dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Białystok - Oferty wynajmu lokali użytkowych

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

35 zł/m²1 100 m² 38 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Obiekt parterowy, handlowo-Usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

98,40 zł/m²71,55 m² 7 041 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy 71,55 m2 do wynajęcia przy ul. Czystej 18 Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 71,55 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku Czysta Premium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

98,40 zł/m²92,99 m² 9 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy 92,99 m2 do wynajęcia przy ul. Czystej 18 Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 92,99 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku Czysta Premium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

98,40 zł/m²79,15 m² 7 788 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy 79,15 m2 do wynajęcia przy ul. Czystej 18 Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 79,15 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku Czysta Premium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

30 zł/m²1 550 m² 46 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ogłoszenie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

61,25 zł/m²68,57 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy 68.57 m parter prestiżowa lokalizacja. Najważniejsze atuty nieruchomości: - duża witryna idealna ekspozycja dla Twojego biznesu - otwarta przestrzeń dająca.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Budynek z dostępnymi lokalami od 13,5m2 - do kilkuset metrów kwadratowych. Funkcjonalne lokale użytkowe przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w Białymstoku, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

65,38 zł/m²13 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpłatny parking Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok w Centrum. Lokal położony na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

22,73 zł/m²220 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Atrakcyjny lokal w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

57,89 zł/m²38 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal biurowy do wynajęcia Świetna lokalizacja! Poszukujesz czystego, zadbanego i funkcjonalnego miejsca na swoją działalność? Oferuję do wynajęcia lokal, który idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

62,28 zł/m²56,20 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal w historycznej kamienicy ul. Warszawska Przestronny, funkcjonalny, lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową lub usługową, w miejscowości Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:własny parking

Centrum Białegostoku, dowolna konfiguracja Przestronny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową oraz usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal użytkowy o powierzchni 40m2, w budynku Galeria Centrum Jurowiecka, ul. Sienkiewicza 49 lok.307 pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne.

Szczegóły ogłoszenia

57,20 zł/m²210 m² 12 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Komfortowe biuro w stylu loftowym w nowoczesnym biurowcu Przedstawiam ofertę wyposażonego lokalu biurowego, w reprezentacyjnym budynku biurowym. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

74,88 zł/m²80 m² 5 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal gastronomiczny do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²20 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na wynajem wyjątkowy zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

40 zł/m²211 m² 8 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** os. Piasta *** 1. Lokal użytkowy przeznaczony przeznaczony na działalność biurową, białystok, os. Piasta. 2. Lokal położony na piątym piętrze budynku biurowego. 3. Na.

Szczegóły ogłoszenia

57,65 zł/m²255 m² 14 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

*** lokal biurowy *** os. Piasta *** 1. Lokal użytkowy przeznaczony przeznaczony na działalność biurową, białystok, os. Piasta. 2. Lokal położony na drugim piętrze budynku biurowego. 3. Na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²400 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajmu lokal w super lokalizacji o bardzo wysokim natężeniu ruchu. Lokal wykończony, o pow. 400mkw. z wejściem z chodnika. Na powyższym zdjęciu kolorem czerwonym.

Szczegóły ogłoszenia

30,95 zł/m²210 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

48 zł/m²37,50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia samodzielny lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

69,44 zł/m²36 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia od zaraz lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Białystok

72,50 zł/m²20 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wyłącznie u nas - zapraszam do współpracy! Proponujemy Państwu wynajem lokalu usługowego zlokalizowanego w samym centrum Białegostoku. Lokal ma powierzchnię 20 mkw, i na tą.

Szczegóły ogłoszenia

44,50 zł/m²200 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz przestrzeni na biuro, kancelarię lub siedzibę firmy? To idealna propozycja! Funkcjonalny i gotowy do użytkowania lokal o dużym potencjale aranżacyjnym, przystosowany do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

25,31 zł/m²1 383 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowa niższa cena! Oferta wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Białystok

52,17 zł/m²23 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Centrum 23m2 Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok, osiedle Centrum. Lokal położony na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym bez windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²54,39 m² 3 263 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowa inwestycja, lokal dostępny od zaraz. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²52 m² 2 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

*** budynek monitorowany *** *** wysoki standard *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjne lokale biurowo-usługowe zlokalizowane w kamienicy z 2014 roku w Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego lokalu, przystosowanego do prowadzenia działalności biurowej. Jeśli cenisz sobie spokój w biurze, w budynku z wysokim standardem, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²110 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²48 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny lokal użytkowy przy ul. Wyszyńskiego 8 w Białymstoku, oferowany w dwóch niezależnych wariantach po 48 m lub jako całość 96 m . To propozycja dla firm, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²28 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale Biurowe do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

85,11 zł/m²47 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 47 m , zlokalizowany w pobliżu dzielnicy Wygoda w Białymstoku. Lokal usytuowany na parterze, z bezpośrednim wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia kompleks powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²520 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Budynek użytkowy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

37,16 zł/m²29,60 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

30,16 zł/m²232,08 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate prezentuje lokal handlowo-usługowy na wynajem w ścisłym centrum Białegostoku ul. Legionowa. Lokal położony na poziomie -1 z bezpośrednim wejściem z chodnika. Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

27,67 zł/m²90 m² 2 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal w samym centrum Białegostoku - pod działalność biurową Zapraszamy na oględziny lokalu na wynajem zlokalizowanego przy ul. Św. Mikołaja. Jest płożony na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²480 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom/dwa odrębne mieszkania z garażami w bryle budynku w spokojnej okolicy nieopodal ch Auchan przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

47,05 zł/m²170 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością przedstawiam w naszej ofercie do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 170 m2. Zlokalizowany na parterze budynku przy ulicy Hetmańskiej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowe do wynajęcia na Nowym Mieście Białystok Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe od 20 m2 zlokalizowane na 1 piętrze budynku usługowo-biurowego w Białymstoku. Dzięki różnorodnej.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²300 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** + socjal 65m2 *** Z ogrzewaniem W cenie *** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu atrakcyjną ogrzewaną halę usługowo-magazynową zlokalizowaną.