dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białystok

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

9 490 000 zł1 550 m² 6 122,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Ogłoszenie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** lokal biurowy *** *** klimatyzacja *** *** dostępne Z umeblowaniem *** Polecam lokal biurowy zlokalizowany w trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy w centrum Białegostoku. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 219 000 zł139,77 m² 8 721,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż bardzo ładny kameralny dom wolnostojący na popularnym osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku. Spokojna cicha okolica w sąsiedztwie wyłącznie zabudowy jednorodzinnej. Wygodny dom.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,70 m² 15 259,94 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam państwu wykończoną nieruchomość znajdującą się w nowoczesnym Apartamentowcu nieopodal centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni około 32m2 zlokalizowane na 4 piętrze 12 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł59,70 m² 11 708,54 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: ok. 60 m | 7. piętro z 12 | Dwustronne | Winda | Duży balkon | Nowy blok 2025 r/ Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł33 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Żabia, w samym sercu Białegostoku. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł31,71 m² 8 672,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***2 pomieszczania*gabinet*biuro*lokal w Centrum*winda*3,26 m wysokość*** Oferuję na sprzedaż wyjątkowy lokal w nowoczesnej 4-piętrowej kamienicy pod pożądanym adresem przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł36 m² 14 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Proponuję do sprzedaży nowe, wykończone mieszkanie w bloku z 2026 roku z windą. O lokalu: - 36 mkw. - 2 pokoje - piętro 9/11 - łazienka z wc i kabiną prysznicową - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł45,49 m² 18 905,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament w centrum Białegostoku Gotowiec inwestycyjny! Ten wyjątkowy i kompletnie wyposażony apartament zlokalizowany w samym sercu Białegostoku przy ul. Jurowieckiej , to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł52 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł27,56 m² 12 699,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 27,56m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Sienkiewicza na osiedlu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 265 m² 339,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**bardzo dobra lokalizacja**1265m2**wszystkie media .** Nieruchomość gruntowa objęta MPZP. Dojazd droga asfaltowa , kilka metrów drogi utwardzonej (udział w drodze). Wymiary: 26,7 x47,5 m Media.

Szczegóły ogłoszenia

73,79 zł/m²515 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32,85 m² 8 493,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32,50 m2 w Białymstoku, przy ul. Branickiegoj na os. Piasta. Lokal południowo-zachodni mieści się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

649 995 zł46 m² 14 130,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 45,6 m , położonego na 4 piętrze bloku z windą przy ulicy Ciepłej 38 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale Biurowe do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Miasta na osiedlu Bojary przy ul. Kraszewskiego 28. Powierzchnia: 46m2 Piętro IV/IV (winda) Balkon z pięknym widokiem na Miasto. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

26,50 zł/m²500 m² 13 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** Z rampą *** *** metraże 500, 1000, 1500, 2000 m2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowaną w budynku na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

42,93 zł/m²580 m² 24 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł560 m² 2 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 560 m, położony w Białymstoku przy ul. Korzeniowskiego, na działce o powierzchni ok. 830 m. Nieruchomość oferuje ogromny potencjał obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

389 995 zł33 m² 11 818,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33 m , położonego na 9 piętrze bloku przy ulicy Kopernika 3 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

15 404 050 zł44 411 m² 346,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w okolicy komercyjnej- pod usługi, obiekty handlowe o pow. sprzedaży 2000m2 oraz obiekty produkcyjne. Trzy działki o powierzchni 44 411 m2 przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55 m² 14 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 55 m2 znajdującego się na parterze budynku przy ulicy Władysława Bełzy na osiedlu Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł220 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Perfekcyjny dom w Kleosinie gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o pow. 193 m , położony na działce 482 m w świetnej lokalizacji Kleosin, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widok na las | vena park | sikorskiego - 3 pokoje W standardzie premium Nie jest to trochę zieleni między blokami , tylko realna przestrzeń i prywatność, którą docenisz każdego dnia - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 680 zł54,39 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa inwestycja, dostępny od ręki. Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł74,99 m² 10 468,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,99 m , położone w samym sercu miasta przy ulicy Botanicznej. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²30 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białymstoku na osiedlu Bacieczki. Dom z lat 80-tych typu bliźniak zlokalizowany pośród zabudowy jednorodzinnej w zacisznym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58 m² 10 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy ul. Wiejskiej w Białymstoku - w świetnej lokalizacji, blisko centrum oraz uczelni. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł84,60 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Układ: na powierzchnię 84,6 m2 składa się jadalnia z aneksem kuchennym, salon, 2 sypialnie (w tym jedna przechodnia), łazienka, toaleta i korytarz. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł51,34 m² 14 316,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* tytuł ogłoszenia * Treść dowolna * Funkcjonalne i dobrze wyposażone 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji "twoja Harmonia", w Zawadach przy ul. Mroźnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 732 zł59,11 m² 11 161,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Poziomej. Znajduje się na zamkniętym monitorowanym osiedlu z 2010r. Budynek z cegły do tego dwustronne mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł64,36 m² 41,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W samym centrum białegostoku! Dostępne od lipca! Świetna lokalizacja, nowoczesne wnętrze, duża przestrzeń - to jedne z wielu zalet mieszkania położonego na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane przy ul. Sienkiewicza , w bloku z cegły, na I piętrze , w budynku, w którym znajduje się restauracja Grodno.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł41,46 m² 50,65 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją Bojary, ul. Łąkowa 1. Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji? To idealna oferta dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,70 m² 7 821,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z 1993 roku przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na osiedlu Piasta przy ul. Towarowej w Białymstoku. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy Państwu kawalerkę na.

Szczegóły ogłoszenia

73,33 zł/m²45 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne