dowolna

Apartamenty Białystok - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Młynowa

Centrum,Białystok

2 050 000 zł146 m² 14 051,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 145,89 m2, który łączy w sobie nowoczesność, komfort i wyjątkowy klimat. Zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przydworcowe,Białystok

599 000 zł40 m² 15 088,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie | Wysoki standard | Balkon | Garaż | Apartamentowiec z 2024 r. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego Huzar

Bacieczki,Białystok

559 000 zł43 m² 12 939,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*nowe 3 pokoje*bacieczki tbs 2025*bez pcc I prowizji! Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego, pięknego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na os. Bacieczki tbs w Białymstoku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Antoniuk,Białystok

595 000 zł68 m² 8 728,18 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,17 m , położone na 4. piętrze z 8 w nowoczesnym budynku apartamentowo-handlowym z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Białystok

Bagnówka,Białystok

720 000 zł51 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe z dużym ogrodem i bezpośrednim wyjściem do lasu Powierzchnia mieszkania: 51 m Powierzchnia ogrodu: 139 m Lokalizacja: skrajna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

2 000 zł68 m² 29,34 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia: 68,17 m Piętro: 4/8 (z windą) Cena najmu: 2000 zł/miesiąc + czynsz administracyjny (ok. 550 zł) Opłaty zimą: ok. 880 zł/miesiąc Opis mieszkania: przestronne, jasne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nowe Miasto,Białystok

529 000 zł44 m² 11 968,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja - Dwupokojowe mieszkanie na zielonych obrzeżach Białegostoku - komfort, spokój i nowoczesny styl życia - a wokół świetny dojazd, komunikacja miejska! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

625 000 zł55 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w nowym budownictwie, zlokalizowanego przy al. 1000-Lecia Państwa Polskiego w Białymstoku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Antoniuk,Białystok

585 000 zł49 m² 11 861,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | Oddzielna kuchnia | Balkon | Komórka lokatorska | Pow. 49,32m2 | os. Antoniuk Polecam nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,32m , zlokalizowane na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego i w pełni umeblowanego mieszkania, usytuowanego na III piętrze w nowym budownictwie przy ul. Transportowej. Mieszkanie jest dostępne od stycznia 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Białystok,podlaskie

2 200 zł46 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 45,85 na V piętrze nowego 6-cio piętrowego apartamentowca przy ul.Kopernika 2 w Białymstoku składające się z 2 samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

769 000 zł73 m² 10 476,80 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Modernhouse ma przyjemność zaprezentować piękne, przestronne mieszkanie, zlokalizowane na ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego, na os. Białostoczek w Białymstoku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Tysiąclecia,Białystok

850 000 zł77 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 77 m2, usytuowanego na drugim piętrze prestiżowego budynku z 2010 r. przy ulicy 1000-lecia Państwa Polskiego w Białymstoku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sosnowskiego

Centrum,Białystok

1 399 000 zł100 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja w centrum - apartamenty sosnowa Nowoczesny budynek z końcówki 2024r. O nieruchomości: przestronny apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 99,71m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

565 000 zł37 m² 15 163,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedania 2-pokojowy wyposażony apartament zlokalizowany przy ul. Jurowieckiej 21 (apartamenty jagiellońskie siedziba Jagiellonii) o pow 37,26m2 w centrum Białegostoku, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowskiego

Bojary,Białystok

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie w Białymstoku. Osiedle w stylu loftowych apartamentów. - powierzchnia 72 m2 przy ul. Bukowskiego w centrum miasta. - II piętro, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Andrukiewicza

Piasta,Białystok

615 000 zł68 m² 9 105,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Super okazja! obniżka ceny! 615.000 Śliczne, przestrzenne mieszkanie przy ul. Andrukiewicza, pow. 67 m2, III piętro, w apartamentowcu z windą z 2010 roku -budynek z cegły. VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bema,Białystok

950 000 zł64 m² 14 797,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kręta na Osiedlu Kawaleryjskie, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska

