dowolna

Biura Białystok - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

273 ogłoszenia

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe do wynajęcia! Polecamy do wynajęcia powierzchnię biurową w centrum Białegostoku w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym typu aa. Istnieje możliwość wynajęcia lokali.

Szczegóły ogłoszenia

47,37 zł/m²38 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy w ścisłym centrum. Idealna lokalizacja pod dochodową działalność. Lokal: - 38 mkw. - wejście z ulicy - 1 piętro Lokalizacja: - os. Centrum - w pobliżu lokale.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł101 m² 7 920,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu biurowo - usługowego położonego w bardzo dobrej lokalizacji - centrum miasta-ul. Warszawska. Lokal stanowi świetną lokatę kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²43,50 m² 1 305 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*** lokale biurowe Z parkingiem *** Polecamy lokal biurowy zlokalizowany w budynku usługowym na ulicy Elewatorskiej w Białymstoku. Dogodna lokalizacja ze sprawnym dojazdem do centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

64,29 zł/m²56 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam na prezentację lokalu o powierzchni użytkowej 56m2, zlokalizowanego na osiedlu Piaski przy ul. Waszyngtona w bloku z cegły. Lokal usytuowany jest na parterze, w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 920 zł56,72 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal na parterze. Pod różne działalności: sklep, biuro, usługi. Standard: - ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu pcm , osłonowe murowane z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

289 123 zł63,30 m² 4 567,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 63,3 m , położony w ścisłym centrum przy ul. Legionowej. To świetna propozycja zarówno dla inwestorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem imponujący lokal użytkowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w reprezentacyjnej kamienicy w centrum Białegostoku. W przypadku potrzeby mniejszej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

52,50 zł/m²40 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajmu lokal biurowo-usługowy o powierzchni 40mkw. w ścisłym centrum. Idealna lokalizacja pod dochodową działalność. Do wejścia z początkiem maja 2023r. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²200 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam na wynajem lokale w bardzo dobrej lokalizacji Białegostoku, na osiedlu Antoniuk, blisko Centrum. Lokale: I) - na poziomie 0, o pow. 100 mkw. , ścianki działowe można zlikwidować.

Szczegóły ogłoszenia

69,44 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia od zaraz lokal.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²175 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy przeznaczony pod dowolną działalność w miejscowości Białystok, osiedle Centrum. Lokal położony na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym. Na powierzchni 175 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²1 896 m² 49 296 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowo-produkcyjna *** *** wysokość do 10M *** *** suwnica 8 ton*** *** monitoring *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowany na osiedlu Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²78,45 m² 6 668 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 78,45 m prestiżowa inwestycja, najlepsza lokalizacja Atuty lokalu: powierzchnia: 78,45 m Stan: deweloperski (możliwość dowolnej aranżacji zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²550 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** utwardzony plac dla tir *** *** wysokość 8-10 m *** *** biura 2x100 m2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową wraz z biurem zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53,52 m² 12 144,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy lokal z witryną przy ul. Nowy Świat w Białymstoku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 53,52 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

62,79 zł/m²86 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** parter Z witryną *** *** centrum *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w nowej kamienicy w Centrum Białegostoku. Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²30 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** Z klimatyzacją *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²28 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale Biurowe do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł71 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis lokalu na sprzedaż Centrum Białegostoku, ul. Sienkiewicza Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 71 m , położony w samym sercu Białegostoku, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale biurowe w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

52,17 zł/m²23 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usługowa *** *** centrum miasta *** *** wolne od zaraz *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-handlowy zlokalizowany na trzecim piętrze w kamienicy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł68 m² 8 161,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dwa funkcjonalne lokale usługowe o łącznej powierzchni 68 m , położone na parterze budynku z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł15 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu usługowego Osiedle Piasta, białystok Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 15 m , położony na Osiedlu Piasta w Białymstoku. Opis lokalu: -Powierzchnia: 15.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²300 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł136,71 m² 5 815,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny i widny lokal użytkowy o powierzchni 136,71 m , zlokalizowany na I piętrze Centrum Handlowego przy ul. Sienkiewicza 49. Oferta dla klienta kupującego za.

Szczegóły ogłoszenia

49,44 zł/m²180 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia hala w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²240 m² 6 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

*** Z parkingiem *** *** magazyn Z bramą wjazdową *** *** sala sprzedaży *** Polecam do wynajmu atrakcyjną powierzchnię usługowo-magazynową zlokalizowaną na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²60 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal po remoncie Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową bądź handlowo-usługową w miejscowości Białystok, osiedle Kawaleryjskie. Lokal położony na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²190 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowo-usługowa *** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu halę przeznaczoną na produkcję, magazyn lub usługę zlokalizowany na parterze budynku w dzielnicy Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej. Jeśli cenisz sobie spokój w biurze, w budynku z wysokim standardem, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Skorupy,Białystok

33,64 zł/m²55 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Rabat nowa cena! oferta dostępna tylko W biurze korona real estate Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 55 m2 z oddzielnym placem posiadający pełne wyposażenie. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

39,71 zł/m²95,70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajmu funkcjonalną powierzchnię biurową z możliwością wynajęcia dodatkowo halli, z przeznaczeniem pod działalność magazynową, handlową, usługowo, produkcyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 972 664 zł159 m² 18 696 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowy 159 m | wysoki standard | duże witryny | Nowe Miasto, białystok Cena: 2 972 664 zł (18 696 zł/m ) Cena za m : 15 200 zł netto (do negocjacji) Wystawiam fakturę vat.

Szczegóły ogłoszenia

17 200 000 zł2 380,43 m² 7 225,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy Obiekt Biurowo-Przemysłowy w Białymstoku - Gotowy Biznes Inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która generuje stabilny dochód i jednocześnie oferuje możliwość dalszego rozwoju?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 750 zł79,05 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w pożądanej lokalizacji. Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 79.05 m , położony w świetnej lokalizacji przy ulicy Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

50,79 zł/m²63 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Prestiżowa przestrzeń biurowa | Nowy Świat 9 | centrum miasta Tylko u nas! Oferujemy do wynajęcia elegancki lokal biurowy o powierzchni około 45 m , usytuowany na 2. piętrze.