dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

545 000 zł45 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Meg Real Estate zaprasza na prezentację pięknie wykończonego, stylowego, 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Jana Pawła II w Białymstoku. Lokal o powierzchni 45m2 usytuowany na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

2 500 zł57 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, którego wystrój łączy w sobie nowoczesność z klasyką. Na powierzchnię 56 m2 składa się: - przestronny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w Apartamentach Jagiellonskich (etap IV). Mieszkanie znajduje sie na 8 piętrze. Bardzo dogodna lokalizacja, ładnie wykończone klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sienkiewicza,Białystok

493 000 zł34 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul. Jurowieckiej, apartamenty Jagiellońskie. Na powierzchni 34m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

375 000 zł39 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m2 na os Piasta. Mieszkanie słoneczne, dwustronne. Przestrzeń mieszkalną stanowi : Duży pokój z balkonem Pokój z przestronnym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

2 199 zł54 m² 40,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 54m2 zlokalizowane na II piętrze : * Salon, * Sypialnia, * Osobna kuchnia, * Łazienka, * Balkon, mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaski,Białystok

430 000 zł48 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Piaski, ul. Legionowa! Szukasz komfortowego mieszkania w samym centrum Białegostoku? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! .Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mickiewicza

Mickiewicza,Białystok

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja1 rezerwacja! rezerwacja! Rewelacyjnie położone mieszkanie obok Galerii Alfa, blisko Wydziału Prawa, akademii Medycznej, parku Planty oraz Akcentu zoo. W pobliżu przychodnie zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piasta,Białystok

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Prezentujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie , położone na pierwszym piętrze w Białymstoku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Białystok

409 000 zł36 m² 11 261 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie W centrum miasta oferta na wyłączność Mieszkanie o powierzchni 36,3 m2 usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowego bloku, znajdujące się w Centrum miasta na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferuje 2 pokojowe mieszkanie na Piłsudzkiego Opis: -Powierzchnia: 47,10 m2 -pokoje: 2 -kuchnia: oddzielna -piętro: parter -blok: 4-piętrowy- -Lokalizacja: ścisłe centrum miasta Dodatkowe informacje:-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

1 500 zł45 m² 33,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie położone na iip. w nowszym bloku na os. Bojary - ul. Kraszewskiego. Osobne pokoje. Mieszkanie w pełni umeblowane (lodówka, pralka, tv). Do podanej ceny należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białostoczek,Białystok

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz wymarzonego mieszkania w samym sercu miasta? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowane na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warmińska

Skorupy,Białystok

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* wyjątkowa oferta! Nowoczesne mieszkanie na os. Skorupy na sprzed aż * To mieszkanie jest idealne dla osób, które chcą cieszyć się bliskością Centrum miasta , a jednocześnie szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! rezerwacja! Polecam świetnie zlokalizowany apartament przy ul. Nowy Świat. Położenie tego mieszkania zapewnia nieskrępowany i natychmiastowy dostęp do restauracji, pubów, dyskotek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bema,Białystok

560 000 zł43 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy komfortowe nowe dwupokojowe mieszkanie na ul. Depowej. Mieszkanie o powierzchni 42.7m2 znajduje się na 3 piętrze. Budynek oddany w 2022.Znajduje się w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Białystok

2 000 zł44 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 43,88 m kw, położonego na III piętrze w V piętrowym Nowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

1 500 zł36 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Białystok, bojary, łąkowa, do wynajęcia, 2 pokoje, nowe, 1500 zł. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 2 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Łąkowej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Nowe Miasto,Białystok

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Kruczej - blisko centrum, na Os. Nowe Miasto. Mieszkanie znajduje się na II piętrze 4-piętrowego bloku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bojary,Białystok

669 999 zł52 m² 12 845,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Bojary przy ul. Łąkowej. Na powierzchnię 52,16 m2 składa się: - korytarz, - otwarta kuchnia, - salonem, w którym znajduje się wyjście na balkon, - sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przydworcowe,Białystok

410 000 zł32 m² 12 693 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w Białymstoku, idealne dla pary lub singla. Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa się: - salonu -pokój -kuchnia - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaski,Białystok

405 000 zł36 m² 11 376,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo dobra propozycja dla studentów niedaleko Uniwersytet Medyczny oraz Politechnika Mieszkanie: -Przestronne 2 pokoje (nieprzechodnie) -oddzielna kuchnia -funkcjonalna łazienka -umeblowane -do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Centrum,Białystok

430 000 zł48 m² 8 880,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,42m2 położone na parterze niskiego bloku zlokalizowanego w samym centrum Białegostoku przy ul. Ludwika Zamenhofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piasta,Białystok

699 000 zł53 m² 13 114,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

To komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane jest na os. Piasta przy ul. Sybiraków. Na powierzchnię 53,30 m składa się: - aneks kuchenny z jadalnią, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Piaski,Białystok

405 000 zł44 m² 9 101,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,5m2 w Białymstoku, na os. Piaski. Lokal zachodni mieści się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Antoniuk,Białystok

595 000 zł50 m² 11 943 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży biura In-Home, piękne, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na bardzo atrakcyjnym osiedlu Antoniuk przy ulicy Świętokrzyskiej. Nieruchomość o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie w biurze nieruchomości moryls, zapraszamy do współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą nowego 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 44 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białówny

Centrum,Białystok

419 000 zł32 m² 13 297,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Meg Real Estate prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe, umeblowane mieszkanie położone przy ulicy Ireny Białówny w Białymstoku. Jednostronny lokal znajduje się w ścisłym centrum, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bojary,Białystok

2 000 zł35 m² 57,77 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 34,62 m kw, położonego na VIII piętrze w IX piętrowym bloku z windą. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokólska

Białostoczek,Białystok

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu zadbane 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48 m2 na osiedlu Białostoczek przy ul. Sokólskiej. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kisiela

Nowe Miasto,Białystok

450 000 zł43 m² 10 465 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Białystok, os.Nowe Miasto, ul.Kisiela - 43m2/Ip, 450.000 zł Polecamy Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na osiedlu Nowe Miasto przy ul.Kisiela. Przestrzeń mieszkalną stanowi kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

385 000 zł34 m² 11 198,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,38 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji na al. J. Piłsudskiego w samym centrum Białegostoku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Antoniuk,Białystok

429 000 zł32 m² 13 339,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 2 pokoje*** nowe budownictwo *** *** wykończone Z agd *** *** M.PARKINGOWE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku z windą z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

559 000 zł43 m² 13 115,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m , znajdujące się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2023 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spacerowa

Bojary,Białystok

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, 46 m - Białystok, bojary Najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Dziesięciny,Białystok

440 000 zł48 m² 9 224,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecamy do sprzedaży wygodne, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie posiada funkcjonalny, dwustronny układ pomieszczeń, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

2 000 zł44 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę nowego, w pełni wyposażonego mieszkania przeznaczonego pod wynajem. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze nowego bloku na ulicy Władysława Bełzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa oferta pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Mieszkanie w samym sercu miasta! Lokal mieszkalny przy Piłsudskiego 24, o powierzchni 50 m2, zlokalizowany na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

457 150 zł38 m² 11 998,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z kuchnią na osiedlu Piasta, w bardzo dobrym stanie. Opis nieruchomości: wszystkie instalacje zostały wymienione, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

539 000 zł41 m² 13 188,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,87 m , znajdujące się na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wysoki Stoczek,Białystok

405 000 zł48 m² 8 472,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,80 m , położone na osiedlu Wysokie Stoczek przy ul. Hugo Kołłątaja. Lokal znajduje się w bloku z cegły, wybudowanym w 1997.