dowolna

Apartamenty Białystok - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

202 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie położone w apartamentowcu przy ul. Nowy Świat o pow. 45m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, kuchni i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pok. 33m2 z miejscem garazowym podziemnym w apartamentowcu na krętej/wiejskiej. Nowe, umeblowane. Cena 1000zł + czynsz (na dzień dzisiejszy ok 260zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

110 000 zł22 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

ul. Piłsudskiego 22m2 kawalerka z balkonem Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 22m2, z przynależnym balkonem oraz piwnicą. Pokój z malowanymi ścianami i panelami na podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bukowskiego

Bojary-Kraszewskiego,Białystok

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowe, piękne, urządzone w centrum - ul. Bukowskiego mieszkanie do wynajęcia. Osiedle strzeżone, niedaleko Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Nowe Miasto,Białystok

155 000 zł33 m² 4 654,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Mieszkanie o powierzchni 33,3 m2 usytuowane na ostatnim piętrze w VI piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Centrum,Białystok

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu 43-metrowe mieszkanie składające się z 2 pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki położone w ekskluzywnym budynku apartamentowym, zlokalizowany w centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

1 500 zł56 m² 26,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Kretej / Wiejskiej w Białymstoku, 2 sypialnie, salon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kujawska

Skorupy-Pieczurki,Białystok

2 900 zł80 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy komfortowo wykończone i wyposażone mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie z dwoma balkonami położone na parterze nowego małego kompleksu mieszkaniowego. W cenie mieszkania garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Centrum,Białystok

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie studentkom (2-3).Mieszkanie nowe w apartamentowcu. W pełni wyposażone (lodówka, pralka, kuchnia, naczynia kuchenne) - gotowe do zamieszkania od zaraz. Potrzebne tylko rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

450 000 zł77 m² 5 867,01 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

- 76,67 m2 3 pokoje,kuchnia łazienka i garderoba -wysoki standard wykończenia -nowe budownictwo 2008r. -winda -ogrodzone patio z placem zabaw -blisko sklepy, przychodnia, szkoły -dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe, oddane do użytku w lipcu 2012, wykończone, nieumeblowane mieszkanie ( wyposażona łazienka i kuchnia), 2 ustawne, przestronne pokoje, i piętro z windą, piwnica, doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Marjańskiego

Centrum,Białystok

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament, centrum, 36 m2. Umeblowany, po remoncie, zabudowa w kuchni, łazienka z wanną, kabiną prysznicową, lodówka, pralka. Budynek przy ul. Marjańskiego (błękitny wieżowiec),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Scaleniowa

Wysoki Stoczek,Białystok

225 000 zł59 m² 3 762 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Trzypokojowe, przytulne mieszkanie o pow.59,80 m2 usytuowane na VIp w bloku z windą, położone na Osiedlu Wysoki Stoczek. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń: trzy oddzielne pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bacieczki

Bacieczki,Białystok

230 000 zł41 m² 5 518 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe, przytulne mieszkanie położone na Osiedlu Bacieczki. Mieszkanie dwustronne usytuowane na parterze w bloku z nowszej cegły. Dwa ustawne pokoje, ( salon z wyjściem do ogródka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Jana Pawła II

Słoneczny Stok,Białystok

1 300 zł68 m² 19,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie częściowo umeblowane. 3 pokoje,(2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym), łazienka, garderoba. Do mieszkania przynależy piwnica. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Białystok

Białystok,podlaskie

199 000 zł35 m² 5 685 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Jednopokojowe mieszkanie o pow.35m2, usytuowane na pierwszym piętrze w nowszym budownictwie , położone na Os. Sybiraków. Mieszkanie do wprowadzenia. Pokój połączony z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Piaski,Białystok

570 000 zł84 m² 6 745,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Duży apartament składający się z salonu połączonego z półotwartą kuchnią, 3 niezależnych pokoi, łazienki, oddzielnego wc i hallu z garderobą. Lokal jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Zielone Wzgórza,Białystok

365 000 zł63 m² 5 766 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w jednej z najładniejszych wspólnot mieszkaniowych w Białymstoku, wyjątkowo zadbane (2005). Posesja ogrodzona, z placem zabaw. Możliwość kupna garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w wysokim standardzie w nowym apartamentowcu. Ul. Zachodnia Nowe Miasto. Wynajem dla firmy lub osób o wysokiej kulturze osobistej. Pełne umeblowanie nowymi meblami wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

249 000 zł72 m² 3 458 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Czteropokojowe, przytulne mieszkanie o pow.72m2, usytuowane na piątym piętrze w budynku z windą, na Osiedlu Dziesięciny. Mieszkanie dwustronne, o funkcjonalnym rozkładzie: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

192 000 zł59 m² 3 254 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Sloneczny Stok. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe o pow.58,6m2 usytuowane na Xp w bloku z windą. Trzy ustawne pokoje,w tym jeden z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

800 zł43 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą umeblowanego mieszkania na osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie schludne, słoneczne do zamieszkania. Opłaty: 800zł + czynsz( 330zl) + liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Sienkiewicza,Białystok

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne mieszkanie w Białymstoku przy ul. Chmielnej (os.Sienkiewicza). Blisko centrum i wyższej szkoły na Ciepłej. 2 pokoje z aneksem. Nowe budownictwo (2007r.) z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magnoliowa

Zielone Wzgórza,Białystok

239 000 zł48 m² 4 979 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie (z dużym balkonem typu loggia), na pierwszym piętrze w nowym budownictwie z cegły, na Osiedlu Zielone Wzgórza. Mieszkanie jest słoneczne, przygotowane do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wesoła

Tysiąclecia,Białystok

155 000 zł36 m² 4 305 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie o pow.36m2 usytuowane na czwartym piętrze w wysokim bloku z cegły, położone na Osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie do remontu. Nowe okna drewniane. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Bacieczki,Białystok

1 800 zł66 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, składające sie z 3 pokoi, kuchni(otwarnej), łazienki i garderoby. Wyposażone w sprzęt agd (pralka, mikrofala, zmywarka, lodówka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Przydworcowe

Przydworcowe,Białystok

155 000 zł36 m² 4 258 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie (1 pokój przejściowy) położone na Osiedlu Przydworcowym. Lokal o powierzchni 36,4 m2, usytuowany na IV piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Trawiasta

Wygoda,Białystok

469 000 zł83 m² 5 610 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

83,59m2, II piętro w budynku III-piętrowym. Mieszkanie składające się z trzech pokoi, otwartej, w pełni wyposazonej kuchni (kuchenka, lodówka, zmywarka) z salonem, oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zachodnia

Nowe Miasto,Białystok

198 000 zł38 m² 5 210 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 38m2, usytuowane na pierwszym piętrze w nowszym budownictwie z cegły, na Osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie do wprowadzenia: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bema

Bema,Białystok

155 000 zł32 m² 4 798 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Bema, usytuowane na viip w budynku wielomieszkaniowym z windą. Mieszkanie jednostronne, przytulne,słoneczne ,po remoncie. Pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiadukt

Nowe Miasto,Białystok

600 zł39 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadam nowo wykończone mieszkanie z windą , szukam ludzi szanujących cudza własność cena do drobnej korekty tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie częściowo umeblowane. 55 m2, 3 pokoje,(2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym), do mieszkania przynależy piwnica polecam gorąco! Opłaty dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

1 700 zł66 m² 25,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie całkowicie wyposażone i umeblowane. 66 m2, 3 pokoje,(2 sypialnie i salon z aneksem kuchennym), do mieszkania przynależy piwnica i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Zielone Wzgórza

Zielone Wzgórza,Białystok

225 000 zł48 m² 4 644,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2011

Tel:   . Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszczynowa

Dziesięciny,Białystok

205 000 zł60 m² 3 416 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o pow.60m2 usytuowane na parterze( wysoki parter) w bloku z windą. Mieszkanie do delikatnego remontu. Trzy pokoje ( bez przechodnich), widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

429 000 zł65 m² 6 559 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Komfortowe, urządzone ze smakiem mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Cegła z 2005 roku. Wnętrze zaprojektowane przez architekta, meble i materiały wykończeniowe bardzo wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

169 000 zł48 m² 3 513 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok położone na szóstym piętrze w bloku z płyty (winda). Piękny widok z okien na panoramę Białegostoku. Mieszkanie jest przestronne, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąska

Centrum,Białystok

445 000 zł68 m² 6 544,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie o wysokim standardzie w bloku (apartamentowcu) z 2007 roku. Wokół bloku teren zamknięty, plac zabaw, parking. Okolica spokojna i bezpieczna, w centrum miasta (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe z aneksem kuchennym. Częściowo umeblowane. Możliwość uzupełnienia umeblowania. Opłata 1000 zł plus czynsz ok. 60zł , plus opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe (53m2), dwupoziomowe z balkonem, w pełni wyposażone. W bardzo dobrej okolicy - Nowe Miasto ul. Kręta (blisko wydziału Chemii, pedagogiki i Psychologii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Bacieczki,Białystok

315 000 zł65 m² 4 846 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Bacieczki. Mieszkanie dwustronne usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z nowszej cegły. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon połączony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij