dowolna

Apartamenty Białystok - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magazynowa

Białystok,podlaskie

1 700 zł33 m² 51,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mieszkanie znajduje się przy ulicy Magazynowej na Nowym Mieście. Okolica dobrze skomunikowana, w pobliżu przystanki, dojazd do obwodówki, liczne sklepy i punkty usługowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Sienkiewicza,Białystok

549 000 zł39 m² 14 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz swojego pierwszego mieszkania, a może inwestycji na wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuję nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 39 m2, zlokalizowane na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

527 000 zł35 m² 14 937,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Bojary przy ul. Kraszewskiego 45b. Nieruchomość położona jest na 8 piętrze obsługiwanym przez 2 windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

635 000 zł52 m² 12 164,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam ofertę wygodnego 3-pokojowego mieszkania położonego na poszukiwanym osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Zachodniej w Białymstoku. Mieszkanie położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

697 000 zł68 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 68 m przy al. Jana Pawła II. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku ceniona za wygodę, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bojary,Białystok

539 000 zł36 m² 14 976,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,99 m2, położone na nowoczesnym osiedlu nowe bojary. Lokal znajduje się na 9. piętrze budynku z dwiema windami (tak, w końcu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

529 000 zł49 m² 10 802,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie | Antoniuk | Białystok Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,97 m2, położone na popularnym osiedlu Antoniuk w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Sienkiewicza,Białystok

890 000 zł111 m² 8 018,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Polecam Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania tuż obok centrum Białegostoku, zlokalizowanego na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca z widokiem na panoramę miasta. Cały budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przydworcowe,Białystok

565 000 zł37 m² 15 344,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 37,09 m2 usytuowane na 6 piętrze w w doskonałej lokalizacji. Lokal o podwyższonym standardzie gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sienkiewicza,Białystok

615 000 zł39 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe mieszkanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ul. Jurowieckiej, gotowe do wprowadzenia, składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym (wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wierzbowa

Antoniuk,Białystok

1 800 zł32 m² 56 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie , o powierzchni 32m2, położone na 10 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Wierzbowej 2. Przestrzeń mieszkalną stanowi: kuchnia połączona z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Przydworcowe,Białystok

695 000 zł49 m² 14 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49m2, położone na 2 piętrze nowoczesnym budynku w Centrum Białegostoku. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piasta,Białystok

1 390 000 zł98 m² 14 243,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Poszukujesz mieszkania, które połączy komfort życia z prestiżową lokalizacją? Przedstawiamy wyjątkowy apartament z 2024 roku, usytuowany na 3 piętrze z windą przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wysoki Stoczek,Białystok

629 000 zł62 m² 10 226 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam ofertę ładnego i funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania w poszukiwanej lokalizacji ul. Jana Pawła II. Mieszkanie położone na I piętrze nowego bloku z nowoczesną windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białostoczek,Białystok

561 102 zł55 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zarezerwowane Apartament 1000lecia w korzystnej cenie Jeśli chcesz zamieszkać w Apartamentach 1000-lecia, pospiesz się. Czeka na Ciebie piękny lokal o powierzchni 55,01m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowe Bojary,Białystok

619 000 zł43 m² 14 395,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentuję na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.43 m2, położony przy ul. Kraszewskiego, na osiedlu Nowe Bojary w Białymstoku, w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Sienkiewicza,Białystok

665 000 zł44 m² 14 943,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

**nowe budownictwo 3 pokoje** Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni całkowitej 44,5m2 usytuowane na 7 piętrze w apartamentowcu w nowy budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Sienkiewicza,Białystok

5 000 zł111 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu ofertę najmu wyjątkowego apartamentu w Centrum Białegostoku, zlokalizowanego na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca z widokiem na panoramę miasta. Cały budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam Państwu Wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony na pierwszym piętrze stylowej kamienicy. Nieruchomość przeszła kompleksową modernizację w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Sienkiewicza,Białystok

2 200 zł46 m² 48,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 01.02.2026r.! Polecam komfortowe, gustowne mieszkanie o pow. 45,60m2, w nowym apartamentowcu z 2025.r., z cichobieżną windą. Mieszkanie znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczorowskiego

