przy ul. Legionowej. Mieszkanie jest nowoczesne oraz zadbane. W mieszkaniu: - 5pokoi - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

455 000 zł48 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, położone na pożądanym osiedlu Przydworcowym w Białymstoku. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piasta,Białystok

589 000 zł66 m² 8 992,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,5 m z zamykanym garażem, położone na osiedlu Piasta, w niewielkiej odległości od centrum. Budynek z 2000 roku posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

555 000 zł58 m² 9 568,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ustawne 4 pokoje z balkonem - ul. Mieszka I - Zamieszkaj po swojemu! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie na parterze - o powierzchni 58 m2, zlokalizowane przy ul. Mieszka I. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Białystok

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37 m kw, położonego na IV piętrze w VIII piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta II,Białystok

530 000 zł55 m² 9 636 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż świetne trzypokojowe mieszkanie w popularnej lokalizacji - dzielnica Piasta II. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku z wyremontowaną klatką schodową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

359 000 zł31 m² 11 580,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31 m2, zlokalizowane na 3 piętrze kameralnego 3-piętrowego bloku z cegły w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

339 000 zł27 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Meg Real Estate prezentuje Państwu na sprzedaż 1 pokojowe nowoczesne mieszkanie o metrażu 27 m 2 przy ulicy K. Pułaskiego w Białymstoku. Usytuowane jest ono na parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białostoczek,Białystok

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Białostoczku - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

299 000 zł37 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest w fazie rezerwacji! Atrakcyjne Mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Przydworcowe,Białystok

500 000 zł56 m² 8 992,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,6 m2, położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z cegły z 1966 roku. Budynek znajduje się przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bacieczki,Białystok

479 000 zł48 m² 10 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie- II piętro - nowa cegła (2000 r.) - BACIECZKI- ok. 8 minut od Centrum Białegostoku. Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na Sprzedaż Mieszkanie na osiedlu Antoniuk na Ul.Wierzbowej o powierzchni 56m2 w bloku z cegły, w skład nieruchomości wchodzą: - 3 pokoje w tym 2 sypialnie - Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok

439 000 zł38 m² 11 578 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 38 m2 w pełni wyposażona gotowe do zamieszkania.W samym Centrum Białystoku przy ul.Ludwika Waryńskiego. Układ mieszkania: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

399 000 zł48 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Wysoki Stoczek przy ul. Swobodnej. Mieszkanie o wygodnym dwustronnym rozkładzie i niezależnym wejściem z korytarza do.