dowolna

Mieszkania umeblowane Białystok - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bema,Białystok

590 000 zł58 m² 10 172 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na parterze przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

289 000 zł37 m² 7 896,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

-rezerwacja- mieszkanie 2-pokojowe| 36,6 m | Białystok | ul. Gruntowa Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone przy ul. Gruntowej , w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł8 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski, przy ul. Waszyngtona. Mieszkanie jest nowoczesne oraz zadbane. W mieszkaniu: - 6 pokoi - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Przydworcowe,Białystok

695 000 zł49 m² 14 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49m2, położone na 2 piętrze nowoczesnym budynku w Centrum Białegostoku. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sienkiewicza,Białystok

477 000 zł43 m² 11 171 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowe już w styczniu! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesny design i doskonałą lokalizację? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ryska

Bojary,Białystok

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piętro 8 w apartamentowcu, piękny widok panoramy miasta szczególnie podczas zachodów słońca. Mieszkanie o pow. 36 metrów słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Skorupy,Białystok

740 000 zł64 m² 11 653,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam świeżo wykończoną szeregówkę położoną na osiedlu Skorupy, nowoczesny styl wykończenia w jasnych kolorach sprawia że wnętrze jest jasne i przestronne, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

379 000 zł51 m² 7 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

To wyjątkowo ustawne mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone jest na drugim piętrze, na jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli jakim jest Nowe Miasto. Idealne dla singla, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

779 200 zł82 m² 9 525,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Czteropokojowe mieszkanie - Leśna dolina, ul. Armii Krajowej Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,8 m2, położone na 4. piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słonimska

Bojary,Białystok

2 100 zł61 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - przy ulicy Słonimskiej w centrum Białegostoku, a jednocześnie bardzo ciche, bez zgiełku miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piasta,Białystok

1 390 000 zł98 m² 14 243,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Poszukujesz mieszkania, które połączy komfort życia z prestiżową lokalizacją? Przedstawiamy wyjątkowy apartament z 2024 roku, usytuowany na 3 piętrze z windą przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

449 000 zł47 m² 9 532,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

DO pilnej sprzedaży Mieszkanie w centrum Białegostoku - parter | 47,1 m2 Lokalizacja Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania położonego w samym centrum miasta - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy nowocześnie wykończone 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 , położone na parterze w IV-piętrowym bloku z cegły w Białymstoku na osiedlu Antoniuk. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem na osiedlu Antoniuk przy ul. Antoniukowska. Na mieszkaniu się składa : - przedpokój - salon -sypialnia - kuchnia oddzielna - łazienka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam ofertę nieruchomości znajdującej się na osiedlu Antoniuk w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Mieszkanie idealne pod inwestycję ze względu na bliskość centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowe Bojary,Białystok

619 000 zł43 m² 14 395,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentuję na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.43 m2, położony przy ul. Kraszewskiego, na osiedlu Nowe Bojary w Białymstoku, w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Nowe Miasto,Białystok

485 000 zł49 m² 9 799,96 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na Nowym Mieście. Osiedle o pełnej infrastrukturze, w pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Nowe Miasto,Białystok

680 000 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji obok Politechniki. Doskonałe miejsce do wynajmu. Stopa zwrotu na poziomie ok. 10,5% w skali roku. Nigdzie nie ma lepszej inwestycji! - Cena: 680.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Wygoda,Białystok

659 000 zł60 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania w Białymstoku. To urokliwe mieszkanie o powierzchni 58,81 m2 znajduje się na trzecim piętrze bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Sienkiewicza,Białystok

665 000 zł44 m² 14 943,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

**nowe budownictwo 3 pokoje** Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni całkowitej 44,5m2 usytuowane na 7 piętrze w apartamentowcu w nowy budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Młodych,Białystok

419 000 zł46 m² 9 188,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z piękną panoramą miasta - Białystok, os. Młodych Na sprzedaż oferuję zadbane mieszkanie o powierzchni 45,6 m2, położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Białystok

