dowolna

Mieszkania umeblowane Białystok - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

2 300 zł38,10 m² 60,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 38,1 m | gotowe do wprowadzenia | os. Bacieczki Do wynajęcia komfortowe, w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni 38,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł17,10 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka 17,1 m na osiedlu Białostoczek. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17,1 m , położone na 11. piętrze w bloku przy ul. Białostoczek w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50,34 m² 39,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość na wynajem - ul. Legionowa, tuż przy Pałacu Branickich - idealna dla studentów lub firmy. Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Białegostoku - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł60,50 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez dodatkowych nakładów? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł62,57 m² 10 372,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

***3 pokoje na Atłasowej I piętro, do wejścia, kameralny blok, niski czynsz!*** Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na ulicy Atłasowej (produkcyjna/zawady) w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,60 m² 41,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania przy ulicy Podleśnej 13. Mieszkanie jest idealne dla studentów lub pary. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,73 m² 12 960,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecamy dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2011 roku, przy ul.Waryńskiego 31. Na ok.38 m2 znajdziemy salon z aneksem, sypialnię, łazienkę z wc. Wnętrze wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,5 m , położone przy ul. Ciepłej, w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Bojary przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł59,80 m² 8 277,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

******oferta tylko W premium nieruchomości******* Proponujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu Piaski przy ul. J. Waszyngtona w Białymstoku. Największym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł72 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta dla bardzo wymagającego i odpowiedzialnego Najemcy - komfortowe, przestronne mieszkanie - 72 m2 (3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby i 2 loggie) położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,80 m² 8 740,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni około 55m , do odświeżenia. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w niskim bloku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł69,50 m² 10 143,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

***nie zwlekaj tak piękne mieszkanie nie będzie długo czekać na nowego właściciela*** Prezentujemy ofertę mieszkania położonego na czwartym piętrze w cztero-piętrowym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48,70 m² 43,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam świetnie zlokalizowane 2-u pokojowe mieszkanie w samym sercu Białegostoku przy ul. Lipowej, z widokiem na Kościół Św. Rocha. Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica o pow. 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53,28 m² 8 633,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie w Centrum Białegostoku ul. Waryńskiego | 53,28 m | IV piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,28 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Towarowej 22, os. Piasta Mieszkanie zadbane, umeblowane, gotowe do zamieszkania! Dobry układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36,10 m² 41,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***centrum*** I piętro **2 pokoje***ul. Słowackiego** Zapraszamy na prezentację mieszkania położonego w Białymstoku przy ul. Słowackiego. Do wynajęcia mieszkanie na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł63,50 m² 11 653,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na Skorupach, na kameralnym osiedlu nowoczesnych szeregowców. Nieruchomość została wykończona pod klucz i jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane w centrum Białegostoku przy ul. Ciepłej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,80 m² 10 031,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Zielone Wzgórza, ul. Konwaliowa, białystok! Szukasz stylowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To 63-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,50 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł77 m² 10 389,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: przestronne 77 m na popularnym osiedlu 3 pokoje, 2 balkony, klimatyzacja! Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 77 m , zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł63,29 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i całkowicie wyposażonego mieszkania usytuowanego na 2 piętrze w niskim bloku z 2015 roku, przy ul. 42 Pułku Piechoty.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu na wynajem nieruchomość po remoncie o powierzchni 35m2 zlokalizowaną na IV piętrze w niskim bloku wybudowanym na osiedlu Sienkiewicza. Blok po termomodernizacji, przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w meg real estate*** Meg Real Estete zaprasza na prezentację 2 pokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 28 m2 na wynajem w Białymstoku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43,60 m² 10 756,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania znajdującego się na 2 piętrze w niskim bloku z cegły, przy ulicy Wesołej 25 w Białymstoku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny II,Białystok

448 000 zł48 m² 9 372,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokoje | 47,8 m | balkon | os. Dziesięciny | 3 piętro | nowa winda Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem os. Dziesięciny Na sprzedaż jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

584 000 zł45 m² 12 977,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum miasta o funkcjonalnym układzie, idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal jest jasny i zadbany, gotowy do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Antoniuk,Białystok

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w nowo wybudowanym budynku na Antoniuku (górka). Budynek znajduje się przy dużym skrzyżowaniu, co umożliwia szybką komunikację do centrum i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowskiego

Bojary,Białystok

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustownie i stylowo urządzony apartament w spokojnej wspólnocie Tytoniówka. Idealne miejsce dla pary lub jednej osoby ceniącej komfort i spokój. Do wynajęcia apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Leśna Dolina,Białystok

2 350 zł36 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wysokim parterze przy ul. Sikorskiego, w apartamentowcu z 2024 roku. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym dobrze doświetlona przestrzeń. - kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pigwowa

Białystok,podlaskie

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe, jasne mieszkanie z ogródkiem, parkingiem na osiedlu Oliwne Ogrody w Białymstoku! Rok budowy 2020 W pełni urządzone 67 metrowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Pigwowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Przydworcowe,Białystok

695 000 zł49 m² 14 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuje państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wysoki Stoczek,Białystok

320 000 zł34 m² 9 356,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

535 000 zł63 m² 8 505,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kręta

Kawaleryjskie,Białystok

530 000 zł48 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Krętej w Białymstoku. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

419 000 zł50 m² 8 297,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

**rezerwacja** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 na osiedlu Słoneczny Stok. Mieszkanie słoneczne, zadbane, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Antoniuk,Białystok

269 000 zł35 m² 7 579,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Niewielkie mieszkanie z potencjałem nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Antoniuk, przy ul. Tuwima 1/3. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

840 000 zł82 m² 10 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

English speaking. говорим по-русски Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 82 m2 w Białymstoku na os. Nowe Miasto, przy ul. Zachodniej 13 Mieszkanie usytuowane na drugim ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Leśna Dolina,Białystok

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Piasta,Białystok

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze w bloku z windą przy ul. Towarowej 8a w Białymstoku. Lokal składa się z: dwóch.