Przydworcowe,Białystok

520 000 zł37 m² 14 038,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze Osiedle Przydworcowe, ulica Angielska 34 - w centrum Białegostoku. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 37 m2 plus duży balkon- nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bojary,Białystok

889 000 zł65 m² 13 774,40 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kraszewskiego 45 B na Osiedlu bojary, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowe Miasto,Białystok

855 000 zł83 m² 10 298,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Polecam nowoczesne, przestronne, 4-o pokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu z 2014r. przy ul. Zachodniej. Mieszkanie położone jest na III piętrze, z dwoma cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bema,Białystok

1 045 000 zł75 m² 13 998,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez podatku pcc! Bardzo ładne 4-pokojowe mieszanie w apartamentowcu z 2025 roku przy ulicy Kręta na Osiedlu Kawaleryjskie, bardzo blisko centrum Białegostoku. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sienkiewicza,Białystok

799 000 zł61 m² 13 034,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy ul. Jurowieckiej Oferujemy przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61,30 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wiatrakowa

Antoniuk,Białystok

354 500 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Twoja nowoczesna kawalerka w zielonej części Antoniuka! Powierzchnia: 28,36 m2 | Piętro: 1 | Cena: 354 500 pln Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sybiraków

Piasta,Białystok

779 000 zł66 m² 11 733,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne trzy pokoje z dużym tarasem nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Piasta, przy ulicy Sybiraków. Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiatrakowa

Antoniuk,Białystok

596 160 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w nowej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku (osiedle Antoniuk). To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, posiadam do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Jurowieckiej. Mieszkanie przestronne wykonczone. w wysokim standardzie umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Białystok

2 500 zł49 m² 50,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament z oddzielną kuchnią, zlokalizowany na ostatnim 4 piętrze prestiżowego budynku z 2020 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

1 390 000 zł98 m² 14 241,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*** 4 pokoje *** apartament z 2024r. *** *** z klimatyzacją *** *** 2 miejsca parkingowe *** Polecamy przestronny wyjątkowy apartament 4-pokojowy położony na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

479 000 zł44 m² 10 978,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament z windą - III piętro - 2 pokoje - nowa cegła (2015 r.) - Hallera. Oferta aktualna! Posiadamy klucze! nowa niższa cena 479.000 zł. Cena do negocjacji Polecamy Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

2 500 zł39 m² 64,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate zaprasza na prezentację klimatycznego 2 pokojowego mieszkania, o powierzchni 38,83 m2 w Centrum Białegostoku, przy ul. Jurowieckiej 13. Lokal mieści się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam. Mam do Wynajecia Apartament 40m2 w centrum Bialegostoku na ul Jurowieckiej 13. Pokoj + Salon z kuchnia. W Pelni umeblowane. Dostepne , Idealne dla Pary. Bez dzieci i zwierzat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białystok

Sienkiewicza,Białystok

699 000 zł46 m² 15 032,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 46,5m2 usytuowane na 7 piętrze w apartamentowcu w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Lokal atrakcyjny o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

556 000 zł51 m² 10 979,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji Biuro Bluedom Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania z wyjątkowym tarasem przy Alei Jana Pawła II. To przestronny, jasny lokal położony na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Sienkiewicza,Białystok

1 200 000 zł111 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Polecam Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania tuż obok centrum Białegostoku, zlokalizowanego na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca z widokiem na panoramę miasta. Cały budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białystok

Wysoki Stoczek,Białystok

629 000 zł60 m² 10 518,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** wyposażone *** *** 2012 *** *** os.WYSOKI STOCZEK *** Oferujemy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze piętrze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na os. Wysoki Stoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Młynowa

Przydworcowe,Białystok

559 000 zł39 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Witam! Posiadam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie po remoncie w centrum miasta. *Administracja Osiedlowa jest wspólnotą z niskim czynszem około 320 zł. *Mieszkanie o powierzchni 38,36m2.