dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

385 000 zł48 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 oddzielne pokoje - 48,30 m2 - z windą - ul. Sikorskiego - słoneczny stok - ok. 6 minut od Centrum Białegostoku oferta aktualna! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

360 000 zł39 m² 9 271,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

620 000 zł58 m² 10 719 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne Tarasy / al. Jana Pawła II / klimatyzacja / dwa miejsca postojowe. Polecamy na sprzedaż piękne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,84 m2 położone na 7 piętrze w 8 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Centrum,Białystok

549 000 zł58 m² 9 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe | ul. Kraszewskiego, białystok | 58,50 m | 549 000 zł Trzy pokoje, i piętro, niski blok z cegły i jedna z lepszych ulic w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Bojary,Białystok

870 000 zł97 m² 8 969,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartament dwupoziomowy w sercu Bojar - cisza, zieleń, bliskość centrum Białegostoku Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

809 000 zł60 m² 13 483,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyobraź sobie poranek, w którym pijesz kawę na własnym, ogromnym balkonie, czując na twarzy pierwsze promienie słońca, a przed Tobą rozpościera się widok na Białystok i pola przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puchalskiego

Bagnówka,Białystok

599 000 zł61 m² 9 806,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwukondygnacyjne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w kameralnej zabudowie szeregowej przy ul. Puchalskiego w Białymstoku. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Kościuszki

Centrum,Białystok

559 000 zł36 m² 15 702,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które dodatkowo może pełnić funkcję lokalu usługowego ta oferta jest właśnie dla Ciebie. *** *** tylko W naszym biurze *** Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, w samym sercu miasta, które możesz zaaranżować dokładnie według własnego gustu ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** ***tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

445 000 zł62 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania z duszą, które daje przestrzeń, światło i widoki zapierające dech - oto oferta dla Ciebie! Białystok, ul. Sikorskiego | Osiedle Słoneczny Stok Powierzchnia: 62,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arktyczna

Zawady,Białystok

799 999 zł78 m² 10 296 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 77,7 m z tarasem 31 m przy ul. Arktycznej w Białymstoku. Mieszkanie: apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

339 900 zł32 m² 10 523,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Św. Andrzeja Boboli w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta

Piasta II,Białystok

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne, jasne i przestrzenne mieszkanie o powierzchni 49,8 m, położone przy ul. Piasta w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, łączącej bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piasta II,Białystok

499 000 zł67 m² 7 448 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w Białymstoku na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z odnowioną i dobrze utrzymaną klatką schodową, w budynku położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrajna

Słoneczny Stok,Białystok

499 000 zł64 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne mieszkanie - do wprowadzenia - skrajna - słoneczny stok zarezerwowane! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 499.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

629 000 zł57 m² 10 958,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie os. Nowe Miasto, ul. Pogodna Funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pogodnej. Metraż: 57,4 m Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wygoda,Białystok

269 000 zł28 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona w spokojnej części Białegostoku - na cenionym osiedlu Wygoda. To idealna propozycja zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

600 000 zł56 m² 10 740 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 55,86 m przy ul. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Starosielce,Białystok

499 000 zł48 m² 10 400,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - wykończone pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Piaski,Białystok

469 000 zł51 m² 9 178,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wygodne mieszkanie blisko centrum - tylko U nas! biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę dwustronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 51,10m 2 zlokalizowanego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

465 000 zł66 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Serdecznie zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku. Piękna kamienica, same centrum miasta oraz wszystko pod ręką to tylko niektóre atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzysztofa

Zawady,Białystok

470 730 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Antoniuk,Białystok

280 000 zł28 m² 9 880,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Skorupy,Białystok

885 000 zł66 m² 13 409 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w nowym kompleksie przy ulicy Kujawskiej, osiedle Skorupy. aktualnie w mieszkaniu trwają prace wykończeniowe. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mickiewicza,Białystok

1 190 000 zł74 m² 16 098,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż niepowtarzalne, klimatyczne mieszkanie usytuowane na parterze w solidnej kamienicy z 1928r. To idealna propozycja dla osób szukających wnętrza z charakterem, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mickiewicza,Białystok

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40 m , położonego na 10. piętrze w budynku Apartamenty Branickiego , na rogu ul. Branickiego i ul. Orzeszkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Piasta,Białystok

448 000 zł58 m² 7 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena! Polecam Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane w spokojnej części osiedla Piasta przy ul. Towarowej w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandowskiego

Wygoda,Białystok

611 000 zł58 m² 10 462,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Kup bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i nowocześnie wykończonego mieszkania, położonego na 1 piętrze w zadbanym bloku na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

1000-lecia,Białystok

799 000 zł73 m² 10 885,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuje państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

389 000 zł38 m² 10 296,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr F 2 o powierzchni 37,78m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

482 000 zł57 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr D5 o powierzchni 57,34 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

433 000 zł60 m² 7 157,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku przy ul. Białostoczek w Białystok. Lokal o powierzchni 60,5 m2 wyróżnia się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowa

Białystok,podlaskie

360 000 zł31 m² 11 465 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Lawendowej w Białymstoku. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2025r. (jeszcze pachnie świeżością) Zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

585 000 zł60 m² 9 785,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sienkiewicza,Białystok

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na popularnym osiedlu Sienkiewicza, przy ul. Fabrycznej. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lodowa

Zawady,Białystok

1 050 000 zł100 m² 10 525,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 4 pokoje z 2 miejscami w garażu podziemnym Budynek oddany do użytku pod koniec 2024 roku. Inwestycja Duo Apartamenty. Na powierzchni 99,74 m znajdują się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

545 000 zł52 m² 10 480,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania, które łączy charakter, przestrzeń i miejską wygodę, a do tego ma duszę i styl? Przestań szukać właśnie je znalazłeś! Najważniejsze atuty: odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzysztofa

Zawady,Białystok

477 159 zł60 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady ul. Św. Krzysztofa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

419 000 zł30 m² 13 823,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,31m2. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Czyste i zadbane w stanie bardzo dobrym. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białystok

Piaski,Białystok

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie o powierzchni 32mkw składające się z -salonu z kuchnią -sypialni -łazienki z wc. Mieszkanie na wygodnym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bitwy Białostockiej

Białostoczek,Białystok

489 000 zł45 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z ogródkiem - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - BIAŁOSTOCZEK - ul. Bitwy białostockiej - blisko Centrum oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.