dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Centrum,Białystok

260 000 zł34 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Doskonała lokalizacja - ścisłe Centrum miasta, tuż przy głównej ulicy miasta. Jednocześnie oddalenie budynku od uczęszczanej ulicy zapewnia ciszę i spokój. Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ryska

Bojary,Białystok

400 000 zł42 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zadbane, wykończone 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 42 m2 położone przy ul. Ryskiej. Nieruchomość mieści jest na IV piętrze w nowym budynku z cegły z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Antoniuk,Białystok

369 000 zł41 m² 8 978,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego i funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie na osiedlu Antoniuk. Zaprojektowane z niezwykłą starannością, tak, aby wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Piaski,Białystok

236 000 zł36 m² 6 573,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta mieszkania zlokalizowanego w Centrum miasta, osiedle Piaski przy ul. Zwierzynieckiej. Idealna propozycja jako nieruchomość pod inwestycję, wynajem dla uczniów lub studentów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Piaski,Białystok

2 000 zł60 m² 33,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 59,97 m2 na os. Piaski przy ul. Waszyngtona w Białymstoku. Lokal składa się z salonu, oddzielnej kuchni, oddzielnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Białystok

385 000 zł47 m² 8 247,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ładne,wygodne mieszkanie 2-pokojowe, z oddzielną przestronną kuchnią znajduje się w cichym centrum miasta, blisko rzeczki. Kuchnia jasna, z dużym oknem i meblami na wymiar jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

389 000 zł44 m² 8 832,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 na ul. Zachodniej (białystok, nowe Miasto). Mieszkanie dwustronne mieści się na parterze 4-piętrowego budynku z 2013 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bema,Białystok

425 000 zł37 m² 11 437 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Załączone zdjęcia są wizualizacją. Dwupokojowe nowoczesne mieszkanie 37,16 m2 w świetnej lokalizacji, blisko Politechniki Białostockiej. Nieruchomość położona na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

454 000 zł35 m² 12 971,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy Państwa do nietuzinkowego mieszkania, które ujmuje swoją nowoczesnością i komfortowymi rozwiązaniami. Zlokalizowanego w nowoczesnym apartamentowcu wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

270 000 zł47 m² 5 756,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mówię po rosyjsku, trochę po polsku tel.   Litwa .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Piaski,Białystok

259 000 zł35 m² 7 378,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,1 m2 w Białymstoku, na os. Piaski. Lokal zachodni mieści się na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Filipowicza

Nowe Miasto,Białystok

1 800 zł39 m² 46,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowy apartament znajduje się na nowym osiedlu w ciekawej lokalizacji blisko lasu i terenów zielonych. Duży pokój połączony jest z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antoniuk Fabryczny

Białystok,podlaskie

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. ok. 38m2, w nowym apartamentowcu z 2019r., mieszkanie znajduje się na parterze, w III-y piętrowym budynku z cichobieżną windą. Lokal składa się z: sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Białystok

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia, łazienka, balkon. Umeblowane + media. Czynsz w cenie. Opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

349 900 zł39 m² 8 971,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** po generalnym remoncie *** *** 2 niezależne pokoje *** *** idealne na start *** Polecam nowoczesne dwustronne mieszkanie 2-pokojowe położone w bloku z windą na os.Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

325 000 zł37 m² 8 736,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mamy przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe, atrakcyjnie urządzone mieszkanie. Zlokalizowane jest na IV p. w budynku mieszkalnym z cegły z 1993r. przy ul. Antoniukowskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Białystok

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

** przy pałacu branickich ** 2 pokoje** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się nieopodal Rynku Kościuszki. Jest ono położone w centrum miasta; do Galerii Jurowieckiej 5 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

364 000 zł48 m² 7 537,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Meg real estate poleca Państwu dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu Wysoki Stoczek, przy ulicy Swobodnej. Nieruchomość o powierzchni 48,29m2 położna na III piętrze, na którą składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Antoniuk

Antoniuk,Białystok

389 900 zł39 m² 9 997,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** po generalnym remoncie *** *** 2 niezależne pokoje *** *** I piętro *** Polecam nowoczesne dwustronne mieszkanie 2-pokojowe położone na p ierwszym piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Bojary,Białystok

335 000 zł48 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszanie przy ul Złotej. Osiedle Bojary. Białystok. Mieszkanie z ogromnym potencjałem - jasne, trzystronne, położone na II piętrze niskiego bloku. Na jego powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bojary

Bojary,Białystok

450 000 zł49 m² 9 191,18 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Bojary. Świetny dojazd do centrum. W pobliżu bloku przychodnia, hipermarkety, szkoła oraz usługi kosmetyczne. Blok jest ogrodzony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próżna

Sienkiewicza,Białystok

319 000 zł51 m² 6 218,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Bojary. Lokal mieszkalny wymaga remontu przyszli nabywcy, mają komfort własnej aranżacji. Zalety mieszkania to lokalizacja, cicha, spokojna okolica, dostępny parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie do wprowadzenia się, ładne i przestronne. Idealne dla rodzinny z dziećmi. Na 45 M2 mieszkania składa się: - 2 pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka - korytarz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Bojary,Białystok

499 000 zł42 m² 11 824,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marzena Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy, komfortowy apartament położony w centrum miasta przy ulicy Ogrodowej w Białymstoku w jednoklatkowej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palmowa

Dziesięciny I,Białystok

1 550 zł36 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Mickiewicza,Białystok

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** 2 niezależne pokoje *** *** os.MICKIEWICZA *** Proponujemy do wynajmu atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze w budynku z cegły na os.Mickiewicza w Białymstoku. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Sienkiewicza,Białystok

336 000 zł53 m² 6 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

***jeśli szukasz mieszkania w super lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** cena za metr kwadratowy nieruchomości to jedyne 6339 zł, jednakże istnieje możliwość jej negocjacji, nie czekaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipowicza

Białystok,podlaskie

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pok. mieszkanie położone na Ip. nowego bloku z 2022r. na os. Rekreacyjne (ul. Filipowicza). Salon poł. z aneksem kuchennym, sypialnia. Mieszkanie w pełni umeblowane (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynowa

Przydworcowe,Białystok

1 800 zł44 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, zadbany apartament w doskonałej, cichej lokalizacji. Idealny wybór dla osób ceniących spokojne życie blisko centrum miasta. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołodyjowskiego

Piaski,Białystok

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46m2 w Białymstoku, przy ul.Wołodyjowskiego. Lokal mieści się na parterze w 3-piętrowym bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Leśna Dolina,Białystok

405 000 zł53 m² 7 699,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne mieszkanie * Boboli * I piętro * nowa cegła (2004 r.) * do wprowadzenia OFERTA AKTUALNA! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Posiadamy klucze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wysoki Stoczek,Białystok

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Meg Real Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Wysoki Stoczek. Nieruchomość o powierzchni 51 m2, na którą składają się: - oddzielna kuchnia, - dwa przestronne oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Bojary,Białystok

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenę najmu wliczony jest czynsz, bez dodatkowych kosztów które ponosić będzie wynajmujący. Bardzo ciche miejsce pomimo lokalizacji w ścisłym centrum Białegostoku. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wesoła

Piaski,Białystok

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok. mieszkanie (pokój poł. z kuchnią, sypialnia) położone na ivp. w niskim bloku na os. Piaski. Mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka). Podana cena zawiera całość opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Polecamy Państwu eleganckie mieszkanie położone w apartamentowcu przy ul.Jurowieckiej. W skład mieszkania wchodzi słoneczny salon połączony z kuchnią, oddzielna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

349 000 zł34 m² 10 418 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,50 m2, położone na 1 w bloku przy ulicy Bema. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wnętrze mieszkania stanowią: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

450 000 zł49 m² 9 191,18 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** Szukasz słonecznego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam dwustronne dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Bojary ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

579 000 zł51 m² 11 299,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

***oferta dostępna tylko W meg real estate*** meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,24 m2 w Białymstoku, przy ul. Transportowej w Apartamentach Sonata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Bema,Białystok

284 000 zł32 m² 8 819,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Z klauzulą wyłączności. Stok Nieruchomości oferuje 2-pokojowe mieszkanie położone w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Czysto i ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

290 000 zł31 m² 9 498,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie (pokój z aneksem kuchennym, sypialnia) położone na vip. w nowszym bloku z windą na os. Młodych. Mieszkanie czyste, zadbane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, z którego można przejść na duży balkon, sypialni, łazienki i przedpokoju. Opłaty: czynsz wynosi ok 425 zł.