dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Białystok - Oferty wynajmu lokali użytkowych

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

30,16 zł/m²232,08 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estate prezentuje lokal handlowo-usługowy na wynajem w ścisłym centrum Białegostoku ul. Legionowa. Lokal położony na poziomie -1 z bezpośrednim wejściem z chodnika. Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

42,06 zł/m²586 m² 24 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowa *** *** parter *** *** Z parkingiem dla klientów *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w budynku usługowym na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

51,43 zł/m²136,11 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal w budynku po kapitalnym remoncie w wysokim standardzie. Funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową w Białymstoku, przy ul. Warszawskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Powierzchnie biurowe na wynajem z możliwością podziału Przestronne lokale użytkowe, przeznaczone pod działalność biurową lub handlową w Białymstoku, os. Zielone Wzgórza Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

75 zł/m²42,71 m² 3 203 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowy lokal, świetna lokalizacja. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Piasta. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Powierzchnia biurowa do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokal użytkowy usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²430 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz miejsca w centrum Białegostoku pod restaurację, pub czy innego rodzaju działalność gospodarczą? Ten lokal idealnie się do tego nadaje! Polecamy Państwu do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²38,82 m² 3 494 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjny lokal w nowo modernizowanym obiekcie handlowo-usługowym w Białymstoku przy ul. Wysoki Stoczek 54. Zakończenie prac remontowych planowane jest na III kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

27,06 zł/m²255 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Budynek biurowy z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

65,38 zł/m²13 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpłatny parking Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok w Centrum. Lokal położony na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²54,39 m² 3 263 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowa inwestycja, lokal dostępny od zaraz. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²170 m² 6 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*** do wynajęcia *** 170 M 2 *** ul.WARYŃSKIEGO *** BIAŁYSTOK *** * Open space * Przestronny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, usługową , handlową w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

26,50 zł/m²1 060 m² 28 090 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** Z rampą *** *** wysokość 6,0m *** *** +biura 150M2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowaną w budynku na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²630 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajęcia hali.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²24 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta objęta Klauzula wyłączności Obecnie funkcjonujący salon fryzjerski możliwość przejęcia nowego, wysokiej jakości wyposażenia. Czynsz najmu: 1300 zł + energia elektryczna. Odstępne do.

Szczegóły ogłoszenia

28,64 zł/m²220 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Magazyn - Produkcja - Stolarnia -.

Szczegóły ogłoszenia

57,74 zł/m²119,50 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Proponujemy Państwu lokale biurowe zlokalizowane w centrum Białegostoku przy ul. Św. Rocha. Do wynajęcia przeznaczone są lokale o powierzchni 135, 119,5 mkw. Do powierzchni lokali wliczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

28,67 zł/m²450 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu profesjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

19,23 zł/m²208 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na wynajem lokal.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²370 m² 9 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal usługowy w odrestaurowanej kamienicy | Centrum Białegostoku | ul. Nowy Świat Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 59,60.

Szczegóły ogłoszenia

19,23 zł/m²312 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny magazyn o powierzchni 312 m , idealny pod składowanie towarów lub lekką produkcję. Rampa załadunkowa - wygodne przyjmowanie i wydawanie towarów Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²203 m² 6 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** os.WYGODA *** *** Z RAMPĄ *** Polecam do wynajmu przestronny lokal usługowo-magazynowy zlokalizowany na parterze w budynku na os.Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²78,45 m² 6 668 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 78,45 m prestiżowa inwestycja, najlepsza lokalizacja Atuty lokalu: powierzchnia: 78,45 m Stan: deweloperski (możliwość dowolnej aranżacji zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

27,67 zł/m²90 m² 2 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²1 900 m² 45 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Hale w Białymstoku. Od 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²18,02 m² 1 352 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowa inwestycja, zarezerwuj swój lokal już teraz. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²300 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przestronny lokal o powierzchni ponad 300 m , zlokalizowany na 3. piętrze nowoczesnego, przeszklonego budynku przy ul. Wyszyńskiego - jednej z najbardziej ruchliwych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²48,09 m² 3 607 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zarezerwuj swój lokal już dziś, nowa inwestycja! Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²30 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** Z klimatyzacją *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

27,95 zł/m²220 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²170 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy z klimatyzacją i wentylacją mechaniczną. Do wynajęcia lokal o powierzchni 170 m 2 w biurowcu z reprezentacyjną przeszkloną fasadą. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

42,93 zł/m²81,53 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy na parterze z dużymi witrynami - Nowe Miasto, ul. Transportowa. To jedna z najbardziej konkurencyjnych ofert cenowych w Białegostoku idealna dla firm szukających.

Szczegóły ogłoszenia

55,02 zł/m²309 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal handlowy o powierzchni 309 m2 ul. Swobodna, osiedle Wysoki Stoczek, pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne, gastronomia, sport, rekreacja.

Szczegóły ogłoszenia

50,86 zł/m²290 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Jeśli szukasz atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²94 m² 6 580 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 zł/m²500 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia hala typu blaszak.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²47 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal 47m2 na biuro, gabinet, usługi lub inną działalność. Cena 50 pln netto za m2. W cenie opłaty za media. Duże natężenie ruchu, parking. Lokalizacja ul. Sienkiewicza 46 (róg.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²43,50 m² 1 305 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*** lokale biurowe Z parkingiem *** Polecamy lokal biurowy zlokalizowany w budynku usługowym na ulicy Elewatorskiej w Białymstoku. Dogodna lokalizacja ze sprawnym dojazdem do centrum, blisko.