dowolna

Lokale użytkowe Białystok Osiedle Słoneczny Stok

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

47,37 zł/m²570 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42,50 m² 7 035,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowo handlowy o łącznej powierzchni 42,5 m , położony w pasażu przy ul. Sikorskiego 6a w Białymstoku. Opis nieruchomości: w skład oferty wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł71,80 m² 8 635,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 71,80 m2, przeznaczony pod działalność biurową/handlową/usługową/ medyczną/gastronomiczną/produkcyjną, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

169 000 zł30 m² 5 633 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferowany jest atrakcyjny lokal biurowy z możliwością aranżacji pod dowolne usługi o wysokim potencjale inwestycyjnym, położony w Białymstoku niedaleko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Słoneczny Stok,Białystok

555 000 zł68 m² 8 161,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dwa funkcjonalne lokale usługowe o łącznej powierzchni 68 m , położone na parterze budynku z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł430 m² 6 276,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam ofertę lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

615 000 zł72 m² 8 541,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową lub usługową w Białymstoku na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Upalnej. Lokal położony na parterze, z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Słoneczny Stok,Białystok

23,33 zł/m²90 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal - pow. 35 m2 - parter niezależne wejście z chodnika - lokalizacja Białystok Słoneczny Stok ul. Upalna - duży parking dla klientów W tej chwili działający jako fryzjer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stroma

Słoneczny Stok,Białystok

2 790 000 zł430 m² 6 488,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam ofertę lokalu na sprzedaż lub wynajem o powierzchni 430m3 położonego na działce 625m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Stromej. Nieruchomość-dom wolnostojący posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

115 000 zł28 m² 4 107,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal w pawilonie Upalna 1a. Powierzchnia 28 m + antresola ok 9 m Przed pawilonem znajduje się duży parking Lokal wyposażony jest w klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

105 000 zł20 m² 5 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 20 m , położony na pierwszym piętrze w budynku handlowym na osiedlu Słoneczny Stok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

41,13 zł/m²39 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate prezentuje na wynajem przestronny lokal zlokalizowany przy ul. Upalnej na oś. Słoneczny Stok w Białymstoku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze rzemieślnika i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

30,56 zł/m²18 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w budynku handlowo-usługowym na osiedlu Słoneczny Stok. Lokal ma powierzchnię 18,4 m2 i składa się z jednego pomieszczenia o wymiarach 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

569 000 zł68 m² 8 429,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż - przygotowany pod działalność medyczną/beauty! meg Real Estate prezentuje na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni użytkowej 67,5m2, znajdujący się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

59,26 zł/m²68 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem - przygotowany pod działalność medyczną/beauty/inne usługi! meg Real Estate prezentuje na wynajem lokal usługowy o powierzchni użytkowej 67,5m2, znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Słoneczny Stok,Białystok

815 000 zł68 m² 11 897,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

!rezerwacja! nowoczesny lokal na sprzedaż przy ul. Marczukowskiej - idealny na Twój biznes! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu użytkowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Słoneczny Stok,Białystok

43,08 zł/m²65 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecam lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w lokalnym centrum handlowo-usługowym na osiedlu Słoneczny Stok. Lokal znajduje się w parterowym budynku z wejściem z pasażu handlowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Słoneczny Stok,Białystok

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Słoneczny Stok,Białystok

189 000 zł30 m² 6 465,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal przeznaczony pod działalność biurową / usługową. Może pełnić również funkcję inwestycji kapitału i czerpania regularnych dochodów z najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42 m2 zlokalizowany na osiedlu Słoneczny Stok, przy ul. Upalnej. Nieruchomość usytuowana jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Słoneczny Stok,Białystok

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Słoneczny Stok,Białystok

43,08 zł/m²65 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stroma

Słoneczny Stok,Białystok

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę najmu lokalu użytkowego położonego na osiedlu Słoneczny Stok przy ul. Stromej. Lokal znajduje się w budynku wolnostojącym na pierwszym piętrze. Na powierzchni 150m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

195 900 zł30 m² 6 465,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal po remoncie z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Nowe meblowe, w pomieszczeniu znajduje się klimatyzacja oraz mały kącik gastronomiczny. Biuro zlokalizowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

36 zł/m²50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow. 50m2 w pasażu handlowym na Słonecznym Stoku. Lokal na wysokim parterze, w atrakcyjnej lokalizacji, 2 wejścia - zewnętrzne i wewnętrzne z pasażu. Jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

591 000 zł87 m² 6 793,10 zł/m²

 

 

 

Słoneczny Stok,Białystok

119 000 zł20 m² 5 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą lokalu usługowego przy ul. Upalnej 1a, znajdującego się w popularnej dzielnicy Słoneczny Stok w Białymstoku. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

36 zł/m²50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

26,44 zł/m²87 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Wynajmę/sprzedam lokal na parterze, słoneczny stok Serdecznie zapraszam na prezentację lokalu położonego w Białymstoku na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Upalnej 1a w rozpoznawalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Słoneczny Stok,Białystok

43,08 zł/m²65 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecam lokal handlowo-usługowy o powierzchni 65 m2, zlokalizowany w lokalnym centrum handlowo-usługowym na osiedlu Słoneczny Stok. Lokal znajduje się w parterowym budynku z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

65,48 zł/m²17 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Polecam lokal użytkowy o powierzchni 16,8 m2 na I piętrze w rozpoznawalnym kompleksie handlowo-usługowym. Kompleks ten zlokalizowany jest przy ulicy Upalnej, na doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

142 000 zł20 m² 6 960,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy. Sklep monopolowy działa nieprzerwanie w tej lokalizacji od 2009r. Dobry dostęp, parking pod sklepem. Niski czynsz, zawiera wszystkie opłaty. Lokal wyposażony dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

89 900 zł17 m² 5 351,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Słoneczny Stok,Białystok

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

462 000 zł66 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność! Szukasz gotowego biznesu, a może chcesz otworzyć gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski lub kosmetyczny. Na sprzedaż lokal w którym obecnie jest prowadzony sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Słoneczny Stok,Białystok

43,08 zł/m²65 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Słoneczny Stok,Białystok

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

47,50 zł/m²40 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal na ul. Upalnej 11 o powierzchni 40 m2. Atrakcyjna lokalizacja w ciągu pieszym. Lokal klimatyzowany z dostępem do prądu, wody, odprowadzenie ścieków, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Upalna

Słoneczny Stok,Białystok

35 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal na osiedlu Słoneczny Stok. 20 m2 na parterze. Duża witryna w ciągu pieszym. Dużo miejsc parkingowych. Do opłat należy doliczyć czynsz administracyjny 470zł oraz prąd. Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sikorskiego

Słoneczny Stok,Białystok

35,29 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentuję Państwu lokal do wynajęcia, o pow. 42,5 m. kw, usytuowany w niskim 2 piętrowym bloku mieszkalno-usługowym na os. Słoneczny Stok. Sąsiaduje z lokalami o działalności.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Białystok, Słoneczny Stok