dowolna

Mieszkania na sprzedaż Białystok - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzysztofa

Zawady,Białystok

477 159 zł60 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady ul. Św. Krzysztofa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

419 000 zł30 m² 13 823,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30,31m2. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Czyste i zadbane w stanie bardzo dobrym. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białystok

Piaski,Białystok

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie o powierzchni 32mkw składające się z -salonu z kuchnią -sypialni -łazienki z wc. Mieszkanie na wygodnym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bitwy Białostockiej

Białostoczek,Białystok

489 000 zł45 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z ogródkiem - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - BIAŁOSTOCZEK - ul. Bitwy białostockiej - blisko Centrum oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Sienkiewicza,Białystok

380 000 zł53 m² 7 171,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przytulne mieszkanie w sercu Białegostoku - ul. Sienkiewicza Powierzchnia: 52,99 m | Piętro: i | Cena: tylko 7 171 zł/m Marzysz o mieszkaniu w doskonałej lokalizacji, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

398 000 zł59 m² 6 746,91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

339 000 zł32 m² 10 495,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy mieszkanie 2- pokojowe nr F4 o powierzchni 32,30m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach II etapu inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

399 000 zł47 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 8. piętrze w bloku z windą. Dzięki dwustronnemu układowi mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bojary,Białystok

539 000 zł36 m² 14 976,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Białegostoku, w odległości zaledwie kilku minut spacerem od uniwersytetu medycznego. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

615 000 zł59 m² 10 424 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania, położonego na 5 piętrze, na osiedlu Piaski przy ul. Waszyngtona. W mieszkaniu przeprowadzono remont z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wczasowa

Skorupy,Białystok

595 000 zł81 m² 7 323,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 81,25 m , położone na drugim piętrze (2/2) w domu jednorodzinnym, zlokalizowanym przy spokojnej i zielonej ul. Wczasowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

667 000 zł68 m² 9 775,76 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie, że po długim dniu wracasz do domu, który naprawdę pozwala Ci odetchnąć. Wjeżdżasz windą na 6. piętro, a kiedy otwierasz drzwi, uderza Cię przyjemne poczucie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

405 000 zł45 m² 8 960,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,20 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły z 1999 roku, przy ul. św. Jerzego na osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

380 000 zł48 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

439 000 zł50 m² 8 693,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

539 000 zł43 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

*** os.NOWE MIASTO *** *** 3 POKOJE *** *** PO GENERALNYM REMONCIE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły z 2003 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

599 000 zł95 m² 6 305,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

399 000 zł54 m² 7 367,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** do własnej aranżacji *** *** 3 pokoje *** *** antoniuk *** Polecam dwustronne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk w Białymstoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Bojary,Białystok

659 000 zł60 m² 10 892,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż bezpośrednia. Słoneczne*ciepłe*przestrzenne*bezpośrednio*możliwe 3 pokoje Zapraszam do oglądania - ani zdjęcia ani opis nie oddają uroku mieszkania i miejsca. Ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

579 000 zł54 m² 10 682,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

- powierzchnia użytkowa 54,20 m2 - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - przestronny salon, oddzielna kuchnia, sypialnia, łazienka, przedpokój - przynależna piwnica, duży balkon - nowe budownictwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wąska

Sienkiewicza,Białystok

569 000 zł54 m² 10 576,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z 2006 roku, zlokalizowanym przy ul. Wąskiej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

528 770 zł46 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 2 piętrze w bloku przy ulicy Sukiennej 2 Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pozioma

Skorupy,Białystok

589 000 zł59 m² 10 022,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,77 m , położone na osiedlu Skorupy w Białymstoku, przy ul. Poziomej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

434 500 zł48 m² 8 997,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Odkryj wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Wysoki Stoczek - idealne dla osób szukających komfortu, funkcjonalności i spokoju w sercu Białegostoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosielska

Starosielce,Białystok

589 000 zł72 m² 8 226,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Twoje gotowe do wprowadzenia miejsce do życia` Wyobraź sobie: przekręcasz klucz w zamku, drzwi się otwierają. i odkrywasz 71,6 m2 przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

667 000 zł68 m² 9 807,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 68 m przy al. Jana Pawła II. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku ceniona za wygodę, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Zielone Wzgórza,Białystok

380 000 zł37 m² 10 134,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | 37,10 m | ul. Konwaliowa, białystok Wyjątkowa oferta. Szukasz swojego miejsca w spokojnej, zielonej okolicy? To mieszkanie przy ul. Konwaliowej będzie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Dojlidy,Białystok

400 000 zł48 m² 8 408,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam wyjątkowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piasta,Białystok

579 000 zł62 m² 9 278,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie 62,4 m ul. Świętego Wojciecha, os. Piasta, białystok Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 62,4 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, ul. gen. Józefa Hallera Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym w popularnej części Białystoku - osiedle Dziesięciny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

491 000 zł67 m² 7 328,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

To mieszkanie może stać się spokojnym, ciepłym domem dla Twojej rodziny. 3-pokojowa nieruchomość położona na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku to idealne miejsce do codziennego życia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białostoczek,Białystok

1 466 000 zł134 m² 10 959,10 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Antoniuk,Białystok

235 000 zł25 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję Państwu kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

625 000 zł43 m² 14 404,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna nieruchomość dla singla lub pary! Nie czekaj* Może to Ty okażesz się szczęśliwym właścicielem tego przytulnego apartamentu! Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

519 000 zł48 m² 10 926,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47,5 m | ul. 42 Pułku Piechoty | os. Nowa Wygoda Parametry: powierzchnia: 47,5 m Piętro: 3 z 3 Budynek: niski blok z cegły, rok budowy 2018 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Antoniuk,Białystok

352 625 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , Białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

369 000 zł44 m² 8 443,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,70 m2 w Białymstoku, przy ul. Lipowej - ścisłe centrum. Atuty: lokalizacja premium ścisłe centrum miasta, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żniwna

Wygoda,Białystok

444 000 zł61 m² 7 243,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Szukasz alternatywy dla mieszkania w bloku? Cenisz spokój, ale nie chcesz rezygnować z miejskich udogodnień? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Antoniuk,Białystok

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

-rezerwacja- na sprzedaż mieszkanie, które ma wszystko oprócz wymówek, żeby go nie obejrzeć 50 m dobrze przemyślanej przestrzeni , w której znajdziesz: 2 ustawne pokoje - idealne do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

389 000 zł45 m² 8 587,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,3 m , zlokalizowanego na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku, przy ulicy św. Andrzeja Boboli - w budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij