dowolna

Mieszkania umeblowane Białystok - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

761 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

761 ogłoszeń

415 000 zł48,20 m² 8 609,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48,20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -dwa pokoje sypialne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł44,16 m² 15 375,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Białegostoku ul. Czysta Powierzchnia: 44,16 m Piętro: 4 (z windą) Balkon: 3,61 m wykończony Dodatkowo: komórka lokatorska miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wszędzie blisko - komfortowe 3 pokoje w Centrum Polecam Państwu do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, atrakcyjnie położone w centralnej części miasta przy ulicy al. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł99,09 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 99,09m2 znajdujące się na 2 piętrze, w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Orzeszkowej w Białymstoku (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 190 000 zł146 m² 8 150,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowy Apartament o imponującej powierzchni 146 m idealna Alternatywa dla Domu, w Sercu Bojar - ul. Łąkowa. To propozycja dla osób, które marzą o przestrzeni i wygodzie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,80 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| okazja! Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście! Osiedle Mickiewicza vis a vis galerii handlowej Alfa Idealna lokalizacja dla studentów Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,64 m² 10 197,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z widokiem na miasto | Osiedle Piasta | 43,64 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,64 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,90 m² 6 979,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,70 m² 8 964,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

** Piaski * Do remontu* 2 pokoje * 1 piętro ** Zapraszam na prezentację mieszkania znajdującego się w Białymstoku, oś. Piaski przy ul. Wesołej. Nieruchomość o powierzchni 36.7 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł44,05 m² 11 348,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pułaskiego w Białymstoku gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pułaskiego w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,40 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam niestandardowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63,4m2 usytuowane przy ul. Kołłątaja, osiedle Wysoki Stoczek. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w niskim, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł77 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 kawalerki w centrum Białegostoku gotowiec inwestycyjny, zarabiaj od pierwszego dnia! Możliwość cesji najmu. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 77 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w sercu Białegostoku, ul. Białówny Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51m , zlokalizowane w samym sercu Białegostoku, przy ul. Białówny.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,75 m² 54,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku przy ul. Krakowskiej 7a w Białymstoku. Na powierzchni 32,75 m 2 rozmieszczone są: pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36 m² 15 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na wysokim parterze przy ul. Sikorskiego, w apartamentowcu z 2024 roku. Kameralna inwestycja trzy niskie budynki z windami oraz windami towarowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł61,53 m² 12 270,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz bez podatku pcc 2 %! Dojlidy to przyszłość Białegostoku - tu znajduje się siedziba Parku Naukowo-Technologicznego i uczelnie wyższe. W sąsiedztwie Pałacu Lubomirskich i Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł18 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia nieduże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł58,90 m² 8 998,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,90m2 przy ulicy Rumiankowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dzięki temu zyskujesz spokój, ciszę i piękny.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Ścisłe centrum Białegostoku Klimatyczna kamienica, wysoki standard, nowoczesne mieszkanie, pełne umeblowanie i wyposażenie, dobrze skomunikowane, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 4. piętrze budynku przy ul. Chrobrego. Ilość pomieszczeń: do dyspozycji Najemcy są: *pokój z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł34,10 m² 49,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34,10 m , położone na parterze w czteropiętrowym budynku z cegły z 1960 roku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł39,10 m² 33,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem zlokalizowane przy ul Kopernika w Białymstoku na osiedlu mieszkaniowym Bema. Idealne dla młodych, a zwłaszcza.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,50 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja biura 0 % Bardzo atrakcyjne mieszkanie do wynajmu| 42,5 m | ul. Dworska, białystok (wysoki Stoczek) Bardzo atrakcyjny czynsz - tylko 2300 zł z wszystkimi opłatami! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 39 m | ul. Wyszyńskiego, białystok Świetna oferta dla osób, które szukają kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł67,20 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w budynku z 1992 roku, wykonanego z cegły. Lokal mieści się w zadbanym bloku z dużymi, wyposażonymi w domofony klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł72,30 m² 8 506,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72,30 m , położone przy ul. Fiedorowicza, na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1988 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,60 m² 10 206,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne, jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43,6m , mieszczące się na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Niskiej w Białymstoku. Trzypiętrowy budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47,20 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe w nowym budownictwie Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 47,20 m , usytuowane na IV piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł80 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 4 kawalerki inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,60 m² 9 139,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 54,60 m2 w Białymstoku, przy ul. Armii Krajowej 15. Lokal mieści się na 3 (z 4) piętrze bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z windą przy ulicy Skłodowskiej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z balkonem -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł125 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Okazja - duże 5-pokojowe mieszanie w niskim bloku z cegły przy ulicy Kręta, na Osiedlu Kawaleryjskie, niemal w samym centrum Białegostoku. Powierzchnia 125 m2 na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł67,72 m² 11 518,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie, wykończone pod klucz mieszkanie z rynku pierwotnego - prosto od dewelopera. Kupując je, nie płacisz żadnej prowizji ani 2% pcc, który przy tej kwocie na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Mickiewicza, obok Galerii Alfa, 3 oddzielne pokoje, jasna kuchnia, łazienka prysznic, łączny metraż to 6 0 m2, piętro 3, mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje na wynajem 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Białymstoku na ul. Czarnej. Lokal mieści się na 2 piętrze w 7 piętrowym bloku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł66,40 m² 9 623,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,40 m2 w Białymstoku, na os. Wygoda. Lokal mieści się na 2 (z 3) piętrze bloku, z 2015 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,10 m² 28,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie położone w samym sercu Białegostoku, w kameralnej zabudowie z cegły przy ul. Suraskiej 2. Lokal znajduje się na 2. piętrze i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,10 m² 12 652,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10 m , położone na 10. piętrze w inwestycji Apartamenty Wiejska przy ul. Krętej 2 w Białymstoku. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38,10 m² 60,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 38,1 m | gotowe do wprowadzenia | os. Bacieczki Do wynajęcia komfortowe, w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni 38,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł17,10 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka 17,1 m na osiedlu Białostoczek. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17,1 m , położone na 11. piętrze w bloku przy ul. Białostoczek w Białymstoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50,34 m² 39,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość na wynajem - ul. Legionowa, tuż przy Pałacu Branickich - idealna dla studentów lub firmy. Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Białegostoku - przy ul.