Nowe Miasto,Białystok

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój położony przy cichej i spokojnej ulicy w Białymstoku - na osiedlu Nowe Miasto. W lokalu znajdują się dwie łazienki. Budynek składa się z sześciu nieprzechodnich, zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

350 000 zł54 m² 6 460 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Super cena - komfortowe mieszkanie w domu przy ul. Hetmańskiej (obok Auchan) Na sprzedaż piętro domu (1/3 udziału w nieruchomości) w znakomitej lokalizacji - tuż przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentuje państwu mieszanie na sprzedaż które znajduje się w Białymstoku na osiedlu Piasta o powierzchni 48 m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie - gotowe do wprowadzenia. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Centrum,Białystok

399 000 zł41 m² 9 765,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

***jeśli szukasz mieszkania dostępnego od ręki i w super lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

434 000 zł38 m² 11 272 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przytulne mieszkanie w sercu Białegostoku! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2, położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 5 minut spacerem od Rynku Kościuszki! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 6. piętrze w bloku z nowoczesną windą. To jedna z niewielu ofert na rynku łącząca tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podleśna

Centrum,Białystok

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Meg real estate zaprasza na prezentację 2-pokojowego pięknego mieszkania o pow. 47 m2 w Białymstoku, przy ul. Podleśnej tuż obok parku i szpitali. Lokal mieści się na 3 piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kopernika

Bema,Białystok

1 250 zł13 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieduże mieszkanie przy ulicy Kopernika, piętro 7. Świetna okolica blisko uczelni i szkół. Mieszkanie po gruntownym remoncie, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Nowe Miasto,Białystok

460 000 zł46 m² 10 085 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

** 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zachodnia! ** Zapraszam na prezentację 2 - pokojowego, przestronnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na os. Nowe Miasto w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Piaski,Białystok

780 zł8 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam Państwu Wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony na pierwszym piętrze stylowej kamienicy. Nieruchomość przeszła kompleksową modernizację w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piaski,Białystok

2 600 zł70 m² 37,36 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmij mieszkanie - białystok, ul. Legionowa 3 pokoje | 69.6m2 | DLA STUDENTÓW |PAR|DLA PRACUJĄCYCH Świetna lokalizacja: USK / DSK / uczelnie | widok na miasto | Balkon | Szukasz wygodnego i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Wysoki Stoczek,Białystok

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkamie do wlasnej aranzacji w bardzo popularnej i lubianej dzielnicy. Bardzo blisko galeria handlowa,przystanek,szkola,przedszkole. Do mieszkania przynalezna jest piwnica i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Chcesz zamieszkać w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście? Chcesz mieć najlepsze białostockie lokale? Dwu pokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w kamienicy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Wysoki Stoczek,Białystok

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja Zadbane, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego 3-piętrowego bloku przy ulicy Szerokiej na osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie o wygodnym dwustronnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

60M2 | 4 pokoje | 2 piętro | winda | wysoki stoczek Przedstawiam bardzo przestronne i stylowe mieszkanie położone na ulicy Rzemieślniczej, zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

40M2 | 2 pokoje | parter | piasta Przedstawiam mieszkanie położone na ulicy Bolesława Chrobrego Dzięki dużemu przeszkleniu mieszkanie jest niezwykle jasne a dwustronny układ dodaje przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wysoki Stoczek,Białystok

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne, bardzo jasne mieszkanie położona na 8 piętrze przy ulicy Rzemieślniczej na osiedlu Wysoki Stoczek. Idealna propozycja dla osób szukających wnętrza gotowego do zamieszkania i dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wygoda,Białystok

2 100 zł40 m² 53,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,5 m2, na parterze przy ul. 42 Pułku Piechoty. Lokal znajduje się w nowszym budownictwie i został urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Sienkiewicza,Białystok

2 200 zł46 m² 48,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 01.02.2026r.! Polecam komfortowe, gustowne mieszkanie o pow. 45,60m2, w nowym apartamentowcu z 2025.r., z cichobieżną windą. Mieszkanie znajduje się na III.