Piaski,Białystok

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem całego mieszkania Białystok | ul. Kaczorowskiego 3 pokoje + salon z aneksem | 65 m2 | taras | 11. piętro Idealne dla studentów, par, osób pracujących oraz firm. Do wynajęcia nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białostoczek,Białystok

1 466 000 zł134 m² 10 965 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością przedstawiam unikalne apartamenty położone niedaleko centrum na osiedlu Białostoczek. Apartamenty położone są na 4 piętrze w 15- piętrowym budynku, wybudowanym w 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Nowe Miasto,Białystok

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwa pokoje z garderobą na wynajem Do wynajęcia apartament znajdujący się na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Magazynowej 3. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51m 2 , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bojary,Białystok

599 000 zł41 m² 14 489,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***osiedle Nowe Bojary, nowe mieszkanie, bez podatku pcc* Nie czekaj* Jest pięknie*** Sprzedajemy nowocześnie wykończone mieszkanie w kompleksie bloków apartamentowych na os. Nowe Bojary przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Białystok

Bojary,Białystok

448 000 zł28 m² 16 011,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni całkowitej 27,98m2 usytuowane na 5piętrze w apartamentowcu w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Lokal atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białostoczek,Białystok

605 000 zł48 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone w nowoczesnym budynku przy ul. Bełzy. Układ mieszkania: -Salon z aneksem kuchennym - 28,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

2 400 zł46 m² 51,66 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 46,46 m2 usytuowane na 3 piętrze w znakomitej lokalizacji, blisko Centrum oraz dworca pks/pkp. 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białystok

Sienkiewicza,Białystok

695 000 zł46 m² 14 946,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 46,5m2 usytuowane na 7 piętrze w apartamentowcu w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Lokal atrakcyjny o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białystok

Białostoczek,Białystok

759 000 zł68 m² 11 112,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecamy Państwu 3-pokojowy apartament z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Na powierzchnię 68,3 m2 składają się: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słonimska

Bojary,Białystok

829 000 zł62 m² 13 371 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

62M2 | 3 pokoje | bojary | bez pcc Przedstawiam bardzo przytulny apartament położony na Bojarach przy ulicy Słonimskiej, nowoczesny styl wykończenia w jasnych kolorach sprawia że wnętrze jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Białystok

760 000 zł65 m² 11 610,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta tylko I wyłącznie W naszym biurze! dostępne od ręki! Piękne, ustawne mieszkanie w prestiżowym miejscu czeka na nowego właściciela. Do centrum zaledwie 10min spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

2 250 zł36 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36,60 m2 w Białymstoku, przy ul. Jurowieckiej. Lokal mieści się na 1 piętrze 7 piętrowego bloku z 2024 roku;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bema,Białystok

569 000 zł37 m² 15 336,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie zwlekaj, piękne mieszkanie!zakup bez podatku 2% pcc! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Angielskiej Inwestycja kopernik. Blok 6 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

576 000 zł43 m² 13 296,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie W cenie Z miejscem parkingowym! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - Białystok - Centrum, ul. Jurowiecka Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

1 950 zł34 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie o powierzchni 34 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

1 150 000 zł111 m² 10 377,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament dwupoziomowy z tarasem w centrum - do własnej aranżacji Na ostatnim, piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku przy ul. Nowy Świat znajduje się wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

3 000 zł55 m² 54,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** 3 pokojowe nowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania w Apartamentach Jagiellońskich przy ul Jurowieckiej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

650 000 zł55 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowoczesne 3 pokoje w nowym budownictwie - ta oferta jest dla Ciebie. Polecam ofertę wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania ,położonego na 8 piętrze apartamentowca z dwoma windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białostoczek,Białystok

830 000 zł62 m² 13 495,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 61,5m2 usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu z windą w poszukiwanej spokojnej okolicy .Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bojary,Białystok

1 600 zł28 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie | 27,5 m2 | Osiedle Bojary - blisko centrum Przedstawiam ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 27,5 m2, położonego na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Knyszyńska

Antoniuk,Białystok

528 000 zł40 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opis lokalizacji: okolice Centrum, knyszyńska Nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Położone w nowszej, kilkuletniej inwestycji przy ulicy Knyszyńskiej.