dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok

2 456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 456 ogłoszeń

Rynek pierwotny

669 700 zł70,51 m² 9 497,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez podatku pcc! promocja - brak prowizji za pośrednictwo! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Skorupy,Białystok

12 500 000 zł2 850 m² 4 385,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Polecamy do sprzedaży skomercjalizowany obiekt magazynowo -produkcyjny w Białymstoku. Budynek o łącznej powierzchni 2850 m2 wzniesiony został na działce o pow. około 0,64ha. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł51 m² 10 372,55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam ofertę pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł319 m² 4 420,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Unikatowy drewniany dom z bali w zielonym sercu Dojlid Górnych. W malowniczej części Białegostoku, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej, znajduje się niepowtarzalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

488 000 zł50,50 m² 9 663,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone na 4 piętrze bez windy w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji, na popularnym osiedlu Słoneczny Stok, ul. Witosa 19a.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł87,25 m² 7 553,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferujemy do sprzedaży dwa nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Każdy z domów ma powierzchnię zabudowy 87 m , a powierzchnia mieszkalna to 69 m +.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 000 zł1 776,94 m² 4 558,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 229 m²

Opis inwestycji Nowoczesny budynek usługowo-magazynowy z funkcją biurowo-handlową | Białystok Nowoczesny, wielofunkcyjny budynek usługowo-magazynowy z częścią biurowo-handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł66,90 m² 8 594,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 66,9m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Batalionów Chłopskich na osiedlu Leśna Dolina. Lokal mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59,57 m² 6 362,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, które ma do zaoferowania 59,57 m komfortowej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²439 m² 21 072 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowa *** *** blisko centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany nowoczesnym budynku blisko dworca pks/pkp w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²160 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Białystok / Podlaskie / ul. Paderewskiego Lokal użytkowy na wynajem Aleja Ignacego Jana Paderewskiego, os. Nowe Miasto, białystok Powierzchnia: 160 m Piętro: 1 Czynsz: 7 200 zł / miesiąc Do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,79 m² 13 797,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 39.79m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku z 2015 roku przy ulicy Kaczorowskiego 7 w dzielnicy Piaski. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w budynku czteropiętrowym. Lokal przeszedł generalny remont 3 lata temu, a niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone przy ul. Dziecinnej w Białymstoku. Lokal znajduje się na 3 piętrze w zadbanym budynku, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

47,05 zł/m²170 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Z przyjemnością przedstawiam w naszej ofercie do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 170 m2. Zlokalizowany na parterze budynku przy ulicy Hetmańskiej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 526,81 m² 4 060,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowego o powierzchni 1526,81 mkw. w Białymstoku. ? powierzchnia: niemal 1527 mkw., na której powierzchni znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł123 m² 5 203,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż nieruchomość na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Polecamy dom wolnostojący typu słupek o powierzchni około 120m2. Nieruchomość w stanie do remontu. Rozkład domu:.

Szczegóły ogłoszenia

875 890 zł64,88 m² 13 500,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie z ogrooomnym balkonem i fenomenalnym widokiem - Apartamenty Jagiellońskie przy ul. Jurowieckiej 13. Przedstawiam Państwu propozycję zakupu niesamowitego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł61,50 m² 11 040,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 61,5 m | ul. Starobojarska | Sienkiewicza | Białystok | 1 piętro Cena: 679 000 pln Powierzchnia: 61,5 m Piętro: 1 z 4 Rynek: wtórny Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł71,49 m² 10 071,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Nowa niższa cena! Klimatyczne mieszkanie w Centrum miasta - ul. Słonimska Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z bardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,70 m² 9 373,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,7 m , położone na 4. piętrze w bloku z 1999 roku przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek z windą, zadbany i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²30 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł35,18 m² 11 796,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,18m2 znajdującego się na drugim piętrze budynku przy ulicy Dr. Ireny Białówny na osiedlu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 119 zł68,82 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł45,38 m² 11 216,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Okazja! 2-pokojowe - 45,38 m - III piętro - nowa cegła (2000 r.) - wysoki standard - NOWE MIASTO - blisko Politechniki Białostockiej i Centrum - idealne dla studentów OFERTA AKTUALNA!.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,88 m² 8 847,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Idealne na start lub pod wynajem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 ,88 m wraz z przynależną piwnicą. Nieruchomość położona jest przy ul. Piłsudskiego w Białymstoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł46,50 m² 15 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Okazja - 3 pokoje wysoki standard bez podatku pcc! blisko centrum - ul. Ciepła 38! Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji ul. Ciepła blisko Centrum.Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł10 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane z aktualnymi warunkami zabudowy na budownictwo jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Łączna powierzchnia działek ponad 1 ha zlokalizowane tuż przy granicy Białymstoku (wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Budynek z dostępnymi lokalami od 13,5m2 - do kilkuset metrów kwadratowych. Funkcjonalne lokale użytkowe przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w Białymstoku, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł65 m² 9 061,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 3 piętrze w budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum przy ul. Henryka Sienkiewicza. To.

Szczegóły ogłoszenia

6 130 000 zł10 079 m² 608,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna dwie działki położone w Białymstoku, obręb 0016 Wygoda, powiat M. Białystok, województwo podlaskie. Obie.

Szczegóły ogłoszenia

3 zł/m²500 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia hala typu blaszak.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł55,69 m² 11 994,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 55,69 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2017 roku, wybudowanym z cegły, na osiedlu Piasta. Mieszkanie składa się z: *2.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** uwaga! nowa noższa cena! *** 2 pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji! ul. Zwierzyniecka w Białymstoku! Tuż przy politechnice i IV lo! polecamy! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł603 m² 995,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 pięknych, kształtnych i uzbrojonych działek budowlanych położonych przy ul. Baranowickiej w Białymstoku. Działki o powierzchniach od 603m do 670m objęte są miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł139 m² 12 949,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny z możliwością zmiany przeznaczenia na usługowy Nowe Miasto, białystok Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny budynek zlokalizowany w prestiżowej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł153,80 m² 7 737,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Polecamy Państwu atrakcyjny dom wolnostojący zlokalizowany w Białymstoku na osiedlu Jaroszówka. Dom wybudowany z bala, oddany do użytku w 1996 roku. Powierzchnia domu 153m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37,10 m² 48,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w budynku przy ul.Mazowieckiej. Na powierzchni 37,1 m 2 rozmieszczone są:przedpokój, oddzielna jasna kuchnia, pokój dzienny, sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 383 m² 4 989,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowa niższa cena! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,70 m² 7 640,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| okazja! Duże 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z możliwością łatwego przearanżowania mieszkania na 3 pokoje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Blisko ścisłego centrum.