dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok Osiedle Białostoczek

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białostoczek,Białystok

399 000 zł49 m² 8 193 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dostępne od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i toaletką z przestrzennym widokiem z balkonu. Nieruchomość o powierzchni 48,7m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białostoczek,Białystok

480 000 zł60 m² 7 933,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie na 4 piętrze w bloku bez windy. Budynek ocieplony, klatka schodowa po remoncie. Cicha, spokojna okolica z dala od ruchliwych dróg. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bitwy Białostockiej

Białostoczek,Białystok

370 000 zł41 m² 8 937,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne mieszkanie na osiedlu Białostoczek - tylko U nas! biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę dwustronnego, narożnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 41,40m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białostoczek,Białystok

2 000 zł44 m² 45,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 44 m , położonego na parterze czteropiętrowego bloku z cegły przy ul. Buskiej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białostoczek,Białystok

650 000 zł63 m² 10 366,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

*** 3 niezależne pokoje *** *** 2010 *** *** po remoncie *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą z 2010 na os.Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

1 zł/m²12 800 m² 12 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy Państwu ofertę wynajmu ekskluzywnej powierzchni biurowej, zlokalizowanej na 5 piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy 1000-lecia Państwa Polskiego, tuż obok ścisłego centrum Białegostoku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białostoczek,Białystok

370 000 zł48 m² 7 740,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Poszukujesz ustawnego mieszkania z dwoma pokojami z opcją trzeciego pokoju lub inwestycji pod wynajem? Zapraszam! Chciałabym zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie do remontu o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białostoczek,Białystok

650 000 zł63 m² 10 366,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

1 130 zł15 m² 75,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka z aneksem kuchennym przy ul. Radzymińskiej 22 na osiedlu Białostoczek. Nieruchomość: lokal o powierzchni 15 m , położony na 9. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

499 000 zł44 m² 11 468,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,51 m , zlokalizowane na 5. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, w nowoczesnej inwestycji przy ul. Władysława Bełzy 11 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

1 300 zł42 m² 31,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok. mieszkanie położone na Ip. w nowszym bloku z cegły na os. Białostoczek - al. 1000-lecia P.P. Salon poł. z kuchnią. Mieszkanie w pełni umeblowane (lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

559 000 zł60 m² 9 301,16 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne i słoneczne mieszkanie na I piętrze na osiedlu Białostoczek - blisko Centrum. Zdecydowanym atutem mieszkania jest balkon typu loggia. Do mieszkania przynależy piwnica. Na osiedlu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

450 000 zł57 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

+nowa oferta+ Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,3 m , położonego na Osiedlu Białostoczek przy ul. Radzymińskiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białostoczek,Białystok

650 000 zł63 m² 10 366,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buska

Białostoczek,Białystok

850 zł43 m² 19,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczne 2 pok. mieszkanie położone na parterze bloku na os. Białostoczek - ul. Buska. Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

779 000 zł56 m² 13 910,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** 3 pokoje W apartamentach 1000 - lecia*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w kompleksie Apartamenty 1000-lecia na osiedlu Białostoczek. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białostoczek,Białystok

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie położone w cichej okolicy na osiedlu z dobrą infrastrukturą. Zielona okolica znajduje się blisko centrum miasta. Nieopodal znajdziemy wiele lokali usługowych, sklepy, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

498 000 zł75 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego na os. Białostoczek, przy ul. Radzymińskiej. Na 75m2 składają się: pokój dzienny, 3 x sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

829 000 zł87 m² 9 515,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Willa białostoczek - nowa inwestycja na Białostockim rynku! Nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej - dwa osobne segmenty, każdy z własnym ogródkiem. Prosta, nowoczesna architektura, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Siemiatycka

Białostoczek,Białystok

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy ul. Siemiatyckiej, (osiedle Białostoczek) ze świetnym dostępem do centrum miasta. Na sprzedaż przestronny i solidnie wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białostoczek,Białystok

466 000 zł48 m² 9 628,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o powierzchni 48,4 m2, zlokalizowane na osiedlu Białostoczek. Dobra propozycja do rodzin ze względu na układ pokoi i okolicę, w której w bliskiej odległości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

388 000 zł60 m² 6 413,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tanio! Cena - 388.000 zł OKAZJA! 3-pokojowe - 60,50 m - BIAŁOSTOCZEK - do wprowadzenia - blisko Centrum Białegostoku - idealne dla studentów OFERTA ZAREZERWOWANA! Mieszkanie dostępne tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

829 000 zł87 m² 9 515,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

645 000 zł55 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w nowym budownictwie, zlokalizowanego przy al. 1000-Lecia Państwa Polskiego w Białymstoku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

389 000 zł49 m² 7 988 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48,7 m , zlokalizowane na osiedlu Białostoczek. Dobra propozycja do rodzin ze względu na układ pokoi i okolicę, w której w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

399 000 zł49 m² 8 193,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentacje mieszkania gotowego do wejścia w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku z 1980r. Posiada 3 pokoje oraz balkon. Czyste, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

389 000 zł49 m² 7 988 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białostoczek,Białystok

414 000 zł49 m² 8 501,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 48,7 m - gotowe do zamieszkania! | Os. Białostoczek Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na 4. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Buska

Białostoczek,Białystok

55 000 zł16 m² 3 481,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Garaż w zabudowie szeregowej - os. Białostoczek, ul. Buska Polecamy do zakupu odrębną własność garażu zlokalizowanego w spokojnej części osiedla Białostoczek - dojazd ulicą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białostoczek,Białystok

24,72 zł/m²360 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

*** hala magazynowa *** *** wysokość 6 metrów *** *** os.BIAŁOSTOCZEK *** + PLAC MAGAZYNOWY Polecam do wynajmu halę magazynow o -produkcyjną wysokiego składowania zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

523 000 zł68 m² 7 679,88 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Piękne i przestronne 68 m na białostoczku - wygodne mieszkanie dla Całej rodziny! Doskonała lokalizacja: ulica Radzymińska na osiedlu Białostoczek W bezpośrednim sąsiedztwie: placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

523 000 zł68 m² 7 691,18 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Jasne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę niemal całego miasta - Białystok, białostoczek ul. Radzymińska Powierzchnia: 68 m Cena: 523 000 zł Piętro: 10 z 11 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białostoczek,Białystok

523 000 zł68 m² 7 679,88 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rozsądna cena - 523.000 zł ATRAKCYJNE MIESZKANIE - wysoki standard -Białostoczek - winda - blisko Centrum. Oferta aktualna! cena do negocjacji Nowa niższa cena - 523.000 zł Polecamy Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białostoczek,Białystok

650 000 zł63 m² 10 366,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białostoczek,Białystok

5 412 000 zł6 851 m² 789,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

***działka inwestycyjna blisko centrum*** Mamy Państwu do zaproponowania działkę inwestycyjną o powierzchni terenu 6,851 m2 na ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego. Działka znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostoczek

Białostoczek,Białystok

469 000 zł62 m² 7 552,33 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie na parterze | Białostoczek | 62,1 m | Balkon | Piwnica Białystok os. Białostoczek, ul. Białostoczek Cena: 525 000 zł Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa: 62,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białostoczek,Białystok

650 000 zł63 m² 10 366,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozłowa

Białostoczek,Białystok

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 39 m - ul. Kozłowa, białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na 3. piętrze w niskim , zadbanym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokólska

Białostoczek,Białystok

429 900 zł61 m² 7 094,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60,60m2 w Białymstoku, przy ul. Sokólskiej. Lokal nieprzechodni mieści się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Białostoczek,Białystok

1 500 zł60 m² 24,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie 60,5 m2 do wynajęcia - ul. Olsztyńska Szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy Białegostoku? Cenisz ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełzy

Białostoczek,Białystok

539 000 zł44 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44 m2, położone na 5 piętrze w 5-piętrowym nowoczesnym bloku przy ul. Władysława Bełzy na os. Białostoczek. Rok budowy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij