dowolna

Mieszkania umeblowane Białystok - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

599 000 zł78 m² 7 677,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowe,przestronne mieszkanie - nowe miasto, białystok| 78 m | do wejścia Lokalizacja: białystok, nowe Miasto Powierzchnia: 78 m Liczba pokoi: 3 pokoje, oddzielna kuchnia Piętro: 3/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

699 000 zł55 m² 12 709 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowa oferta komfortowego 3 pokojowego mieszkania. W pełni wyposażone, komfortowo umeblowane, wnętrze jak nowe. Lokal mieszkalny przy ulicy Prowiantowej o powierzchni 54.71m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przydworcowe,Białystok

525 000 zł48 m² 10 892,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,2 m . Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji przy ulicy Wyszyńskiego 8c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Przydworcowe,Białystok

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 49 m | ul. Wyszyńskiego, białystok Na wynajem funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

682 200 zł68 m² 9 998,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie, że po długim dniu wracasz do domu, który naprawdę pozwala Ci odetchnąć. Wjeżdżasz windą na 6. piętro, a kiedy otwierasz drzwi, uderza Cię przyjemne poczucie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wysoki Stoczek,Białystok

429 980 zł60 m² 7 190,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wysoki Stoczek | 59,8 m Na sprzedaż ustawne, przestronne mieszkanie położone na 3. piętrze niskiego bloku przy ul. Rzemieślniczej w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Centrum,Białystok

1 149 000 zł140 m² 8 207,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

Inwestycyjny apartament 125,6 m w samym sercu Białegostoku Szukasz nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? A może komfortowej przestrzeni dla siebie i rodziny? Ten dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piasta,Białystok

539 000 zł58 m² 9 293,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 58 m po remoncie! Lokalizacja i ogólne informacje: mieszkanie położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku. Powierzchnia: 58 m . Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wysoki Stoczek,Białystok

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na wygodnym I piętrze niskiego bloku przy ulicy Konstytucji 3 Maja 32 na osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie dwustronne z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

509 000 zł47 m² 10 806,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 4 -pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Zwycięstwa | blisko centrum Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,01 m , położone na 9. piętrze w budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta II,Białystok

530 000 zł55 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetne trzypokojowe mieszkanie w popularnej lokalizacji - dzielnica Piasta II. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku z wyremontowaną klatką schodową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Białystok

749 000 zł53 m² 14 055,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz wyjątkowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewni Ci komfort, przestrzeń oraz dostęp do własnej strefy wypoczynkowej na świeżym powietrzu? Ta oferta spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

629 000 zł65 m² 9 647,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,20 m , położone na 2. piętrze budynku w nowym budownictwie z 2012 roku przy ul. Św. Andrzeja Boboli 93. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magazynowa

Białystok,podlaskie

1 700 zł33 m² 51,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mieszkanie znajduje się przy ulicy Magazynowej na Nowym Mieście. Okolica dobrze skomunikowana, w pobliżu przystanki, dojazd do obwodówki, liczne sklepy i punkty usługowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Sybiraków w bloku z cegły w nowym budownictwie. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

369 000 zł43 m² 8 672,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

** 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Dubois! ** Zapraszam na prezentację 2 - pokojowego, przestronnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na os. Nowe Miasto w Białymstoku, przy ul. Dubois!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

1 700 zł48 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 48,50 m2 w Białymstoku, na osiedlu Sienkiewicza. Lokal nieprzechodni mieści się na 4 (z 4) piętrze bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandowskiego

Wygoda,Białystok

789 000 zł54 m² 14 611,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam państwu, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie klasy premium o powierzchni 54 m2 w całości zaprojektowane przez architekta, zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dziesięciny,Białystok

425 000 zł60 m² 7 024,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku Spółdzielni Rodzina Kolejowa. Lokal spółdzielczo-własnościowy, bez Księgi Wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stołeczna

Przydworcowe,Białystok

475 000 zł47 m² 10 182,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż ul. Stołeczna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Stołecznej 4/2a na osiedlu Przydworcowym. Mieszkanie o powierzchni 46,65 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Atłasowa

Zawady,Białystok

510 000 zł49 m² 10 500,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,57 m przy ul. Atłasowej w Białymstoku. Mieszkanie: funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

5 500 zł140 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 125,6 m do wynajęcia w samym sercu Białegostoku Szukasz przestrzeni na wynajem w ścisłym centrum miasta? A może potrzebujesz komfortowego mieszkania dla siebie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

356 000 zł36 m² 9 977,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35,68 m , usytuowanego na IV piętrze niskiego bloku po przeprowadzonej termomodernizacji. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

498 000 zł48 m² 10 289,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania przy ul. Piłsudskiego 22 sprzedaż bezpośrednia Mieszkanie 3 pokojowe, które składa się z przedpokoju, garderoby, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bojary,Białystok

719 000 zł63 m² 11 425,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Klimatyczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Bojarach idealne dla osób szukających komfortu, wygody i doskonałej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania: 62,93 m Piętro: 2/3 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

380 000 zł48 m² 7 883,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przytulne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie | 48 m | ul. Kozłowa | os. Białostoczek Cena: 380 000 zł / 7883 zł za m2 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

410 000 zł57 m² 7 142,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość dzięki swojej lokalizacji zapewnia spokój od zgiełku miasta, dzięki licznym parkom, otwartej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

409 000 zł54 m² 7 539,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Meg real estate poleca Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku, przy ulicy Broniewskiego. Nieruchomość o powierzchni 54,25 m2 położona na parterze bloku, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Piasta,Białystok

625 000 zł59 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Propozycja inwestycyjna. 3 kawalerki w pakiecie. - wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za najemcami. - mieszkania w pełni wyposażone w meble i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blokowa

Antoniuk,Białystok

750 000 zł77 m² 9 746,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 76,95 m na 4. piętrze w bloku z 2012 r. (z windą), na osiedlu Wysoki Stoczek. Osiedle jest zamknięte, z czystą klatką i spokojnym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w poszukiwanej lokalizacji nowe miasto ul. Pogodna, bezpośrednio od właściciela. Wydzielona strefa dzienna i nocna. Atuty nieruchomości: * świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kawaleryjskie,Białystok

688 000 zł63 m² 10 990,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie w Białymstoku, ul. Kisiela - nowoczesne i gotowe do zamieszkania dla rodziny lub pracującej pary. Przestronne, funkcjonalne i nowoczesne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

399 000 zł43 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przytulne mieszkanie na Zielonych Wzgórzach - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,7 m2, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam państwu do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone w zielonej i spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Antoniuk,Białystok

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na III piętrze niskiego bloku przy ulicy Narewskiej na osiedlu Antoniuk. Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem widocznym na zdjęciach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Centrum,Białystok

389 000 zł32 m² 11 969,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz idealnego mieszkania na start` lub pod inwestycję w ścisłym centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentuje wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

365 000 zł34 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam ofertę mieszkania 2-pokojowego położonego na 5 piętrze w bloku z nową windą w poszukiwanej lokalizacji Os. Piasta przy ul. Chrobrego w Białymstoku. Bardzo dobra propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Piaski,Białystok

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2 w Białymstoku, przy ul. Zwierzynieckiej (os. Piaski). Lokal nieprzechodni mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 52 m2, przerobione na dwie kawalerki. Pokój z aneksem, łazienka z prysznicem, wspólny korytarz. Oba mieszkania są w pełni umeblowane, wyposażone w tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

547 000 zł46 m² 11 995,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - idealne dla singla lub pary! Pięknie zaprojektowane przez architekta mieszkanie 45,6m2 na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły z 2004 roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60m znajdującego się na osiedlu Nowe Miasto, przy ul. Wiejskiej. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij