dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kombatantów

Białostoczek,Białystok

510 000 zł42 m² 12 206,80 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż fantastyczne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kombatantów na osiedlu Białostoczek w nowoczesnym apartamentowcu z windami i eleganckimi częściami wspólnymi. Usytuowanie na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Nowe Miasto,Białystok

1 900 zł50 m² 37,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Wiejskiej 78 w Białymstoku. Bardzo dobrze doświetlone, o dogodnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukienna

Przydworcowe,Białystok

490 000 zł47 m² 10 403,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły, po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Przydworcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok

610 000 zł42 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyposażone we wszystkie urządzenia: pralka, lodówka, zmywarka, kuchnia elektryczna, piekarnik, meble (nie używane), dodatkowe ogrzewanie podłogowe w salonie i łazience

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Białystok

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Okazja! Super cena - komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

380 000 zł48 m² 7 851,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

*** 2 niezależne pokoje *** *** do własnej aranżacji *** *** wysokie sufity *** Polecam wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku ze starszej cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

419 000 zł40 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

***jeśli szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołaja

Centrum,Białystok

459 000 zł53 m² 8 683,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Klimatyczne mieszkanie ścisłym centrum miasta - tylko U nas! biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę dwustronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 52,86m 2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Starosielce,Białystok

326 000 zł37 m² 8 880,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

523 000 zł35 m² 14 998,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w Centrum miasta (ul. Jurowiecka) w inwestycji Apartamenty Jagiellońskie o powierzchni 34, 87m2, zlokalizowane na 9 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

480 000 zł40 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w samym centrum Białegostoku przy Al. Józefa Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam wyjątkową ofertę dwupokojowego mieszkania, o powierzchni 46 m2, na ulicy Szarych Szeregów, idealne dla pary, singla lub pod inwestycję. To dwustronne mieszkanie, z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

440 000 zł38 m² 11 557,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w centrum | 38,07 m | II piętro | Balkon | Piwnica Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,07 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białostoczek,Białystok

605 000 zł48 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam przestronne, nowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie o pow. 48 m2, położone w nowoczesnym budynku z 2024r. przy ul. Bełzy. Lokal mieszkalny posiada wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

445 000 zł31 m² 14 299,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Łąkowa mieszkanie na sprzedaż 2-pokojowe blisko centrum Sprzedam mieszkanie gotowe do wprowadzenia o powierzchni 31,12m2 położone w nowym bloku na 4 piętrze wybudowanym przez Jaz-Bud. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bojary,Białystok

485 000 zł38 m² 12 663,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kameralne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, os. Bojary ul. Warszawska Mieszkanie ma powierzchnie 38,30m2 i znajduje się na I piętrze w niskim, III piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda Icchoka

Centrum,Białystok

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

*** 2 pokoje *** ścisłe centrum *** *** ulica malmeda *** *** wyposażone *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku na ulicy Malmeda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

374 900 zł33 m² 11 360,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Mieszka I w Białymstoku. Do nieruchomości przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

434 000 zł38 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulne mieszkanie w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Chcesz zamieszkać w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Białystok

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, mieszkania o powierzchni 52 m2, położonego na II piętrze w III piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piasta,Białystok

379 000 zł40 m² 9 594,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m , zlokalizowane na popularnym osiedlu Piasta, przy ul. Chrobrego. To świetna propozycja zarówno dla pary, jak i pod inwestycję doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Mickiewicza,Białystok

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjnie położone mieszkanie obok Galerii Alfa, blisko Wydziału Prawa, akademii Medycznej, parku Planty oraz Akcentu zoo. W pobliżu przychodnie zdrowia, szpitale, apteki, ryneczek, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

260 000 zł27 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie ul. Antoniukowska 10a osiedle Antoniuk w świetnej lokalizacji blisko dworca pkp I pks. Blisko sklepy, apteki, przychodnie, galeria antoniuk. Świetny dojazd w każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia przestronne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia na ulicy Transportowej w Białymstoku. Główne atuty mieszkania: powierzchnia: 2 pokoje, 45.07 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

313 000 zł32 m² 9 690,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 32,3 m , zlokalizowanego na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku - przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45 m2 w Białymstoku, przy ul. Radzymińskiej 2a - os. Białostoczek. Lokal nieprzechodni mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułkowa

Wygoda,Białystok

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2 pok. mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku z cegły na os. Wygoda (ul. Pułkowa). Osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka). Do podanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

355 000 zł39 m² 9 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Poszukujesz nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

419 000 zł42 m² 9 858,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

489 000 zł51 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Po generalnym remoncie | 51 m | 7 piętro | Klimatyzacja | Panorama miasta | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Białystok, słoneczny Stok Na sprzedaż komfortowe i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Białystok

499 000 zł43 m² 11 500,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,39 m , położone na I piętrze nowoczesnego, dwupiętrowego bloku z 2018 roku Osiedle Młodych w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

499 000 zł34 m² 14 882,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru Mieszkanie zlokalizowane jest w prestiżowej inwestycji w samym Centrum miasta. Apartamenty Jagiellońskie - ul. Jurowiecka, białystok mieszkanie: - powierzchnia: 33,53 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Białystok

Centrum,Białystok

767 000 zł65 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecamy do sprzedaży apartament o powierzchni 65 m2, położony w Centrum w Białymstoku. Zlokalizowany na ostatnim VII piętrze, skąd jest niepowtarzalny widok na miasto. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Bojary,Białystok

385 000 zł43 m² 8 924,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 41,33 m przy ul. Sobieskiego w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to funkcjonalna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białostoczek,Białystok

365 000 zł49 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,70 m przy ul. Sokólskiej w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to funkcjonalna i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przydworcowe,Białystok

610 000 zł45 m² 13 561,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Białegostoku przy ul. Czarnej, tuż obok Opery i w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białostoczek,Białystok

339 000 zł39 m² 8 759,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze kameralnego, czteropiętrowego bloku. Atuty mieszkania: dwa duże, ustawne pokoje - łatwe do aranżacji, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

475 000 zł50 m² 9 460,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała cena! T ylko 9460 zł/ m2 Oferujemy klimatyczne 2-pokojow e mieszkanie o powierzchni 50,21 m usytuowane na III piętrze w kamiennicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Centrum,Białystok

390 000 zł48 m² 8 057,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

47M2 | 2 pokoje | 8 piętro | dziesięciny Przedstawiam przestronne mieszkanie położone na ulicy Zagórnej. Mieszkanie wyposażone i gotowe do zamieszkania, 3 lata po generalnym remoncie, w tym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij