dowolna

Mieszkania umeblowane Białystok - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Piasta,Białystok

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze w bloku z windą przy ul. Towarowej 8a w Białymstoku. Lokal składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wysoki Stoczek,Białystok

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przestronne, bardzo jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Ludwika Waryńskiego, blisko centrum, z dostępnym przy bloku parkingiem. Układ i wyposażenie: pokój/ salon z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Młodych,Białystok

399 000 zł46 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

425 000 zł60 m² 7 024,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku Spółdzielni Rodzina Kolejowa. Lokal spółdzielczo-własnościowy, bez Księgi Wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

449 000 zł62 m² 7 195,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jeśli szukasz dużego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dziesięciny II,Białystok

1 600 zł60 m² 26,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 60,10 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku bez windy. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trawiasta

Jaroszówka,Białystok

635 000 zł60 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

612 000 zł46 m² 13 394,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,69 m , położone przy ul. Jurowieckiej - w samym sercu miasta, osiedle Centrum, białystok. Wraz z mieszkaniem obowiązkowy zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 58 m przy ul. Ślusarskiej. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 58 m to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Nowe Miasto,Białystok

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 niezależne pokoje | osobna kuchnia | duży balkon | winda | Nowe Miasto | od zaraz Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami oraz osobną kuchnią, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

479 000 zł49 m² 9 735,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 50 m położone na często poszukiwanej ulicy Warszawskiej w Białymstoku. Lokal mieści się na 8 piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

340 000 zł35 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Witam. Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 35mkw. Położone przy ulicy Piłsudskiego 7 w Białymstoku. 4 piętro bez windy. Składa się z korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

599 000 zł56 m² 10 654,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

!rezerwacja! Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji Białystok, ul. Antoniukowska, blok jazbud | 56,22 m | 5 piętro. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,22 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Słoneczny Stok,Białystok

539 000 zł59 m² 9 135,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

398 000 zł48 m² 8 274,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białostoczek,Białystok

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie ul. Radzymińska, białystok, os. Białostoczek Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 60m2. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

339 000 zł38 m² 8 944,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Pista przy ul. Piastowskiej. Na powierzchnię 37,90 m składa się: - korytarz, - oddzielna kuchnia, - duży pokój z wyjściem na balkon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Ignacego Jana Paderewskiego

Nowe Miasto,Białystok

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 54 m2. Nowe umeblowane. Cena 2400zł plus opłaty. Dostępne 2 mieszkania w ofercie. Lokalizacja ul. Paderewskiego 25 Kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Sienkiewicza,Białystok

520 000 zł61 m² 8 566,72 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie + dodatkowo bokówka, ul. Fabryczna, bardzo dobra lokalizacja, 4 minuty do Galerii Jurowiecka, w pobliżu sklepy, szpital, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny II,Białystok

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 wraz z piwnicą 6 m2, w bloku, w dobrej lokalizacji. Jest to doskonała propozycja dla osób chcących zamieszkać w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piasta,Białystok

539 000 zł58 m² 9 293,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 58 m po remoncie! Lokalizacja i ogólne informacje: mieszkanie położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku. Powierzchnia: 58 m . Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

519 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje | 51,9 m | Osiedle Młodych | Białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wysoki Stoczek,Białystok

464 900 zł48 m² 9 627,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Gotowe do wprowadzenia! 2-pokojowe Mieszkanie * Wysoki Standard * Białystok, ul. Swobodna Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,26m2. Które składa się z: - salonu - sypialni - oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malmeda Icchoka

Centrum,Białystok

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w meg real estate*** Meg Real Estete zaprasza na prezentację 2 pokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 43 m2 na wynajem w Białegostoku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Białystok

2 000 zł42 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na wynajem przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Wysoki Stoczek,Białystok

519 000 zł60 m² 8 708,05 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Parter z ogródkiem | 60 m | 3 pokoje + kuchnia Białystok | Wysoki Stoczek | ul. Studzienna Masz dość mieszkań na wysokich piętrach bez windy? Szukasz przestrzeni dla rodziny, gdzie dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

684 000 zł60 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem i garażem - Aleja Jana Pawła II, białystok bez pośredników! Więc nie płacisz żadnych prowizji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem minimum 12 miesięcy. Dostępne od zaraz. Dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły z lat 70, w centrum Białegostoku. Mieszkanie położone na wysokim parterze, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Słoneczny Stok,Białystok

399 000 zł59 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z oddzielnym wc, umeblowane, z widokiem na panoramę miasta, blisko sklepy spożywcze apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Antoniuk,Białystok

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie (nowa hydraulika, elektryka) o powierzchni 37 m , znajdujące się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Sienkiewicza,Białystok

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 25 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku "apartamenty Jagiellońskie" Lokalizacja mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Wygoda,Białystok

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** 3 pokoje *** os.WYGODA *** WYPOSAŻONE *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowym, niskim budynku mieszkalnym, na os. Wygoda w Białymstoku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

459 000 zł66 m² 6 950,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedmiotem ogłoszenia jest 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17. Mieszkanie jest dobrze doświetlone. Z okien możemy podziwiać piekną panoramę miasta. Kuchnia robiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

2 100 zł50 m² 41,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o pow. 50,08 m2 w Białymstoku, przy ul. Prowiantowej - os. Młodych. Lokal południowo-zachodni mieści się na 2 piętrze (z 7).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam atrakcyjne, przytulne i funkcjonalnie urządzone mieszkanie o powierzchni 55,69 m , położone na 2 piętrze w budynku z 2017 roku, wybudowanym z cegły, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od końca kwietnia Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę nowego, w pełni wyposażonego mieszkania przeznaczonego pod wynajem. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4 piętrze w bloku z 1990 roku przy ul. Jurowieckiej 32 w Białymstoku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąska

Centrum,Białystok

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

przykladowe ogloszenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

465 000 zł48 m² 9 629,32 zł/m²

 

Piętro:2/4