dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 272 ogłoszenia

499 000 zł44,55 m² 11 200,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

-rezerwacja- mieszkanie na sprzedaż - białystok, ul. Prowiantowa (dla tych, którzy lubią być trochę wyżej - dosłownie i życiowo) Wyobraź sobie miejsce, gdzie wracasz po pracy, wjeżdżasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 725 zł105,50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim plus - położone gładzie, całość pomalowana na biało, wykonane sufity podwieszane, belki wyszlifowane.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,09 m² 12 253 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, wykończone i gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Wygoda. Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,09 m2, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,48 m² 12 376,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nietuzinkowy A partament w C entrum M iasta! Gotowy budynek oddany do użytkowania. Oferta skierowana do szczególnie wymagających Klientów, oczekujących komfortu i wygody. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

569 000 zł72,10 m² 7 891,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe | 72,10 m | ul. Starobojarska 25 | 1 piętro | 569 000 zł Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,10 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 420 zł65,21 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł57,77 m² 12 722 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wygodne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 57,77 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Białegostoku Bojary. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł61,50 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży dwustronnego mieszkania 3 pokojowego znajdującego się na 3 piętrze w prestiżowej i bardzo poszukiwanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 000 zł51 m² 9 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielone Pietrasze to nowoczesne osiedle stworzone z myślą o komforcie mieszkańców. Przemyślany układ budynków, starannie dobrane materiały i dbałość o detale sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,09 m² 12 161,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie wykończonym ,do wejścia" na bardzo lubianym osiedlu Nowa Wygoda przy ulicy 42 Pułku Piechoty. Atrakcyjna dzielnica z licznymi ścieżkami rowerowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46 m² 11 065 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią na osiedlu Antoniuk przy ul. Antoniowskiej. Mieszkanie o powierzchni 46 m2, położone jest na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

*** 2 pokoje W bliskim sąsiedztwie centrum W korzystnej cenie*** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie które posiada balkon o powierzchni 32mkw położone w lubianej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł65 m² 13 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w budynku z cegły w pobliżu Galerii Antoniuk. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł63,50 m² 11 653,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Mieszkanie pod klucz z Ogródkiem! Białystok, osiedle skorupy lokal 44a Pokoje: 3 Powierzchnia: 63,50 m Cena brutto: 740 000 zł Trzypokojowe mieszkanie wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,03 m² 15 330,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w centrum, widok na zabytek oraz drzewa Funkcjonalne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku, osiedle Centrum, przy ul. Szymborskiej. Mieszkanie położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł44,25 m² 12 632,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 44,25 m , położone na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku, przy ul. Hallera. Lokal znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piasta,Białystok

420 000 zł63,90 m² 6 572,77 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,90 m , położone na II piętrze wysokiego bloku z 1980 roku przy ulicy Mieszka I w Białymstoku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Antoniuk,Białystok

354 500 zł28,36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5/1, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł64,30 m² 8 367,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

***rezerwacja*** *3 pokoje*nowsza cegła*do wejścia*blisko centrum* dobra inwestycja* Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu antoniuk , przy.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł69,60 m² 6 221,26 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem (i to nie byle jakim!) - 69,60 m , ul. Legionowa, białystok Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów, bez a może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 000 zł31,96 m² 10 481,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu nowych mieszkań w pierwszym etapie inwestycji przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku, w skład której wchodzi 5 bloków w niskiej zabudowie. Kameralne osiedle sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piaski,Białystok

412 000 zł57,80 m² 7 128,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Polecam przestronne, 4-o pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Piaski, tuż obok Centrum miasta. Ulica Waszyngtona, to doskonała lokalizacja do życia, w pobliżu: szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,80 m² 8 477,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,80 m , usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość składa się z czterech oddzielnych pokoi, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie/lokal o powierzchni 111 m , położone w centrum Białegostoku, w centrum Białegostoku, w pobliżu sklepów, punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł73 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,72 m przy ul. Świętego Jerzego w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł64 m² 13 890,63 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45 B na Osiedlu bojary, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł57,90 m² 7 754,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

4-pokojowe mieszkanie przy ul. Chrobrego | 57,9 m | Gotowe do wprowadzenia | Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone na IV piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

494 900 zł46,50 m² 10 643,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| 3 Pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o pow. 46,5 m2 po generalnym remoncie położone na 3 piętrze 4 piętrowego bloku, znajdującego się w Białymstoku przy ul. Wierzbowej. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł46 m² 11 304,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie na 3 piętrze z winą bloku 10 piętrowego. Rozkład : -przestronny korytarz z zabudową -2 pokoje -salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon -nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,60 m² 9 139,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 54,60 m2 w Białymstoku, przy ul. Armii Krajowej 15. Lokal mieści się na 3 (z 4) piętrze bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35 m² 15 686 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Położone w nowej prestiżowej inwestycji Czysta Premium. Powierzchnia lokalu to 35.18m2, położony na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 725 zł105,50 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Mokrej na Skorupach. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim plus: - położone gładzie - całość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 135 zł65,30 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,27 m² 11 142,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecamy Państwu nieruchomość znajdującą się w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Do dyspozycji mieszkańców liczne kafejki i restauracje, sklepy i obiekty handlowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł72,10 m² 8 876,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 1990 roku, zlokalizowane przy ulicy Starobojarskiej, niemal w samym centrum Białegostoku. Miejsce jest bardzo ciche.