dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Białystok

Centrum,Białystok

707 000 zł64 m² 11 012,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam apartament w samym centrum miasta. Drugie piętro, w bloku z 2015r. z windą. W skład 64,20m2 wchodzi sypialnia, przestronny salon z aneksem kuchennym, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

409 999 zł41 m² 9 958,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

**sprzedam mieszkanie**antoniuk**bezpośrednio**2 pokoje**cena do negocjacji** Oferuję sprzedaż (bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych kosztów) dwustronnego mieszkania znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowlańska

Skorupy,Białystok

323 000 zł36 m² 8 997,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie - 2 oddzielne pokoje - cegła -skorupy - ok. 7 minut od Centrum Białegostoku oferta aktualna! cena do negocjacji Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie z loggią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

440 000 zł48 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie bardzo klimatyczne do odświeżenia lub remontu, dwustronne, ładnie oświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Sienkiewicza,Białystok

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35m2 w Białymstoku, na os. Sienkiewicza. Lokal mieści się na 7 piętrze w 10-piętrowym apartamentowcu z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Piaski,Białystok

405 000 zł36 m² 11 376,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadbane, wykończone 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 35,6 m2 na osiedlu Piaski położone przy ul. Mazowieckiej w rejonie ulic Wesołej oraz Zwierzynieckiej. Miejsce idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Sienkiewicza,Białystok

316 000 zł38 m² 8 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecamy do zakupu mieszkanie położenie na 4 piętrze bloku w bliskim sąsiedztwie Centrum. Nieruchomość z doskonałym połączeniem komunikacyjnym z resztą miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

2 000 zł49 m² 41,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m kw, położonego na I piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dziesięciny,Białystok

329 000 zł32 m² 10 185,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,30 m , zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny przy ul. Dziesięciny. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem, który obejmuje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

367 000 zł45 m² 8 155,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 45m 2 usytuowane na osiedlu Antoniuk Na powierzchnię mieszkania składają się 2 duże ustawne pokoje , oddzielna kuchnia, wc, łazienka oraz korytarz. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Białystok

745 000 zł60 m² 12 422,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Białegostoku przy al. J. Piłsudskiego. Na powierzchnię 59,97 m składa się: - korytarz, - kuchnia, - 2 pokoje, - łazienka, - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

379 000 zł49 m² 7 793,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone na dogodnym drugim piętrze w Centrum Białegostoku. Mieszkanie znajduje się w budynku z cegły w drugiej linii zabudowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Mickiewicza,Białystok

489 000 zł45 m² 10 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 2 niezależne pokoje *** *** os.MICKIEWICZA *** *** WYPOSAŻONE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze w budynku z cegły na os.Mickiewicza w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

559 000 zł44 m² 12 704,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku z windą na ulicy Łąkowej. Blok powstał w 2018 roku, natomiast mieszkanie było sporadycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 39m2. Lokal położony na super 2 piętrze czteropiętrowego bloku z cegły po termomodernizacji przy ul. Broniewskiego os. Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

479 000 zł37 m² 12 995,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36,86m2 w Białymstoku przy ul. Transporotwej 2. Lokal mieści się na 4 piętrze w 7 piętrowym bloku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Piaski,Białystok

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Wynajme mieszkanie o pow.43m,2 w sklad ktorego wchodza 2 niezalezne pok.oddzielna kuchnia,lazienka polaczona z WC,z balkonem,ponadto jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie od zaraz, na osiedlu Sady Antoniukowskie. Mieszkanie świeżo po remoncie. Dwa pokoje , odzielna kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie na 1 piętrze, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Piasta I,Białystok

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam ofertę ładnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na 3 piętrze niskiego bloku przy ulicy Towarowej. Doskonała propozycja zarówno dla małych rodzin, singli, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bojary,Białystok

410 000 zł47 m² 8 649,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie do remontu na osiedlu Bojary Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kraszewskiego w Białymstoku. Lokal aktualnie w stanie wymagającym generalnego remontu ma ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawiasta

Wygoda,Białystok

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem polecamy Państwu mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ulicy Trawiastej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Trawiastej, bardzo blisko sklepów i usług. Okolica jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Mickiewicza,Białystok

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjnie położone mieszkanie! Obok Galerii Białej i Alfa, blisko Wydziału Prawa, akademii Medycznej, parku Planty oraz Akcentu zoo. W pobliżu przychodnie zdrowia, szpitale, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

358 000 zł32 m² 11 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecamy Państwu zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 mkw zlokalizowane na osiedlu Piasta przy ul. Mieszka I. Nieruchomość położona jest na I piętrze w niskim ocielonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokólska

Białostoczek,Białystok

419 000 zł49 m² 8 621,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe, o powierzchni 48,6 m2, przy ul. Sokólskiej. Mieszkanie położone jest na III piętrze w bloku czteropiętrowym. Bardzo dobrze nasłonecznione, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiewiórcza

Dojlidy,Białystok

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku szeregowym przy ul. Wiewiórczej, częściowo umeblowane/pralka, lodówka/ słoneczne i czyste, 10 min. autobusem od centrum, w pobliżu sklepy Biedronka, społem. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Centrum,Białystok

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie W Dogodnej lokalizacji*** Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie po generalnym remoncie na 1 pietrze. Mieszkanie tylko dla studentów lub Osob pracujących preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białostoczek,Białystok

430 000 zł45 m² 9 471,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja Jeśli szukasz swojego pierwszego M lub inwestycji pod wynajem - zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Przestronne mieszkanie na parterze z dużym balkonem na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Mickiewicza,Białystok

1 800 zł44 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Godne polecenia mieszkanie do wynajmu w świetnej lokalizacji w centrum, ul. E. Orzeszkowej 17, w pobliżu uczelni, parku, komunikacji miejskiej, sklepów, itp. Dwa oddzielne duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Leśna Dolina,Białystok

399 000 zł36 m² 10 991,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36m2 w Białymstoku, przy ul. Al. Jana Pawła II. Lokal mieści się na 5 piętrze w 8-piętrowym bloku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Białystok

389 000 zł41 m² 9 511 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

-nowa niższa cena - zapraszamy- prezentujemy do sprzedaży słoneczne i ciepłe mieszkanie po remoncie odświeżającym w czteropiętrowym bloku z cegły. Parter, położenie w trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Centrum,Białystok

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam ofertę mieszkania w centrum o powierzchni całkowitej 56m2, na którą składają się 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz toaleta. Ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta II,Białystok

457 150 zł38 m² 11 998,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokojowe mieszkanie z kuchnią na pierwszym piętrze przy ulicy Chrobrego 16. Balkon. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Osiedle Piasta II. Obok Biedronka, dużo zieleni. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

490 000 zł34 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadbane, wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 w centrum miasta położone przy ul. Jurowieckiej. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

320 000 zł36 m² 8 963,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Dziesięciny przy ul. Palmowej w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciepła

Sienkiewicza,Białystok

279 000 zł25 m² 11 222,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

***jeśli szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

455 000 zł46 m² 9 861,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne 2 -pokojowe mieszkanie położone w najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta przy ul. Lipowej, w niskiej kamienicy po termomodernizacji. Powierzchnia to 46,14 m2 - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

309 000 zł33 m² 9 449,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*rezerwacja*rezerwacja*rezerwacja* ***jeśli szukasz mieszkania na niskim piętrze i w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

591 400 zł49 m² 11 998,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe mieszkania z kuchnią na 2-gim piętrze przy ulicy Sienkiewicza 6. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. W cenie pełne wyposażenie widocznie na zdjęciach. Bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

472 700 zł34 m² 13 997,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na 2 piętrze przy ulicy Lipowej 1. Gotowe do zamieszkania lub dochodowego wynajmu. Kamienica położona jest w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

315 000 zł27 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Białegostoku, w bloku z cegły na rogu ulicy Sienkiewicza oraz alei Piłsudskiego. Tuż obok dwie pętle autobusowe, rynek Kościuszki (300 m), galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sienkiewicza,Białystok

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę mieszkania na wynajem w doskonałej lokalizacji o powierzchni całkowitej 35m2 zlokalizowane na osiedlu Sienkiewicza blisko centrum na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij