dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Białystok - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Transportowa

Nowe Miasto,Białystok

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Nowe Miasto - 2 - pokojowe na wynajem *** Przestronne, piękne mieszkanie na wynajem. Powierzchnia 48 m2 na którą składają się: salon z aneksem kuchennym, przedpokój z którego prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pok. mieszkanie położone na Ip. w nowym bloku w zacisznej części os. Wygoda (ul. 42 Pułku Piechoty). Wyższy standard wykończenia. Osobne pokoje. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Konstytucji 3-go Maja

Wysoki Stoczek,Białystok

319 000 zł43 m² 7 350,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tanio! Cena - 319.000 zł ATRAKCYJNE MIESZKANIE - do wprowadzenia - nowa cegła (1997 r.) - WYSOKI STOCZEK - idealne studentom OFERTA ZAREZERWOWANA! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Centrum,Białystok

329 000 zł35 m² 9 346,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,2m2 w Białymstoku, os. Centrum. Lokal mieści się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Bojary,Białystok

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Meg Real Estate prezentuje Państwu dwu pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Modlińskiej. Nieruchomość położona na 2 (z 3) piętrze w bloku z cegły w bardzo kameralnym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Monte Cassino

Przydworcowe,Białystok

1 300 zł38 m² 34,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściciel nie wyraża zgody na wynajem dla najemcy z innego kraju, na wynajem ze zwierzętami oraz dla rodziny z dziećmi. _____________________ Dwa pokoje w dobrej lokalizacji Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jaroszówka

Jaroszówka,Białystok

2 300 zł75 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Jaroszówka Mieszkanie położone w bliźniaku na II piętrze z oddzielnym wejściem. Bliźniak po generalnym remoncie w 2021 roku. W mieszkaniu jest wszystko nowe .Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Młodych,Białystok

460 000 zł43 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie W stanie deweloperskim. Zapraszamy do zapoznania się z pięknym i doskonale zlokalizowanym dwupokojowym mieszkaniem. Nowe budownictwo z rozwiniętą wokół infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Konstytucji 3-go Maja

Wysoki Stoczek,Białystok

1 600 zł43 m² 36,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie - do wprowadzenia - nowa cegła (1997 r.) - WYSOKI STOCZEK - idealne studentom OFERTA ZAREZERWOWANA! Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piasta,Białystok

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*** oferta na wyłączność *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ul. Mieszka I (os. Piasta) w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane na 5 piętrze w wieżowcu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułkowa

Wygoda,Białystok

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Układ: mieszkanie składa się z salonu z balkonem typu francuskiego, oddzielnej sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Stan: mieszkanie rok temu przeszło generalny remont. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

359 999 zł36 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Atrakcyjne, komfortowo wykończone mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe Centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 35,56 m2, położone na bardzo dobrym 2 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Białystok

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecamy Państwu mieszkanie dostępne z pełnym wyposażeniem, po remoncie, nieopodal Galerii Jurowieckiej. Nieruchomość znajduje się na III piętrze niskiego bloku z cegły z 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Piasta,Białystok

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*** przestronne 2 pokoje na lubianym osiedlu *** Polecamy Państwu mieszkanie w nowym budownictwie nieopodal ul Piastowskiej w Białymstoku. Nieruchomość położona w miejscu z doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bojary

Bojary,Białystok

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przestawiam Państwu wykończone mieszkanie w dobrej lokalizacji na osiedlu Bojary Lokal o metrażu 37 mkw. Znajduje się na I piętrze w niskim bloku z cegły z 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

449 000 zł41 m² 10 951,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie idealne dla rodziny oraz na wynajem. Wysoki standard wykończenia i gotowe do wejścia! układ: mieszkanie składa się z dużego przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

394 000 zł50 m² 7 817,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2 pok. mieszkanie położone na iiip. w niskim bloku z cegły w ścisłym centrum miasta - ul. Lipowa. Mieszkanie dwustronne, osobne pokoje. Mieszkanie 3 lata po gen. remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Białystok

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** 2 - pokoje przy prestiżowym centrum miasta ** Zapraszam na prezentację 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy centrum Białegostoku o powierzchni 38 m2. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok

525 000 zł39 m² 13 496,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament z garażem i komórką lokatorską zlokalizowany w centrum miasta na ul. Jurowieckiej. Na powierzchni 38,9 m znajduje się: - korytarz z zabudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Bacieczki,Białystok

459 000 zł46 m² 9 971,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tak trudno dzisiaj spotkać wnętrza urządzone ze smakiem, tym bardziej cieszy fakt, kiedy w ofercie naszego biura pojawia mieszkanie zaaranżowane z dbałością o każdy detal. Urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczorowskiego

Piaski,Białystok

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34m2 w Białymstoku, przy ul. Kaczorowskiego 7. Lokal mieści się na 4 (z 6) piętrze bloku z windą, z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Białystok

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament o wysokim standardzie w centrum miasta ul. Fabryczna. Na powierzchni 55 m znajduje się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - funkcjonalna garderoba, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

299 000 zł36 m² 8 306 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2, położone na 2 piętrze w niskim bloku , przy ulicy Gajowej. Przestrzeń mieszkalną stanowią: 2 pokoje, kuchnia, łazienka łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

384 000 zł38 m² 10 226,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

*** nowoczesne M2 obok politechniki *** Polecamy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Wiejskiej w okolicach Politechniki Białostockiej. Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wysoki Stoczek,Białystok

347 000 zł34 m² 10 205,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Mieszkanie o pow. 34,00m2, w nowym apartamentowcu z 2016r. - osiedle Słoneczne Tarasy, mieszkanie znajduje się na II piętrze, w VI-o piętrowym budynku z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Nowe Miasto,Białystok

1 800 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od października! apartamentowiec 2013r., ul. Kręta przy ul. Wiejskiej, cichobieżne windy, ochrona, monitoring! Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie 41 m2 z miejscem postojowym (garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 48 mkw. zlokalizowane na drugim piętrze budynku przy ul. Sukiennej. Mieszkanie jest całkowicie wyposażone, czyste i przyjemne. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica Starobojarska to obecnie najbardziej pożądany adres na mapie Białegostoku. Luksusowa kamienica powstała przy ul. Łąkowej 20 w sercu historycznego osiedla Bojary , w miejscu gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, antoniuk 2 pokoje! Polecamy Państwa uwadze w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie. Położone na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Nowe Miasto,Białystok

328 000 zł44 m² 7 522,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43.6 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły wybudowanym w 1995 roku na osiedlu Nowe Miasto. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawaleryjska

Nowe Miasto,Białystok

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** 2-pokojowe, wysoki standard, sąsiedztwo uwb i pb*** Polecamy atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w strategicznym punkcie miasta - w pobliżu Centrum, parku Zwierzynieckiego, kampusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Piaski,Białystok

2 400 zł61 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje Państwu atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na wynajem na osiedlu Piaski przy ul. Szpitalnej Nieruchomość położona na 2 (z 3) piętrze w bloku z cegły w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

354 900 zł37 m² 9 644,02 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w bloku z windą ze starej cegły. Blok ocieplony, nowa elewacja. Klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

438 000 zł54 m² 8 187 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w ścisłym centrum miasta przy ul. Lipowej 18 Lokal dwustronny o powierzchni 53,50 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Starosielce,Białystok

325 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Te jasne mieszkanie jest zlokalizowane na os. Starosielce przy ul. ks. J. Popiełuszki. Parametry mieszkania: - powierzchnia 32,5 m , - korytarz, - aneks kuchenny z salonem, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Piaski,Białystok

1 800 zł42 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,5m2 w Białymstoku, na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na wysokim parterze 4-piętrowego bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

320 000 zł36 m² 8 988,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie do wprowadzenia, 2 pokoje, 35,6m2, balkon Nieruchomość położona jest na 2 piętrze niskiego bloku na os. Dziesięciny. Powierzchnia mieszkania to 35,6, układ jest rozkładowy, brak jest pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

289 000 zł36 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do wprowadzenia od zaraz lub do odświeżenia - Mieszkanie w Nowym Mieście Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Nowe miasto. Idealne pod inwestycję oraz dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Leśna Dolina,Białystok

359 000 zł44 m² 8 252,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Meg Real Estate prezentuje dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Leśna Dolina! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2000 roku przy ulicy Szarych Szeregów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Mickiewicza,Białystok

1 700 zł33 m² 52,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem zlokalizowanego w budynku wielomieszkaniowym przy ul. Elizy Orzeszkowej na osiedlu Mickiewicza! Lokalizacja wyróżnia się wysoko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Mickiewicza,Białystok

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od października! Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Salon z aneksem, sypialnia i łazienka z prysznicem. Lokal jest po remoncie. Wynajem.